Şimdi Ara

S.E Teknik Servis Meselesi!!!<MUTLU SON> (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
3.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar benim de bi sorum olacak benim w610i onarımı yapılamamış değişim yapılacak dendi dünde asya telekom bana sonyericsson u aramamı söylediler galiba w610i bulunamamış bana hangi modelleri önerebilirler şimdi yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • Cihazınızı alırken ödediğiniz ücretin altında bir cihaz önerirlerse kabul etmeyin.
    Sizin cihazınızın daha üst bir modelini vermek zorundalar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:ER_JaNN:.

Cihazınızı alırken ödediğiniz ücretin altında bir cihaz önerirlerse kabul etmeyin.
    Sizin cihazınızın daha üst bir modelini vermek zorundalar.

Katılıyorum, ayrıca illa cihaz almak zorunda değilsin, fatura değerini talep edebilirsin. Önemli değil üst model versinler diyosan ER_JaNN'ın dediği gibi fatura değerinde bir model talep et.
  • Valla S.E den başka bir tel almak istenmiyorsa ücret iadesini tavsiye etmiyorum.
    Yok ben uğraşırım derseniz orası başka tabi.Gerçekten biraz uğraştırıyorlar ama uğraştıran S.E değil Genpa.
    Asya Telekom'u bilemiyorum tabi.
  • benim telpa garantili asya telekom tamirine bakıyor inş. bunlar da uzun süre süründürmezler sonyericssondan başka bi marka kullanmak istemiyorum değişim benim için daha iyi olacak aklımda g705 var g705 üzerinden bi görüşme yapmayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavernac1 -- 26 Nisan 2009; 16:45:40 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.