Şimdi Ara

Sadece 20 adet Panasonic 37ET5E 3d SmartViera Full HD LED TV 999 TL! (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
7
Favori
30.166
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Epicus

quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro 2

quote:

Orijinalden alıntı: aLphagut

bu gelen servisten duvara montesini istesek yaparlar mı?

Yaparlar Hocam pana servisi soruyor zaten sehpamı? duvara montajmı diye zaten,bana sorular sehpa dedim

Bu arada hala pana servisini bekliyorum tel açtım gün içinde gelecez dediler,bugün gelmezlerse dayanamayıp kendim kuracam

hiç vakit kaybetme kur benceben öyle yaptım.3 gün kazançlı çıktım, görüntü dehşet

8 e kadar bekleyecem gelmesse kuracam ,keşke tel açmasaydımda kendim yapardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro 2 -- 29 Aralık 2012; 22:42:02 >

• Ucunda iki tane kulaklık çıkışı gibi olan 5 tane uçtan ses sistemine aktarma yapamıyor muyuz?
    Ses sistemimde digital giriş yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konsey102

DUVARA askı aparatı ile montaj paralı bende sordum :)
    TV sehpan olur onda matkap çalışmaz para almaz...
    AMA matkap çalışır cepten para çıkar :)
    HDMI kablo 50 TL dedi...:)
    Teknosada çok güzel Phililps 1.4 (3D destekler) 11gb veri aktarımlı bi tane var.
    17-18 tl olmalı :)

quote:

quote:

Yaparlar Hocam pana servisi soruyor zaten sehpamı? duvara montajmı diye zaten,bana sorular sehpa dedim

Bu arada hala pana servisini bekliyorum tel açtım gün içinde gelecez dediler,bugün gelmezlerse dayanamayıp kendim kuracam

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 0534

quote:

duvara monte icin para istiyorlarmis anne duvarada takiyonuzmu diye sormus evet demisler ama parali 50 tl demis servis

tüh şimdi işin yok montajla uğraş

peki duvar aparatı çıkıyor değil mi? benim kutu hala açılmadı da...

• duvar askısı yok dostum
  • Saat gece 9 itibarı ile servis geldi kurulumu yaptı ben kutuyu açtım tam altındaki tablayı koyuyordum servis geldi
    "Yakaladık" dediler
    neyseki sıkıntı çıkmadı 3 tane yere imza attım birde kutunun yanındaki kodu yazıp götürdüler 2 sene garantide şuan anlıyacagınız Tv

Güncellemeyide çaktım Tv kendine geldi resmen

• 3 boyut nasıl oluyor diye test etmek istiyorum. Bir kaç deneme yaprım ama olmadı. 3 boyutlu belegesel videoyu var iso olarak, Stereoscopic Player program ile sonuç alamadım. Nasıl yaparım.
  • Youtube bir ton var hocam 3d
    http://www.youtube.com/watch?v=yqvPd0kZG6Q
    http://savemedia.com/

savemedia ya youtube linkini kopyala indir,ben media Tank ile izliyorum şuan hiç abartısız Dehşet derece 3dyi hissettiriyor
    Stereoscopic Player program lara ihtiyaç yok zaten ,siz 3 d videoyu açın Tv kendi algılıyor 3d yayın bulundu diye kumandanın 3d tuşuna basarak 3d yayına direk geçiş yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: enginem

duvar askısı yok dostum

Duvara askı için herhangi bir universal askı seti kullanılıyor mu? Deneyeniniz var mı?

Arkasında orta kısımda 4 vida var sanırım oradan asılacak ama kullanma kılavuzunda askı ile ilgili yer göremedim.

Bizim kız sehpa üzerinde fazla durutmaz asmak lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-

quote:

Orijinalden alıntı: enginem

duvar askısı yok dostum

Duvara askı için herhangi bir universal askı seti kullanılıyor mu? Deneyeniniz var mı?

Arkasında orta kısımda 4 vida var sanırım oradan asılacak ama kullanma kılavuzunda askı ile ilgili yer göremedim.

Bizim kız sehpa üzerinde fazla durutmaz asmak lazım..

Sehpa çok sağlam aslında.Ağır metal bir ayaklık,altında minik vantuzlar var cam sehpanın üzerine yapışıyor resmen.Devirmek için önce yukarı doğu kaldırıp vantuzlardan kurtarmak lazım.Sİz bilirsiniz yine de.
  • quote:

Youtube bir ton var hocam 3d
    http://www.youtube.com/watch?v=yqvPd0kZG6Q
    http://savemedia.com/

savemedia ya youtube linkini kopyala indir,ben media Tank ile izliyorum şuan hiç abartısız Dehşet derece 3dyi hissettiriyor
    Stereoscopic Player program lara ihtiyaç yok zaten ,siz 3 d videoyu açın Tv kendi algılıyor 3d yayın bulundu diye kumandanın 3d tuşuna basarak 3d yayına direk geçiş yapıyor

Viera marketten viera 3 d world uygulamasını indirin.Orada panasonic sunucularından online izleyebileceğiniz 3d muhteşem videolar var.Kalitesine göre çok hızlı internet bağlantısı istiyor ama benden söylemesi.

• tv kumandadan acmak icin basili mi tutmak gerekiyor? bir sefer basinca acilmiyor bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

tv kumandadan acmak icin basili mi tutmak gerekiyor? bir sefer basinca acilmiyor bende.

evet bir kac saniye basili tutmak lazm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 0534

quote:

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

tv kumandadan acmak icin basili mi tutmak gerekiyor? bir sefer basinca acilmiyor bende.

evet bir kac saniye basili tutmak lazm.

• kaçırdığıma üzülüyorum bu fiyata
  • quote:

Orijinalden alıntı: netscarter

kaçırdığıma üzülüyorum bu fiyata

alırken çok tereddüt etmiştim. firmadan ve tv den alışveriş falan dolayı.et5 yaklaşık 6 aydır takip ediyordum hep fiyatının düşmesini bekledim.ve şimdi iyi almışım diyorum umarım uzun yıllar sorunsuz kullanırım.pcye bağladım 22" monitörde izliyordum filmleri.şimdi ise 720p ve 1080p leri azım açık sinemada gibi izliyorum.şimdiye kadar film izlediğimi sanmışım ben skystar2 ile(hd olmayan) tv yi izliyorum ve gören hd mi diyor bureciver almaktan da şu aşamada vazgeçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 30 Aralık 2012; 14:13:58 >

• Şimdilik analog antenle izliyorum içerdeki tüplüden daha kaliteli gösteriyor,arkadaş hd den daha iyi bu diyo :D,Ayrıca 640x480 lik ps2 oyunları normalde bulanık ama 3d ye çevirince o bulanıklık gidiyor netleşiyor,küçük tvlerdeki deki ps2 görüntüsünü elde ediyorsun.Köşelerde ilk başlarda ışık süzmesi vardı sonraları farketmez oldum ama usb den film izlerken mp4 filmlerde altyazı açamıyorsunuz bunun bir çözümünü bulmak lazım.pc den kendi hdmi kablomu denedim sapıtıyor ekran kablonun gücü yetmedi yada kopukluk var,sinyal ara ara gidiyor.pc yi taktığınızda 16:9 resim üstü taramayı kapatın yoksa ekrandan taşıyor görüntü.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: netscarter

kaçırdığıma üzülüyorum bu fiyata

alırken çok tereddüt etmiştim. firmadan ve tv den alışveriş falan dolayı.et5 yaklaşık 6 aydır takip ediyordum hep fiyatının düşmesini bekledim.ve şimdi iyi almışım diyorum umarım uzun yıllar sorunsuz kullanırım.pcye bağladım 22" monitörde izliyordum filmleri.şimdi ise 720p ve 1080p leri azım açık sinemada gibi izliyorum.şimdiye kadar film izlediğimi sanmışım ben skystar2 ile(hd olmayan) tv yi izliyorum ve gören hd mi diyor bureciver almaktan da şu aşamada vazgeçtim

hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: ccguven

Şimdilik analog antenle izliyorum içerdeki tüplüden daha kaliteli gösteriyor,arkadaş hd den daha iyi bu diyo :D,Ayrıca 640x480 lik ps2 oyunları normalde bulanık ama 3d ye çevirince o bulanıklık gidiyor netleşiyor,küçük tvlerdeki deki ps2 görüntüsünü elde ediyorsun.Köşelerde ilk başlarda ışık süzmesi vardı sonraları farketmez oldum ama usb den film izlerken mp4 filmlerde altyazı açamıyorsunuz bunun bir çözümünü bulmak lazım.pc den kendi hdmi kablomu denedim sapıtıyor ekran kablonun gücü yetmedi yada kopukluk var,sinyal ara ara gidiyor.pc yi taktığınızda 16:9 resim üstü taramayı kapatın yoksa ekrandan taşıyor görüntü.

tv yi pcye bağladığında ati ekran kartı kullanıyorsan ccc de lcd panellerim bölümünden masaüstünü ekrana tam olarak oturtabilirsin

• Altyazı göremeyen arkadaşlara; bende de 42" lik modeli var, bu TV ile ile hem istediğiniz altyazıyı, hem de videonun içinde varsa ikinci bir lisan bile seçebiliyorsunuz. Dual lisanli bir filminiz var diyelim, hem İngilizce hem Türkçe dublaj var yani filmde, ayrıca atıyorum 3 ayrı altyazı var, bu dublajlardan ve altyazılardan istediğiniz bir tanesini seçebilirsiniz filmi izlerken. Bu seçimleri yapmak için, film izleme aşamasında kumanda üzerinde 4 tane renkli tuş var (mavi, kırmızı, yeşil), bunlardan soldan 2. sinin hemen altındaki tuşa basın (yanlış hatırlamıyorsam Subttl yazıyordu bu tuşun altında), seçim yapabileceğiniz menü açılacaktır, buradan yön tuşları ve OK tuşu ile işlemi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca İnternet uygulamalarını da iyice inceleyin, harika bir Smart TV olduğunu da göreceksiniz. Ben özellikle Youtube uygulamasına bayıldım. Galaxy Ace telefonumu ve tabletimi Youtube üzerinden TV ile eşleştirdim, tabletten seçtiğim videoyu TV de oynatıyorum. Bunun gibi daha birçok farklı özelliği var, ben alalı 2 hafta oldu, hala özelliklerini keşfetmeyi bitiremedim. Hatta oyunlar bile var içerisinde. Oynatmadığı video formatı yok gibi bir şey, DTS li filmleri bile zorlanmadan takılmadan oynatıyor. 1080p 3 boyutlu filmler seçiyorum 15-20gb lik maşallah 1 kere bile donmuyor oynatırken. Tek çözemediğim konu, film izlerken sesleri 2+1 bir hoparlör seti üzerinden almak. TV de dijital ses çıkışı var, ama dijital girişe sahip uygun fiyatlı bir 2+1 set bulamadım. Analog girişli setleri de bağlamanın bir yolunu bulamadım. Media player mı alsam diyorum ama istediğim tüm formatları TV nin kendisi oynatabiliyorken gereksiz görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 31 Aralık 2012; 17:10:56 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ccguven

Şimdilik analog antenle izliyorum içerdeki tüplüden daha kaliteli gösteriyor,arkadaş hd den daha iyi bu diyo :D,Ayrıca 640x480 lik ps2 oyunları normalde bulanık ama 3d ye çevirince o bulanıklık gidiyor netleşiyor,küçük tvlerdeki deki ps2 görüntüsünü elde ediyorsun.Köşelerde ilk başlarda ışık süzmesi vardı sonraları farketmez oldum ama usb den film izlerken mp4 filmlerde altyazı açamıyorsunuz bunun bir çözümünü bulmak lazım.pc den kendi hdmi kablomu denedim sapıtıyor ekran kablonun gücü yetmedi yada kopukluk var,sinyal ara ara gidiyor.pc yi taktığınızda 16:9 resim üstü taramayı kapatın yoksa ekrandan taşıyor görüntü.

tv yi pcye bağladığında ati ekran kartı kullanıyorsan ccc de lcd panellerim bölümünden masaüstünü ekrana tam olarak oturtabilirsin

Ati yi bilmiyorum ama nvidia da gerek kalmıyor.TV 1080i 60hz destekliyor tek piksel taşmıyor yada boş kalmıyor.Yeniden hizalama görüntü kaybına yol açacaktır.Başta taşıyor gibi gözüküyor ama sorun 16:9 resim üstü tarama ayarının varsayılan açık olarak gelmesi,onu pcnin takılı olduğu av modunda kapalı seçmesseniz ekran taşar.

MP4 filmlerinde altyazı sorunu devam ediyor,Diğer formatlarda zaten bir sorun yok çoğu filmin altyazısı çalışıyor ama mp4 filmlerde altyazı menüsü çıkmıyor ayrıca aynı isimli olsada otomatikde görmüyor.Yeni yazılım istemek lazım panasonicten.Bu sorunu bu tv yi alan başka bir arkadaşta yaşamış bu yüzden tüm tv lerde bunun olduğunu görüyoruz.

Birde yeni hdmi almam lazım 1.4 ucuz 3m lazım önerisi olan varmı?.Şuan elimde olan 5m altın uçlu s-link ve 2cm çapında kablosu var ama BOZULMUŞ,demekki kalın kablo olması faso fiso.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.