Şimdi Ara

Sadece 20 adet Panasonic 37ET5E 3d SmartViera Full HD LED TV 999 TL! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
7
Favori
30.166
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada bendeki Çek cumhuriyeti yapımı geldi arkadaşlar.sizde durum nasıl..kutunun üzerinde yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginem

Bu arada bendeki Çek cumhuriyeti yapımı geldi arkadaşlar.sizde durum nasıl..kutunun üzerinde yazıyor.

Normalde öyle yazması lazım,dierleride farklı değildir (umarım).Mesai saati bitcek dağıtım şubesinin keyfini beklemeye devam......
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginem

Bu arada bendeki Çek cumhuriyeti yapımı geldi arkadaşlar.sizde durum nasıl..kutunun üzerinde yazıyor.

türkiye garantili olsunda menşei pek önemli değil :)
    başka bir konuda avrupada satılan ürünlerin montajının çek cumhuriyetinde yapıldığı yazıyordu.
    http://forum.donanimhaber.com/m_62994077/tm.htm
  • "Çek Cumhuriyeti’nde Plazma ve LCD TV’ler üretilmektedir. "

Linkte Avrupada panasonic başlığı altında bu yazıyor.

<<<<Link>>>>
  • Albaninin söylediği teyitlenmiş oldu böylece et5e gerçek ips avrupa üretimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccguven

Albaninin söylediği teyitlenmiş oldu böylece et5e gerçek ips avrupa üretimi

Benim plazmada çek üretimi gayet memnunum. Ips nin çakma olduğunu söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam albani.
  • Kurulum için en yakın servise nerden bakabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viperc

Kurulum için en yakın servise nerden bakabilirim.

http://www.panasonic.com.tr/html/tr_TR/Servis+Noktalar%C4%B1/7692888/index.html#anker_7692891
  • arkadaşlar servis gelmiş kurmuş ama hiç bi test yapmamış gerek yok filan demiş bir sorun olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustii35

arkadaşlar servis gelmiş kurmuş ama hiç bi test yapmamış gerek yok filan demiş bir sorun olur mu

garanti belgesini onayladıysa sıkıntı olmaz
  • ürün elime saat 17:30 civarı teslim edildi panasonic 444 72 62" aradım ancak 09:00 ile 17:00 saatleri arasında hizmet veriliyormus. artık yarına kaldı. herkese hayırlı olsun güle güle kullanın.
  • benimde tv geldi saat 16.30 geldi hadi gozumuz aydin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tvyi kurduran oldumu nasıl ilk izlenimler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_05

tvyi kurduran oldumu nasıl ilk izlenimler :)

hocam evde değilim ama evdekiler süper olduğunu sölüyolar iştahım kabardı ama malum öğrencilik 2-3 hafta var daha eve gitmeye :)
  • quote:

quote:

hocam evde değilim ama evdekiler süper olduğunu sölüyolar iştahım kabardı ama malum öğrencilik 2-3 hafta var daha eve gitmeye :)

aynen bende öğrencilikten dolayı göremedim tvyi daha :) evdekilere aldık inşallah mahçup olmayız :)
  • quote:

yurtiçi kargo ile çamaşır makinesi gelmişti daha şubeye indikten 20 dk sonra eve gelmişti.Arasta şubeye 09-10 gibi inmiş olan kargo 13:30 gibi giriş yapmış ve hala gelmedi.İlla arayıp kurtlukmu yapak? :D

Bende bugün aras kargo şubesine gittim...:)
    Ürün Şehirde AMA :)
    Sabah 8 de gelin alın ARABAnızla dedi :)
    Eee dedim eve teslimdi...
    Öyleyse öğlen gelir...

Yok yok yarın CUMA ekrak fatura işleri var akşam gelir demez mi :)
    Ben sana şimdi bir PAZARTESİ yaparım feleğin şaşar demek geldi içimden :)
    Millet mi CİNS ben mi yanlış anlıyorum ya :)

Bir mal teslim edemiyen dağıtamıyan...
    Daha doğrusu bahaneler üreten çalışanlara denk geldim...
    KARGO firmasının esas görevi KARGO DAĞITMAKTIR :)
    Biri hatırlatmalı ama bu sefer ben olmayım :)
    YİNE AYAR OLDUM :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Konsey102

quote:

yurtiçi kargo ile çamaşır makinesi gelmişti daha şubeye indikten 20 dk sonra eve gelmişti.Arasta şubeye 09-10 gibi inmiş olan kargo 13:30 gibi giriş yapmış ve hala gelmedi.İlla arayıp kurtlukmu yapak? :D

Öyleyse öğlen gelir...

dediğim gibi 09:00 da şubeye gelen mal akşam 7 de teslim edildi,neyseki servisi arama şansım oldu son saniye,yarın gelecekler.(nerdeyse servis kapatıyodu dükkanı :D)

• quote:

quote:

quote:

aynen bende öğrencilikten dolayı göremedim tvyi daha :) evdekilere aldık inşallah mahçup olmayız :)

yok yaa sevmişler güelmiş özellikle 3d si gayet başarılıymış öle diyolar normal sd yayınları bile gayet güzel 3d yapabiliyormuş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: turkuwaz

ürün elime saat 17:30 civarı teslim edildi panasonic 444 72 62" aradım ancak 09:00 ile 17:00 saatleri arasında hizmet veriliyormus. artık yarına kaldı. herkese hayırlı olsun güle güle kullanın.

panasonic destek sayfasından bölgenizdeki servisin numarasını alıp arayabilirdiniz.
    zaten çağrı merkezide direk ordan bakıp numarayı söylüyor.başka birşey yaptıkları yok.
    hatta biz ilk aradığımızda telefona çıkan dalay lama "burası çağrı merkezi ,servisi arayacaksınız dedi" fırça atarak.
    bizde kutunun üzerinde bu numaranın yazdığını,her türlü sorunda arayabileceğimizi yazdığını söyledikte servisin numarasını verdi.
    verdiği numarada zaten destek sayfasındaki numara ile aynı.

BU ARADA KURULUM YAPTIRAN VAR MI?GARANTİDE SORUN VAR MI?PARA İSTEDİLER Mİ? VS...YORUMLARI ALALIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginckc -- 28 Aralık 2012; 11:18:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Konsey102

quote:

Öyleyse öğlen gelir...

Sizin ki biraz sakınan göze çöp batar misali oluyor sanırım siz dikkat edip düzgün olsun diye uğraştıkça nadir olacak veya olmayacak şeyler size denk geliyor ben işyerin de de ne zaman titiz bir müşteri gelse aman yanlış olmasın dikkat edin şurası şöyle burası böyle dese eyvah diyorum kesin bir aksilik çıkacak ve o kadar dikkate rağmen hiç olmayacak terslikler çıkıyor oluruna bırakmak lazım tabi ama buda mizaç meselesi bazen bende yapıyorum terslikler çıkıyor o zaman geç olsun güç olmasın .

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.