Şimdi Ara

Ryze banlar mısınız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne düşünüyorsunuz bu şampiyon hakkında sizce çok mu güçlü ? Zayıf yönleri var mı yok mu ? Varsa neler ?

• En son zed ile fena çarpıp carrylemiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha değerli banlar varken alma ihtimali az olan heroyu banlamam
  • Oyunun erken safhası güçlü şampiyonlardan birini alırsan koridorda işini bitirirsin. Haliyle oyunun geç safhasında da pekte bir işe yaramaz.
  • Bu yamada zor , özellikle Graves ve Tryn bu denli güçlüyken . Bunun yanında gerçekten çok saçma olan Tahm , Soraka ve Kindred var . Bunlar yetmez gibi birde Random Riven / Rengar main gelebiliyor . Bunlar varken zor

Edit : Fiora'yı unutmuşum bile ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kataffaz -- 20 Kasım 2015; 23:07:15 >
  • Sanırım karşına bilen bir ryze gelmemiş , 6 olduktan itibaren pasfini ve ultisini bilen adam , çok kolay laneyi kazanır. Late herosu demeyelim tam olarak , mid ve late game herosu diyebiliriz
  • Eski Ryze ı lane de Lulu ile rahat tokatlarken şimdi takasa bile girilmiyor, üstün pasifi, permaslowu, mana kasarak tanky hale gelirken bi yandan da hasar çıkarması zayıf yönü yok gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Eski Ryze ı lane de Lulu ile rahat tokatlarken şimdi takasa bile girilmiyor, üstün pasifi, permaslowu, mana kasarak tanky hale gelirken bi yandan da hasar çıkarması zayıf yönü yok gibi.

Tek zayıf yönü pasifi açıldığında hayvani cc'ye maruz bırakmak veya earlyde başını ezmek ben bunları bulabildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlostaRiven

quote:

Eski Ryze ı lane de Lulu ile rahat tokatlarken şimdi takasa bile girilmiyor, üstün pasifi, permaslowu, mana kasarak tanky hale gelirken bi yandan da hasar çıkarması zayıf yönü yok gibi.

Tek zayıf yönü pasifi açıldığında hayvani cc'ye maruz bırakmak veya earlyde başını ezmek ben bunları bulabildim.

Arındır veya cıvalı

• quote:

Orijinalden alıntı: IreliaCarriesU

quote:

Orijinalden alıntı: FlostaRiven

quote:

Arındır veya cıvalı

Bi'de yasuonun duvarı Daha yok galiba.

• Haha şimdide ryze sardın dimi Earlyde aşırı pasif oyun gerekiyor zayıf yanı bu bence.

• dommann D kullanıcısına yanıt
    Geçen karşısına LeBlanc aldım. 6 olana kadar 2 sefer kestim. Bir daha da toparlayamadı.
  • Bosverin onu bunu. Bu sacma hasarli dianaya kac patchtir dokunmuyorlar. Ayiptir be. O w hasari verdigi kalkan nedir. Base stat degerleri zaten yuksek. Hayattan soguttu resmen. Bu cehennem asasiyla bu kadar hasar birakmasi asiri sacma.

• Ryze banlamayın :D . Ryze alan az denk gelir alıpta oynayan çok az denk gelir. Şöyle söyleyeyim 10 tane ryze oyunundan 5 i fazla bilmiyordur 1 i oynuyordur 4 ü de scripttir. 6 oluncaya kadar kan kusturur. 6 olunca ise eğer ayağının dibinde 2 tane yük varsa aman diyim yaklaşmayın. Zira sürekli w yiyeceksiniz. Mouse u yan tarafa bırakıverin. Her türlü kesecek zaten. Baktınız komboyu ışık hızında basıyor ses etmeden videoya falan alın. Çünkü script ryze 0 delayla skill basarken farkedildiği anda humanizer açıp insancıl editiona dönebiliyor. Son olarak script kullanıcıları genelde scripte güvenip full ap kasar. Late de ya tam çöker tek yer. Ya da oyunu hayvan gibi taşır. Bunun yerine asırlık+başmelek+donmuş yürek+warmog+başmelek kassalar efffsanee. Bu arada script ryze ın tadına bakmak isteyenler hakları kalmayacak şekilde bunun farkında olup bana ulaşırlarsa gösterebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morgoth Draqe -- 21 Kasım 2015; 1:08:26 >

• TR de alan olmaz pek YASUO-ZED-RENGAR banlarım kanser olmamak için Bizim takım almasın diye tabi
  • Evet cunku oynayabilenin elindeccok guclu. Farma yaklastirmiyor, tank olup bu kadar vurmasi da cabasi. En nefret ettigim hero

• Karsisina cass alabilirsiniz. Q ile dürtüp e ile spam hasar verebilirsiniz. 6 level olundugunda ultiniz varken yine siz bir adim ondesiniz. Eger erken oyunda ryze' ı oyundan dusurebilirseniz sonradan toparlamasi cok ama cok zorlasiyor. Ayrica baska counter sampiyon bilen varsa yazsin lutfen. Mesela galio bir alternatif olabilir mi? Ryze'a karsi alip oynayan oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Freedos

Karsisina cass alabilirsiniz. Q ile dürtüp e ile spam hasar verebilirsiniz. 6 level olundugunda ultiniz varken yine siz bir adim ondesiniz. Eger erken oyunda ryze' ı oyundan dusurebilirseniz sonradan toparlamasi cok ama cok zorlasiyor. Ayrica baska counter sampiyon bilen varsa yazsin lutfen. Mesela galio bir alternatif olabilir mi? Ryze'a karsi alip oynayan oldu mu?

Galioyu farma yaklaştırmadım dün karşıma gelmişti.Ama teemo-lee sin-xin zhao üçlüsü vardı karşıda 3 kişi topa gank geldiler full çok fena ezdiler beni Zaten teemonun dürtmesi yetmiyormuş gibi adamlar gank geliyor dive atıyor

• Ryze şuan aşırı güçlü 💪. Bende g300s mause var. Buna ryze kombosu atadım. 3 yuk varken 3 vs 1 de garanti 1 kill çıkarıyorum. 1e1 de alacak biri aşırı snowball olmuş olması lazım.

Tek kotu yanı cc ye maruz bırakmak ama karşıda lulu zorluyor. tham varsa "hamyap" ile her türlü planınızı bozuyor. Ve yasuo nun şu lanet olası duvarı sıkıntı çıkarıyor.

Ama gerçek şu ki oynaması gerçekten zor. Sürekli stacklerini ve rakibi takip etmek zorundasın.

Tr de banlanmamasına şaşmayın çünkü şampiyonun hakkını vermek zor. Zaten verende rakibe ölüm kusuyor.

Haa bide ben şöyle kestim böyle biçtim diyen embesiller çıkar. Bunlar genelde herşeyi , herşeyle keser.aldanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BordroluKeriz -- 21 Kasım 2015; 11:23:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.