Şimdi Ara

Şu k olayı nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyunu neredeyse ilk çıktığı yıllarda hayvan gibi oynuyordum , okul falan bırakmak zorunda kaldım , ve bi 2 - 3 ay önce tekrar başladım , şu gelip diana'm 300k , yasuo 800k tarzı bişey var bu nedir ayrıca kendi şampiyonlarımın k'sına nasıl bakabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalkerrS -- 16 Haziran 2018; 1:34:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• K = Ustalık puanı.
    Herhangi birinin profiline girerek aşağıda duran 3 şampiyon, o hesabın en yüksek ustalık puanına sahip olan 3 şampiyon oluyor. Mouse'unu üstüne getirdiğin zaman puanına bakabiliyorsun.

Ustalık puanının tanımını yapacak olursak:
    Oyuna dair hiç bir şey başaramamış insanların "sen kime laf atıyon benim 850k zedim var" diyip, o oynadığı 850k boyunca hiç bir pozitif gelişme gösteremeyen oyuncu toplulukların, yegane avunma aracıdır.
  • K = bin puan Bir oyuncu 300 k dianam var diyorsa, diana ile sahip olduğu ustalık puanı 300.000'dir.Kendi puanlarını koleksiyonunda şampiyonlar sekmesinden öğrenebilirsin.

• K insanın kendisine yakışanı giymesidir.

• patatessiz patso kullanıcısına yanıt
    ‘K’ Halkın kendi kendisini yönetmesi olacak.

• K.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cruella

K = Ustalık puanı.
    Herhangi birinin profiline girerek aşağıda duran 3 şampiyon, o hesabın en yüksek ustalık puanına sahip olan 3 şampiyon oluyor. Mouse'unu üstüne getirdiğin zaman puanına bakabiliyorsun.

Ustalık puanının tanımını yapacak olursak:
    Oyuna dair hiç bir şey başaramamış insanların "sen kime laf atıyon benim 850k zedim var" diyip, o oynadığı 850k boyunca hiç bir pozitif gelişme gösteremeyen oyuncu toplulukların, yegane avunma aracıdır.
    teşekkürler hocam .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.