Şimdi Ara

Sadece 20 adet Panasonic 37ET5E 3d SmartViera Full HD LED TV 999 TL! (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
7
Favori
30.166
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

Arkadaslar dun sabah servisi aramistim, yogunluktan dolayi yarin gelecegiz dediler tamam dedim. Bu sabah aradilar gelecegiz diye aksama kadar ne gelen var ne giden! En son arayip bagirdim, alt tarafi garantiyi onaylayacaksiniz kurulum falan istemiyorum sizi mi bekleyecegiz gunlerce dedim. Ozur dilerim abi kusura bakma dedi, acelen varsa sen acip kurabilirsin dedi. Eee garanti isi ne olacak veya kirik dokuk varsa dedim. Kutunun uzerindeki model ve seri no'yu sen bana soyle garantiyi onayliyim dedi.

Neyse soyledim garanti tamamdir sen kurulum yapabilirsin eger bir sey olursa beni cepten ara hic bir sey olmaz merak etme dedi. Bende kutuyu acip kendim kurulum yaptim. Kirik dokuk yoktu. Olu piksel ve isik sizmasi gibi sorun da yoktu. Kanal ayarlarini ve internet ayarlarini yaptim. Yazilimi guncelleyeyim mi diye sordu bende guncelledim. Yaklasik 6-7 dk. kadar surdu. 3d gozlugu takip demo videolar izledim, cok iyiydi. Simdilik sorunsuz bir sekilde kullaniyorum.

Aynısı oldu da bana.hangi şehirdesiniz merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: enginem

quote:

Arkadaslar dun sabah servisi aramistim, yogunluktan dolayi yarin gelecegiz dediler tamam dedim. Bu sabah aradilar gelecegiz diye aksama kadar ne gelen var ne giden! En son arayip bagirdim, alt tarafi garantiyi onaylayacaksiniz kurulum falan istemiyorum sizi mi bekleyecegiz gunlerce dedim. Ozur dilerim abi kusura bakma dedi, acelen varsa sen acip kurabilirsin dedi. Eee garanti isi ne olacak veya kirik dokuk varsa dedim. Kutunun uzerindeki model ve seri no'yu sen bana soyle garantiyi onayliyim dedi.

Neyse soyledim garanti tamamdir sen kurulum yapabilirsin eger bir sey olursa beni cepten ara hic bir sey olmaz merak etme dedi. Bende kutuyu acip kendim kurulum yaptim. Kirik dokuk yoktu. Olu piksel ve isik sizmasi gibi sorun da yoktu. Kanal ayarlarini ve internet ayarlarini yaptim. Yazilimi guncelleyeyim mi diye sordu bende guncelledim. Yaklasik 6-7 dk. kadar surdu. 3d gozlugu takip demo videolar izledim, cok iyiydi. Simdilik sorunsuz bir sekilde kullaniyorum.

istanbul beylikduzu.

Benim bu 3. televizyonum. Digrlerinin markasi Samsung. Onlarda hic servis aramadan kendim kurmustum. Fatura olduktan sonra servis olayi hikaye bence. Hatta diger tv den bir tanesi 20 gunluk iken ariza yapti. Servisi aradim gelip aldilar, yenisini getirmislerdi. Ama bunda satin alirken telefondaki bayan, sakin siz kutuyu acmayin v.s deyince bende ne olur ne olmaz diye servisi aradim. Aramaz olaydim, sinir ettiler beni. Tv yanibasimda duruyor ama adamlarin keyfini bekliyoruz.

• Bu arada biz aldık kurduk eğer aynı tv den gelirse 1 müşteri hazır. Dayım da almayı düşünüyor :)
  • quote:

quote:

quote:

istanbul beylikduzu.

Benim bu 3. televizyonum. Digrlerinin markasi Samsung. Onlarda hic servis aramadan kendim kurmustum. Fatura olduktan sonra servis olayi hikaye bence. Hatta diger tv den bir tanesi 20 gunluk iken ariza yapti. Servisi aradim gelip aldilar, yenisini getirmislerdi. Ama bunda satin alirken telefondaki bayan, sakin siz kutuyu acmayin v.s deyince bende ne olur ne olmaz diye servisi aradim. Aramaz olaydim, sinir ettiler beni. Tv yanibasimda duruyor ama adamlarin keyfini bekliyoruz.

Servis olayi şu...servis onayi (eksik aparat çikabilme, çatlak, patlak ) ve sorun çiktiğinda aninda gidermedir... :)

• yarin oyleden sonra icin servisten randevu aldim insallah bir aksilik cikmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazar gecesi sipariş vermiştim. bizim tv hala gelmedi, kargoyada verilmemiş... Pazar günü sipariş veren herkesin tv si geldimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkseed

Pazar gecesi sipariş vermiştim. bizim tv hala gelmedi, kargoyada verilmemiş... Pazar günü sipariş veren herkesin tv si geldimi?

Pazar günü telefonla sipariş verdim, şuan Tvnin kutusu yanımda duruyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turkuwaz

ürün elime saat 17:30 civarı teslim edildi panasonic 444 72 62" aradım ancak 09:00 ile 17:00 saatleri arasında hizmet veriliyormus. artık yarına kaldı. herkese hayırlı olsun güle güle kullanın.

panasonic destek sayfasından bölgenizdeki servisin numarasını alıp arayabilirdiniz.
    zaten çağrı merkezide direk ordan bakıp numarayı söylüyor.başka birşey yaptıkları yok.
    hatta biz ilk aradığımızda telefona çıkan dalay lama "burası çağrı merkezi ,servisi arayacaksınız dedi" fırça atarak.
    bizde kutunun üzerinde bu numaranın yazdığını,her türlü sorunda arayabileceğimizi yazdığını söyledikte servisin numarasını verdi.
    verdiği numarada zaten destek sayfasındaki numara ile aynı.

BU ARADA KURULUM YAPTIRAN VAR MI?GARANTİDE SORUN VAR MI?PARA İSTEDİLER Mİ? VS...YORUMLARI ALALIM.

sabah aradım ve nerede oturuyorsanız size enyakın servisi aramanız gerekiyor dedi bende aradım aksamına servis geldi kurulumu yaptı. tv cok güzel. 3-4 yeri imzaladım kutunun üzerindeki kodnumarası yazan yeri çıkararak aldılar. herkese hayırlı ugurlu olsun.

• tvyi güncelledim modemi görmüyor şimdi kablosuzdan.bi fikri olan varmı bu konuda
  • 37" et5 geldi.ilk izlenimlerim çok iyi.direk pcye(imzamdaki) bağladım.iyiki 37 almışım diyorum 42 çok büyük gelecekti çünkü.ss2 digital tv kartım var 10 yıldır kullandığım emektar ss2, hd olmamasına rağmen kanallar mükemmel gösteriyor.belki de hd reciver almaktan vazgeçebilirim o derece. Işık sızması yok, ölü pixel yok.digitürk webtvyi açtım hd kanallar çok iyi(sorunsuz tam ekrana oturuyor) maç zevkim daha da artacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_05

tvyi güncelledim modemi görmüyor şimdi kablosuzdan.bi fikri olan varmı bu konuda

Güncelleme ihtiyacını neden duydunuz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: k35

quote:

tvyi güncelledim modemi görmüyor şimdi kablosuzdan.bi fikri olan varmı bu konuda

Güncelleme ihtiyacını neden duydunuz acaba?

tarayıcının açılmasına ihtiyacım olduğu için
  • quote:

Bende güncelledim fakat modemi sorunsuz gördü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aKSeL051

quote:

Bende güncelledim fakat modemi sorunsuz gördü.

sorun bende demekki fabrika ayarlarına geri dönüp tekrar deneyelim bakalım.teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epicus

37" et5 geldi.ilk izlenimlerim çok iyi.direk pcye(imzamdaki) bağladım.iyiki 37 almışım diyorum 42 çok büyük gelecekti çünkü.ss2 digital tv kartım var 10 yıldır kullandığım emektar ss2, hd olmamasına rağmen kanallar mükemmel gösteriyor.belki de hd reciver almaktan vazgeçebilirim o derece. Işık sızması yok, ölü pixel yok.digitürk webtvyi açtım hd kanallar çok iyi(sorunsuz tam ekrana oturuyor) maç zevkim daha da artacak.

Adamlar saaat 8de geldiler ya yuh!
    Neyse kurdular..bana hiç bir kağıt vermediler..fabrikaya gidiyormuş,bende hiç bir nüsha yok.
    Sağ ve sol kenarlarda ışık sızması var..Sanki hafiften beyazlaşıyor o bölgeler siyah ekran altında..Sizde yok mu öyle bişey.Diğer yerlerle aynı renktemi simsiyah mı?
    Işık sızması garantiye giriyor mu?

• quote:

quote:

37" et5 geldi.ilk izlenimlerim çok iyi.direk pcye(imzamdaki) bağladım.iyiki 37 almışım diyorum 42 çok büyük gelecekti çünkü.ss2 digital tv kartım var 10 yıldır kullandığım emektar ss2, hd olmamasına rağmen kanallar mükemmel gösteriyor.belki de hd reciver almaktan vazgeçebilirim o derece. Işık sızması yok, ölü pixel yok.digitürk webtvyi açtım hd kanallar çok iyi(sorunsuz tam ekrana oturuyor) maç zevkim daha da artacak.

Neyse kurdular..bana hiç bir kağıt vermediler..fabrikaya gidiyormuş,bende hiç bir nüsha yok.
    Sağ ve sol kenarlarda ışık sızması var..Sanki hafiften beyazlaşıyor o bölgeler siyah ekran altında..Sizde yok mu öyle bişey.Diğer yerlerle aynı renktemi simsiyah mı?

ben ölü pixel programını kurdum ve orda renklerden full siyahı seçtim malum siyahta belli oluyor ışık sızması ve öyle abartılı bi ışık sızması göremedim(özellikle köşelere baktım -ss2 de sinyal olmayan boş ekranda da baktım)yani burda arkadaşların resimlerle gösterdikleri gibi bi beyazlanma göremedim ayrıca geçen bi vestel tv görmüştüm siyahın olmadığı normal renkli bi kanalda bile kenarlardan ışık fışkırıyordu .ona göre çok iyi durumda. 3d denedim hemen Sammy advanture 2 balıklar ekrandan dışarı çıkıyor:) yalnız tam karşıdan izlemek gerekiyor yoksa crosstalk denilen çift görüntü oluşabiliyor.ben yataktan izlediğim için biraz eğim var ve bazen bu dediğim sorun oluşabiliyor.divx-720-1080p oynattım sorun yok.yani divx bile beni tatmin etti.yalnız bu dediklerimi pc ye takılı olarak gerçekleştirdim.reciver alırmıyım emin değilim açıkçası :)
    yarın cihazın diğer özelliklerini de deneyecem (usb-wifi vs)
    3d ile ilgili bişey sorayım bu arada. 3D modunda ekranın sağda ve solda kalınca siyah şerit oluşması normal mi?normalinden daha fazla ekran küçülüyor 3dye geçince.Yoksa o yüzden mi burdaki bi çok kişi 3d için en az 42"-47 almak lazım diyorlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 29 Aralık 2012; 0:52:33 >

• quote:

quote:

quote:

ben ölü pixel programını kurdum ve orda renklerden full siyahı seçtim malum siyahta belli oluyor ışık sızması ve öyle abartılı bi ışık sızması göremedim(özellikle köşelere baktım -ss2 de sinyal olmayan boş ekranda da baktım)yani burda arkadaşların resimlerle gösterdikleri gibi bi beyazlanma göremedim ayrıca geçen bi vestel tv görmüştüm siyahın olmadığı normal renkli bi kanalda bile kenarlardan ışık fışkırıyordu .ona göre çok iyi durumda. 3d denedim hemen Sammy advanture 2 balıklar ekrandan dışarı çıkıyor:) yalnız tam karşıdan izlemek gerekiyor yoksa crosstalk denilen çift görüntü oluşabiliyor.ben yataktan izlediğim için biraz eğim var ve bazen bu dediğim sorun oluşabiliyor.divx-720-1080p oynattım sorun yok.yani divx bile beni tatmin etti.yalnız bu dediklerimi pc ye takılı olarak gerçekleştirdim.reciver alırmıyım emin değilim açıkçası :)
    yarın cihazın diğer özelliklerini de deneyecem (usb-wifi vs)
    3d ile ilgili bişey sorayım bu arada. 3D modunda ekranın sağda ve solda kalınca siyah şerit oluşması normal mi?normalinden daha fazla ekran küçülüyor 3dye geçince.Yoksa o yüzden mi burdaki bi çok kişi 3d için en az 42"-47 almak lazım diyorlardı

hocam ölü piksel programının adı ne acaba ?

• @mustii35
    dead pixel buddy.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 29 Aralık 2012; 1:07:09 >
  • bu arada siyah ekran da bir miktar beyazlık illaki olacaktır bu ledlerin genel sorunu.ama abartılı olmamasına dikkat edin.yukarda örnek verdim normal atv izlerken vestelin kenarlarından resmen beyazlık fışkırıyordu ve rahatsız edici düzeydeydi.yani ekranı siyah yaptığınıza ekranın simsiyah olmasını beklememek lazım.
  • quote:

bu arada siyah ekran da bir miktar beyazlık illaki olacaktır bu ledlerin genel sorunu.ama abartılı olmamasına dikkat edin.yukarda örnek verdim normal atv izlerken vestelin kenarlarından resmen beyazlık fışkırıyordu ve rahatsız edici düzeydeydi.yani ekranı siyah yaptığınıza ekranın simsiyah olmasını beklememek lazım.

İnternetteki bazı görsellerde fener ışığı şeklinde ekranın her yerine vurmuş ışık sızmaları var.
    Bendeki öyle değil.Sağ ve sol kenarların orta kısmında içeri doğru 1-2 cmlik diğer renklerin siyahına doğru daha açık renkte kalan siyahlık, sadece siyah ekran üzerinde belli oluyor.
    Normal yayında hiç bir şey yok.
    Dediğiniz gibiyse kafaya takmaya gerek yok.Çünkü her iki kenarda da aynı şekil ve ölçüde simetrik olarak..Farklı farklı desenlerde değil.
    Ölü pikseli test etmedim henüz.
    Kablosuz ağ çok iyi çekiyor..Wireless adaptörü tv ye bakınca sağ tarafta kalıyor,üzerinde yazıyor zaten..Bizim sitenin tek çubuk çeken wireless ağına gayret rahat bağlanıyor.
    İşin ilginci annem 3d nin farkını anlayamadı.Sanırım "eski toprak" olmasından ötürü ya da gözlerinde katarakt ameliyatı olmuştu ondanmı anlamadık :))

Bu arada yazılım güncellemesi var,bağlanınca güncelleme isteyecek tV.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.