Şimdi Ara

Saçıma Hergün Fön Çekiyorum Yardım Gerekli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
5.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Lackhite

quote:

Orijinalden alıntı: Cryin

quote:

quote:

quote:

Bende saç spreyi kullanıyordum istediğin şekli hemen hemen yapıyosun ama hemen saçı kurutuyo jöle misali şimdi dove saç kremi kullanıyorum çok iyi bişe saçım hemen yumuşuyo şekil alıyo tavsiye ederim

tam ismi ne hocam

Dove besleyici bakım saç kremi

nasıl kullanıyorsunuz peki bunu

Islak saça sürüp 2 dakika bekleyip duruluyorsun hocam aynı şampuan sürer gibi. Hatta şu an uyguladım bile :D

sonra fönlüyorsun değil mi :D peki fönledikten sonra şekil bozuluyor mu ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende saç spreyi kullanıyordum istediğin şekli hemen hemen yapıyosun ama hemen saçı kurutuyo jöle misali şimdi dove saç kremi kullanıyorum çok iyi bişe saçım hemen yumuşuyo şekil alıyo tavsiye ederim

tam ismi ne hocam

Dove besleyici bakım saç kremi

nasıl kullanıyorsunuz peki bunu

Islak saça sürüp 2 dakika bekleyip duruluyorsun hocam aynı şampuan sürer gibi. Hatta şu an uyguladım bile :D

sonra fönlüyorsun değil mi :D peki fönledikten sonra şekil bozuluyor mu ?

Fönlemiyorum çünkü saçım acayip kuru olduğu için hemen taş gibi oluyo ama şekil bozulmuyo tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler ben de iki yildir hafta icleri fon cekiyorum.Ama benim fon islemim pek uzun surmuyor.Saclarim ince oldugu icin dusta sabun kullanirim.Haftaicleri her gun uyaninca saclarim cok daginik oluyor ben de once sacimi islatip duzeltiyorum daha sonra normal bir tarakla one dogru tariyorum devaminda tarak kullanmam elimle devam ediyorum ve en fazla iki dakika suruyor.Yorumlari okuyunca killandim.

• Bende hergün okula falan giderken duş alıp saçlarımı kurutup şekil veriyorum yani fön çekiyorum neredryse. Ama kimi zaman saçma sapan oluyo saçlarım dalgalı olduğu için. Duzlestirici almayi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: 54KadiR

quote:

Orijinalden alıntı: Pizza Hot

saçların ıslakken makineyi en son seviyeye getirip hızlı bi şekilde saçına şekil vermeye çalış kabaca, saçlarının en azından nemli kalması lazım işin bittiğinde istediğin şekli verememiş olabilirsin ama kendi kendine tamamen kuruduktan sonra düzeltirsin hem saçın yıpranmaz hem de saçların kalın telli ve gürse çok kabarıyordur benimki öyle o kabarıklık olmuyor bu yöntemi uygularsan.

Zaten saclarimi tamamen kurutuyorum sobra şekil veriyorum bazen cok iyi oluyo bazen hiç olmuyo. Duzlestirip waxla sekil vermeyi düşünüyorum

saçını kurutmicaksın demiştim ben sen bni çok yanlış anladın kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: 54KadiR

quote:

Orijinalden alıntı: blck_krtl

çeşitli markaların ısıya karşı koruyucu spreyleri var onları dene ıstersen

Birde nemlendiricili sac kremleri ve kuru saçlar için şampuan kulllansam olur mu ?

Şampuan olarak kırılma karşıtı al yanında da sac kremi kullanırsanız nemlendirir zaten.Şekil vermeden önce ısıya karşı koruyucu ve şekillendirici sprey kullanırsan daha iyi şekil alır yıpranmaz yani daha iyi olur.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_99516974/f_//tm.htm#99516974 Yüklenin beyler ucuza kapatabiliriz belki
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.