Şimdi Ara

Sadece 20 adet Panasonic 37ET5E 3d SmartViera Full HD LED TV 999 TL! (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
7
Favori
30.166
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.5 tb smartdisk hdd yi tanıdı.içindeki filmlerden 5-6 tanesini denedim sorunsuz açtı.yalnız altyazıları göstermiyor (aynı isimde olduğu halde) sebep nedir?altyazıyı seçmek için tuş var mı bulamadım ben
    bir de medya playerini beğenmedim çünkü video-music-resim diye ayırmış ve aradığını bulmak çok zor.halbuki diğer tvlerde klasör olarak çıkıyor ve hemen bulabilyorsun.bunu düzeltmleri lazım bence...
  • @enginem
    3d nin farkını anlaması için ona samy adventure 2 yi izlettir.
  • Arkadaşlar bana Aras dan msj geldi siparişiniz yola çıktı diye,bir baktım aras dan kargo takip noya bir tane dana Panasonic Lcd tv benim adresime doğru yola çıkmış
    Visa carddan 1 çekim yapıldı 2 tv geliyor,neyse hemen Mjc müşteri servisini aradım, böyle böyle diye ben sipariş vermedim,sistemde sıkıntı varmış,zaten ben söylemeden anladı size aras dan mesajmı geldi diye durumu anlattım her hangi visa carddan bir çekim yok,eyer eve Lcd tv gelirse kabul etmeyin arasdan dedi
    sistem hatası dedi sıkıntı yok dedi,başına gelirse haberiniz olsun

Bir panikledim eyvah visa carddan iki tane çekmişler diye Allah tan durum böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro 2

Arkadaşlar bana Aras dan msj geldi siparişiniz yola çıktı diye,bir baktım aras dan kargo takip noya bir tane dana Panasonic Lcd tv benim adresime doğru yola çıkmış
    Visa carddan 1 çekim yapıldı 2 tv geliyor,neyse hemen Mjc müşteri servisini aradım, böyle böyle diye ben sipariş vermedim,sistemde sıkıntı varmış,zaten ben söylemeden anladı size aras dan mesajmı geldi diye durumu anlattım her hangi visa carddan bir çekim yok,eyer eve Lcd tv gelirse kabul etmeyin arasdan dedi

aynen hocam banada geldi msj, müsteri hizmetlerini arayıp söyledim. Ama ben aradığımda haberleri yoktu....

• quote:

Orijinalden alıntı: emirbayke

aynen hocam banada geldi msj, müsteri hizmetlerini arayıp söyledim. Ama ben aradığımda haberleri yoktu....

Bana da msj geldi eğer gerçekten TV de gelse alıcısı hazır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirbayke

quote:

Arkadaşlar bana Aras dan msj geldi siparişiniz yola çıktı diye,bir baktım aras dan kargo takip noya bir tane dana Panasonic Lcd tv benim adresime doğru yola çıkmış

Bena saat 2 gibi arasdan msj geldi,hemen aradım müşteri temsilcisi arkadaş sistem hatası dedi,her hangi visa carddan çekim söz konusu deyil dedi demekki haber almışlar millet arayınca tekrardan tv geliyor biz istemedik felan gibisindenneyse gelirse bile tv geri döndürecem Mjc depoya durum böyle

• An itibarı ile banada ARas tan mesaj geldi..Ben tv yi teslim alalı 4 gün oldu halbuki.Ama kargo takip nosu ile sorgulama yaptığımda sonuç çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginckc -- 29 Aralık 2012; 14:49:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginem

quote:

Orijinalden alıntı: Epicus

bu arada siyah ekran da bir miktar beyazlık illaki olacaktır bu ledlerin genel sorunu.ama abartılı olmamasına dikkat edin.yukarda örnek verdim normal atv izlerken vestelin kenarlarından resmen beyazlık fışkırıyordu ve rahatsız edici düzeydeydi.yani ekranı siyah yaptığınıza ekranın simsiyah olmasını beklememek lazım.

İnternetteki bazı görsellerde fener ışığı şeklinde ekranın her yerine vurmuş ışık sızmaları var.
    Bendeki öyle değil.Sağ ve sol kenarların orta kısmında içeri doğru 1-2 cmlik diğer renklerin siyahına doğru daha açık renkte kalan siyahlık, sadece siyah ekran üzerinde belli oluyor.
    Normal yayında hiç bir şey yok.
    Dediğiniz gibiyse kafaya takmaya gerek yok.Çünkü her iki kenarda da aynı şekil ve ölçüde simetrik olarak..Farklı farklı desenlerde değil.
    Ölü pikseli test etmedim henüz.
    Kablosuz ağ çok iyi çekiyor..Wireless adaptörü tv ye bakınca sağ tarafta kalıyor,üzerinde yazıyor zaten..Bizim sitenin tek çubuk çeken wireless ağına gayret rahat bağlanıyor.
    İşin ilginci annem 3d nin farkını anlayamadı.Sanırım "eski toprak" olmasından ötürü ya da gözlerinde katarakt ameliyatı olmuştu ondanmı anlamadık :))

Bu arada yazılım güncellemesi var,bağlanınca güncelleme isteyecek tV.

benimde tv kurmuslar ogleden sonraya gelcekti servis erken gelmis saat 12 gibi bende deneme yaptim 6renk test ettim olu piksel yok benimde koselere dogru biraz isikli ama bana normal gibi geldi herkezdemi boyle bende merak ettim kullannanlar yorum yaparlarsa fikir ediniriz saygilar iyi ki almisim cok guzel geldi gozume

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Az önce servis gelip kurulumu yaptı.
    Gerçekten parasının hakkını sonuna kadar veren güzel bir televizyon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

Az önce servis gelip kurulumu yaptı.
    Gerçekten parasının hakkını sonuna kadar veren güzel bir televizyon.

siyah sahnelerde koselere dogru hafif bir isik belirginligi varmi gule gule kullanin

• bu gelen servisten duvara montesini istesek yaparlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLphagut

bu gelen servisten duvara montesini istesek yaparlar mı?

Yaparlar Hocam pana servisi soruyor zaten sehpamı? duvara montajmı diye zaten,bana sorular sehpa dedim

Bu arada hala pana servisini bekliyorum tel açtım gün içinde gelecez dediler,bugün gelmezlerse dayanamayıp kendim kuracam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro 2 -- 29 Aralık 2012; 16:40:10 >
  • quote:

duvara monte icin para istiyorlarmis anne duvarada takiyonuzmu diye sormus evet demisler ama parali 50 tl demis servis

• quote:

1.5 tb smartdisk hdd yi tanıdı.içindeki filmlerden 5-6 tanesini denedim sorunsuz açtı.yalnız altyazıları göstermiyor (aynı isimde olduğu halde) sebep nedir?altyazıyı seçmek için tuş var mı bulamadım benörmüyor görse bile
    bir de medya playerini beğenmedim çünkü video-music-resim diye ayırmış ve aradığını bulmak çok zor.halbuki diğer tvlerde klasör olarak çıkıyor ve hemen bulabilyorsun.bunu düzeltmleri lazım bence...

Aynı sorun bende de var bende çözemedim yada göremedim...
    Ürün tanıtımında teknoseyirde aynı isimle olunca otomatik alıyor diyordu halbuki :)
    Ama gel gelelim aynı isim olmasına rağmen...
    HİÇ görmüyor :)
    Netten dizi indirdik alt yazı ekledik demek ki izliyemicez...
    ELVEDA Walking Dead ve ELVEDA ARROW :)

Bi Panasonic Grubu oluşturursak yeni bir arayüz istiyebiliriz...
    Bide Kablosuz Klavye okeydir tamam da...
    AMA Kablosuz Mouse olayını çözmeliler...
    Yazılımla giderilecek dendi ama bakalım...
    Önemli yaniii...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXPRESS12 -- 29 Aralık 2012; 17:09:27 >

• DUVARA askı aparatı ile montaj paralı bende sordum :)
    TV sehpan olur onda matkap çalışmaz para almaz...
    AMA matkap çalışır cepten para çıkar :)
    HDMI kablo 50 TL dedi...:)
    Teknosada çok güzel Phililps 1.4 (3D destekler) 11gb veri aktarımlı bi tane var.
    17-18 tl olmalı :)
  • Hala bu televizyondan sipariş verme imkanımız var mı?
  • Ben de alma konusunda kararsızdım. Ama çoğu arkadaşa siparişleri ulaşmış görünüyor. Hayırlı olsun.
    Firma ve kampanyayla ilgili bilgilendirmeler yapan bir arkadaş vardı. Acaba şu an için veya önümüzdeki günlerde benzer bir kampanyanız olacak mı?
  • quote:

@enginem
    3d nin farkını anlaması için ona samy adventure 2 yi izlettir.

Annemde "göz tembelliği" olduğu için bu hastalar 3d görüntüleri algılayamıyormuş.
    Konu forumda da daha önce konuşulmuş ve bu konudan muzdarip kişiler bir hayli fazla.
    Teknosa da bir de active shutter gözlüklü bir modelde deneme yapacağız.

Gözlerimizin ve sağlığımızın kıymetini bilelim arkadaşlar.Teknolojiden bile faydalanamayız sağlık olmayınca.
  • quote:

quote:

Yaparlar Hocam pana servisi soruyor zaten sehpamı? duvara montajmı diye zaten,bana sorular sehpa dedim

Bu arada hala pana servisini bekliyorum tel açtım gün içinde gelecez dediler,bugün gelmezlerse dayanamayıp kendim kuracam

hiç vakit kaybetme kur benceben öyle yaptım.3 gün kazançlı çıktım, görüntü dehşet

• quote:

Orijinalden alıntı: Konsey102

quote:

1.5 tb smartdisk hdd yi tanıdı.içindeki filmlerden 5-6 tanesini denedim sorunsuz açtı.yalnız altyazıları göstermiyor (aynı isimde olduğu halde) sebep nedir?altyazıyı seçmek için tuş var mı bulamadım benörmüyor görse bile

Aynı sorun bende de var bende çözemedim yada göremedim...
    Ürün tanıtımında teknoseyirde aynı isimle olunca otomatik alıyor diyordu halbuki :)
    Ama gel gelelim aynı isim olmasına rağmen...
    HİÇ görmüyor :)
    Netten dizi indirdik alt yazı ekledik demek ki izliyemicez...
    ELVEDA Walking Dead ve ELVEDA ARROW :)

Bi Panasonic Grubu oluşturursak yeni bir arayüz istiyebiliriz...
    Bide Kablosuz Klavye okeydir tamam da...
    AMA Kablosuz Mouse olayını çözmeliler...
    Yazılımla giderilecek dendi ama bakalım...
    Önemli yaniii...

hocam sttl tuşu(yeşil tuşun altında) -sonra türkçe yap) ile altyazıyı seçebiliyorsun

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.