Şimdi Ara

Saçı böyle yapmak için [ SSli ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kesimin adı nedir, kuaföre ne demeliyim ? Bi terim adı varmı bu kesimin

Saçı böyle yapmak için [ SSli ]

• ben bu çocuğu bi yerde gördüm javascript:void(opener.AddText('[sm\=alala.gif]'));self.focus();
  • quote:

Orijinalden alıntı: black label

ben bu çocuğu bi yerde gördüm javascript:void(opener.AddText('[sm\=alala.gif]'));self.focus();
    Şanışer
  • quote:

ben bu çocuğu bi yerde gördüm javascript:void(opener.AddText('[sm\=alala.gif]'));self.focus();
    şanışer bu
  • quote:

bu resmi cep telefonuna at adama göster sonrada kes dayı de
  • quote:

Orijinalden alıntı: RespecT

Şanışer

Alıntıları Göster
    saçların eğer bu renkte değilse siyah ise hiç güzel olmaz bunu belirtiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

Alıntıları Göster
    ulen benim saçta böyle olsa ne güzel olurdu beah paspas gibi mübarek
  • quote:

Orijinalden alıntı: stifflers

saçların eğer bu renkte değilse siyah ise hiç güzel olmaz bunu belirtiyim

Alıntıları Göster
    aynı renk sac sakal yüz sekli fln ara makasmı denir ne denirki bu kesime, katlı kesimmi hic bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperKy -- 8 Mayıs 2009; 21:56:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AlperKy

aynı renk sac sakal yüz sekli fln ara makasmı denir ne denirki bu kesime, katlı kesimmi hic bilmiyorum

Alıntıları Göster
    BERBER AMCA BANA BUNU YAP demen yeterli olacaktır.
  • quote:

Bu kesimle pek ilgili değil , tamamen saç tipine bağlı , saçın dalgalı olabilir ama dalgalı saçında kendisi içinde pek çok çeşidi vardır , bu tipte saçın yoksa boş yere heves etme . Saçın böyleyse berbere git , ense ve favorilerini az kısalttır bu kadar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

Alıntıları Göster
    bu çocuğa sakal gitmiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: MmN20

bu çocuğa sakal gitmiyo

Alıntıları Göster
    ayrıca saçın kesinlikle düz olacak
  • quote:

bu çocuğa sakal gitmiyo

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar benim saçım nasıl oluyosa hafif dalgalıymış düzle dalgalı arası karışım birşey ve saçımı uzatınca ensem kıvrılıyo taklalar atıyo bana önerebileceginiz saç tipi var mı fotolu veya saçımı uzatabilir miyim uzatırsam çok mu kötü durur

• quote:

bu çocuğa sakal gitmiyo

Alıntıları Göster
    Böyle bir saç kesimi yok ki, adam sabah kalktığı gibi çıkmış sokağa bence. Saç sakal karışmış, favoriler uzamış. Yani adamın saçları uzayınca böyle bir hal almış. İlla bir isim istiyorsanız bu saça "Salaş" diyebilirsiniz. Ayrıca bunun nesi güzel de böyle saç istiyorsunuz. Tabi bunlar benim fikirlerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Achteruit

Arkadaşlar benim saçım nasıl oluyosa hafif dalgalıymış düzle dalgalı arası karışım birşey ve saçımı uzatınca ensem kıvrılıyo taklalar atıyo bana önerebileceginiz saç tipi var mı fotolu veya saçımı uzatabilir miyim uzatırsam çok mu kötü durur

Alıntıları Göster
    böyle saçı favori gibi yapanlara kıl oluyorum ya hiç güzel durmuyor bence kulak açık önünde kapkalın saç

• quote:

Orijinalden alıntı: acheron

böyle saçı favori gibi yapanlara kıl oluyorum ya hiç güzel durmuyor bence kulak açık önünde kapkalın saç

Alıntıları Göster
    Benim Saç Uzasın Biraz Daha BöyLe Olcak Gibi..Uzama Şekli Aynı Çünki..

Kulak Üstü Kapandı Resmen Ön Saçlar Kaş Üstüne Geliyor..Saça Fön Çektirince Aynıda Emo Gibi Oluyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Kulak Üstü Kapandı Resmen Ön Saçlar Kaş Üstüne Geliyor..Saça Fön Çektirince Aynıda Emo Gibi Oluyor..

Alıntıları Göster
    Alaburus

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Alıntıları Göster
    sanışer kim la

• quote:

Orijinalden alıntı: kenyack

sanışer kim la

Alıntıları Göster
    Biz buna orman stili diyoruz. Saçı öyle bırakıyosun. O kendi kendine uzuyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asabi Guş

Biz buna orman stili diyoruz. Saçı öyle bırakıyosun. O kendi kendine uzuyor...

Alıntıları Göster
    Benim saç stilimin aynısı birşey yapmana gerek yok kendi uzadıkça böyle bir hal alıyor benim gerçi kulakları kapadı ama kesdirirsem üstlerini aynı bu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.