Şimdi Ara

Saçıma Hergün Fön Çekiyorum Yardım Gerekli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
5.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar saçlarıma hergün fön çekiyorum. Kalıntelli gür ve dalgalı bir saçım var. Şu üstleri uzun bırakılan modelden yapıyorum. Hergün Fön çektiğim için saçlarım yıpranıyo. Bana hangi saç ürünlerini tavsiye edersiniz Birde düzleşitirici kullansam iyi olur mu saçım şekil almakta zorlanıyo ve dalga dalga oluyor.
    Birde Slikhaar TV de fön çekmeden önce sıktıkları sprey nedir ?

• fonu nasil cekiyon haci hangi tarak kullaniosun
  • Berbere bu fotoyu göster aynısını yapsın. Ben yaptırdım çok rahat. Fön derdi yok wax saç spreyi derdi yok şekile sokma derdi yok saç bozulma derdi saçını yıkayınca yıkama derdi yok rahat yani. Bende senin gibi önleri kaldırıyodum hafif ve yana tarayıyodum o model harbiden baya yakışıyodu ama buda yakıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: R-John

Berbere bu fotoyu göster aynısını yapsın. Ben yaptırdım çok rahat. Fön derdi yok wax saç spreyi derdi yok şekile sokma derdi yok saç bozulma derdi saçını yıkayınca yıkama derdi yok rahat yani. Bende senin gibi önleri kaldırıyodum hafif ve yana tarayıyodum o model harbiden baya yakışıyodu ama buda yakıştı.

aslında haklısın şuanki saç modelim çok uğraştırıcı ama gösterdiğin model için kendime güvenemiyorum. Kulaklar biraz açık benim çünkü

• ben 5yildir sacimi fonluyorum ne yazikki 5yil onceki sacimdan eser yok saclarim seyreklesti yanlar acilmaya basladi kellige dogru gidiyorum ama yapcak bisi yok kulaklarim kepce gibi ve kafam kucuk uzun sac cok yakisiyo bana uzun oluncada dalgali oldugu icin fon cekmeyince igrenc gozukuyo kel olmak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberwar

ben 5yildir sacimi fonluyorum ne yazikki 5yil onceki sacimdan eser yok saclarim seyreklesti yanlar acilmaya basladi kellige dogru gidiyorum ama yapcak bisi yok kulaklarim kepce gibi ve kafam kucuk uzun sac cok yakisiyo bana uzun oluncada dalgali oldugu icin fon cekmeyince igrenc gozukuyo kel olmak istemiyorum
    çeşitli markaların ısıya karşı koruyucu spreyleri var onları dene ıstersen

• quote:

Orijinalden alıntı: blck_krtl

Alıntıları Göster
    saçların ıslakken makineyi en son seviyeye getirip hızlı bi şekilde saçına şekil vermeye çalış kabaca, saçlarının en azından nemli kalması lazım işin bittiğinde istediğin şekli verememiş olabilirsin ama kendi kendine tamamen kuruduktan sonra düzeltirsin hem saçın yıpranmaz hem de saçların kalın telli ve gürse çok kabarıyordur benimki öyle o kabarıklık olmuyor bu yöntemi uygularsan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pizza Hot

saçların ıslakken makineyi en son seviyeye getirip hızlı bi şekilde saçına şekil vermeye çalış kabaca, saçlarının en azından nemli kalması lazım işin bittiğinde istediğin şekli verememiş olabilirsin ama kendi kendine tamamen kuruduktan sonra düzeltirsin hem saçın yıpranmaz hem de saçların kalın telli ve gürse çok kabarıyordur benimki öyle o kabarıklık olmuyor bu yöntemi uygularsan.

Alıntıları Göster
    Benim yöntemim de şu saçları azıcık kuruladıktan sonra saç ıslak şekilde biraz jöleliyorum sonra fön makinasının 1. ayarında sıcak şekilde kurutuyorum bu şekilde oluyor
    http://i.hizliresim.com/LoGvZj.jpg
    Not:Üstün paint yeteneklerimle yaptım

• quote:

Birde nemlendiricili sac kremleri ve kuru saçlar için şampuan kulllansam olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pizza Hot

Zaten saclarimi tamamen kurutuyorum sobra şekil veriyorum bazen cok iyi oluyo bazen hiç olmuyo. Duzlestirip waxla sekil vermeyi düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 54KadiR

quote:

Birde nemlendiricili sac kremleri ve kuru saçlar için şampuan kulllansam olur mu ?

Alıntıları Göster
    arkadaşlar geçende dolapta bunu buldum. fönlemeden önce bunu biraz sürdüm saçıma sanki daha kolay şekil aldı sizce sürmeli miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryin -- 18 Ekim 2014; 10:36:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cryin

arkadaşlar geçende dolapta bunu buldum. fönlemeden önce bunu biraz sürdüm saçıma sanki daha kolay şekil aldı sizce sürmeli miyim ?

ben bu elidor kadar moktan bi marka görmedim. 1 yıl önce aldığım bunun mor şeysi düz yapan (güya) sürüyosun bukle bukle yapıyor. git sprey al daha iyi kardeş. saçını da sık sık fönleme dökülür

• quote:

Orijinalden alıntı: Stadhouder

quote:

ben bu elidor kadar moktan bi marka görmedim. 1 yıl önce aldığım bunun mor şeysi düz yapan (güya) sürüyosun bukle bukle yapıyor. git sprey al daha iyi kardeş. saçını da sık sık fönleme dökülür

Alıntıları Göster
    Hergün Fönlüyorum ben ya içime kurt düştü

• Kestir saçları o zaman.
  • Bende saç spreyi kullanıyordum istediğin şekli hemen hemen yapıyosun ama hemen saçı kurutuyo jöle misali şimdi dove saç kremi kullanıyorum çok iyi bişe saçım hemen yumuşuyo şekil alıyo tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lackhite

Bende saç spreyi kullanıyordum istediğin şekli hemen hemen yapıyosun ama hemen saçı kurutuyo jöle misali şimdi dove saç kremi kullanıyorum çok iyi bişe saçım hemen yumuşuyo şekil alıyo tavsiye ederim

tam ismi ne hocam
  • quote:

quote:

Bende saç spreyi kullanıyordum istediğin şekli hemen hemen yapıyosun ama hemen saçı kurutuyo jöle misali şimdi dove saç kremi kullanıyorum çok iyi bişe saçım hemen yumuşuyo şekil alıyo tavsiye ederim

tam ismi ne hocam

Dove besleyici bakım saç kremi
  • quote:

quote:

quote:

tam ismi ne hocam

nasıl kullanıyorsunuz peki bunu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

tam ismi ne hocam

Alıntıları Göster
    Vur 5'e ne uğraşıyorsun bea

• quote:

quote:

quote:

quote:

tam ismi ne hocam

Islak saça sürüp 2 dakika bekleyip duruluyorsun hocam aynı şampuan sürer gibi. Hatta şu an uyguladım bile :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.