Şimdi Ara

Saat Seçmeme Yardımcı Olabilir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, iyi günler dilerim öncelikle.

Bütçe : max 225TL civarı

Öncelikle yukarıda bütçeyi belirtmek istedim çünkü sizden yardım alabilmem için en önemli hususun bütçe olması sebebiyle.Aslında çok beğendiklerim oldu ama bütçeyi pek aşmak istemiyorum 300 350 civarında tam benlik olan saatler var ama bütçe planlaması yapmazsam sıkıntı çekerim.

Benim aklımda olan bir kaç saat var ben onların küçük fotoğraflarını ve fiyatlarını aşağıda belirttim. Aradığım model hem aklınızda canlanmasına yardımcı olacaktır hem de aralarında eğer önerdiğiniz beğendiğiniz ya da kullandığınız modeller varsa bana yardımcı olabileceğiniz düşüncesindeyim.

Şimdiden teşekkür ediyorum tekrardan iyi günler.

• tasarım olarak 3. yü marka olarak 1. yi alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Somberlain

tasarım olarak 3. yü marka olarak 1. yi alırım.

Kafamda en çok arada kaldığım iki saat o ikisi zaten ama 3. olan daha çok ön planda fiyat olarak neredeyse yarı yarıya ve çok hoş duran bir saat bence de.
  • beverly hills elinde kalır diye düşünüyorum. diğeri swiss made sonuçta daha sağlam ve daha uzun süre gider bence.
  • quote:

beverly hills elinde kalır diye düşünüyorum. diğeri swiss made sonuçta daha sağlam ve daha uzun süre gider bence.

Beverly Hills o kadar kötü bir kalite de mi ki 2 3 yıl götürmez mi ?

Bide yine bu fiyatlarda önerdiğiniz bir marka var mı Nautica saatlerinin bazıları çok hoş ama tuzlu.

Diesel modelleri de güzel ama dediğim gibi 225 in üstüne çıkmak istemiyorum üniversite öğrencisiyim sonuç olarak.
  • 2 yıl gider ya o kadar da değil tabii ki.
  • quote:

2 yıl gider ya o kadar da değil tabii ki.

1 Yıl götürse bile bana yeter şu an için.

Aklımdaki bütün soruları temizledin sağolasın dostum sana fazlasıyla teşekkürü borç bilirim.

3. olana karar kıldım.
  • ne demek, hayırlı olsun.
  • Bu saatlere keşke bu kadar para vermeseniz. 225 liraya ebayden sağlam bir seiko denk getirebilirsiniz. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dictator

Bu saatlere keşke bu kadar para vermeseniz. 225 liraya ebayden sağlam bir seiko denk getirebilirsiniz. Kolay gelsin.

Karar verdiğim saat 139 TL ama :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MvM Suthilion

quote:

Orijinalden alıntı: Dictator

Bu saatlere keşke bu kadar para vermeseniz. 225 liraya ebayden sağlam bir seiko denk getirebilirsiniz. Kolay gelsin.

Karar verdiğim saat 139 TL ama :D

Kalite ve uzun omur olmaz ama :)

Hayirli olsun gule gule kullanin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.