Şimdi Ara

Saglam Forum Hostingi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben forum kurmak istiyorum , vbulletin veya mybb olucak sanırım vbulletin paralıydı ve hostingler kendisi kurmuyordu . Ama mybb direk kurulu oluyor o yuzden mybb tercihimdir :D konuyu saptırdım :) smf de olabilir .

Gelelim konumuza

Ben çok zamandır , ücretsiz forumlarda takılıyorum . ve şu anda google seo düşük kalite olmasına ragmen 100 e yakın üye var . ve günde 2-3 üye geliyor .

Asıl şimdi gelelim :

FTP kesinlikle Olucak .
    Forum olsun
    Trafik sınırı olmasa iyi olabilir ama olabilirde .

LÜTFEN EN GÜVENDİGİNİZİ SÖYLEYİN ÇÜNKÜ BEN FORUMU UZATICAM 2-3 SENE GÖTÜRMEYİ PLANLIYORUM !! KESİNLİKLE DURDUK YERE KAPANMIYACAK

FORUM SADECE PARA ÖDENMEDİGİ ZAMAN KAPANSIN .

• quote:

Orijinalden alıntı: Mechoutes

Ben forum kurmak istiyorum , vbulletin veya mybb olucak sanırım vbulletin paralıydı ve hostingler kendisi kurmuyordu . Ama mybb direk kurulu oluyor o yuzden mybb tercihimdir :D konuyu saptırdım :) smf de olabilir .

Gelelim konumuza

Ben çok zamandır , ücretsiz forumlarda takılıyorum . ve şu anda google seo düşük kalite olmasına ragmen 100 e yakın üye var . ve günde 2-3 üye geliyor .

Asıl şimdi gelelim :

FTP kesinlikle Olucak .
    Forum olsun
    Trafik sınırı olmasa iyi olabilir ama olabilirde .

LÜTFEN EN GÜVENDİGİNİZİ SÖYLEYİN ÇÜNKÜ BEN FORUMU UZATICAM 2-3 SENE GÖTÜRMEYİ PLANLIYORUM !! KESİNLİKLE DURDUK YERE KAPANMIYACAK

FORUM SADECE PARA ÖDENMEDİGİ ZAMAN KAPANSIN .

Merhaba;

Biz, bir öneriden ziyade size ancak teklif sunabiliriz. ProIrc Hosting olarak MyBB forumları ile Linux sistemlerimiz %100 uyumlu çalışmakta ve eklenti ( plugin ) sorunu yaşanmamaktadır.

Diğer taraftan ise, %99.8 uptime garantisi sunmamız nedeniyle web siteleriniz çok düşük oranda kapanmaktadır. Site kapanışları ise kontrollü olarak ve sitelerin en boş olduğu zamanlarda kontrollü olarak yapılmaktadır.

Forum yönetimi konusunda limitli ve limitsiz hosting paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Limitli hosting paketlerimiz yıllık 9 TL'den başlayan fiyatlarladır ve limitsiz trafikli hosting paketlerimizse yıllık 59 TL'den başlayan fiyatlarladır.

Web sitemizden paketlerimizi inceleyebilirsiniz, sorularınızı yöneltebilirsiniz veya hertürlü neden için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim;
    Web/Ticket:http://www.proirc.org/
    Msn/E-posta: destek@proirc.org
    GSM: 0 506 965 84 25
    Alper İZGÜDEN

• pek güvenemedim yanlış anlama gördügümü söyledim .
    Sizin hostdan bir forum söylermisin ?
    Adminin filan hostu olmayacak normal benim gibi birinin olucak .

Konu devam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechoutes

pek güvenemedim yanlış anlama gördügümü söyledim .
    Sizin hostdan bir forum söylermisin ?
    Adminin filan hostu olmayacak normal benim gibi birinin olucak .

Konu devam...

Merhaba;

Elbette, güvensizlik olması doğal ve normal olabilecektir. Ancak, ne konuda güvensizlik oluşturduğumuzu da merak etmekteyiz. Biraz daha bilgi verirseniz hatalı olduğumuz yerleri/durumları düzeltmeye çalışabiliriz.

Forum referansı güvenlik nedeniyle özel mesaj yoluyla size iletilmiştir.

Admin veya normal birisinin hosting'i gibi birşey söz konusu değildir. Eğer öyle düşünürsek, fazla para kazandıklarımıza fazla hizmet verir diğerlerine verdiğimiz önemi azaltırsak, uzun vadede, biz kaybedeceğizdir.

Umarım size de yardımcı olabiliriz ve web sitenizi biz barındırabiliriz,

Bilginize...

• sen eski hacker değil miydin bu konularda bilgin olmalı

konuya gelirsek güzel hosting kullanabilirsin. gayet iyiler. firma hakkındaki bazı yorumları asağıda bulabilirsin

http://www.r10.net/nasil-bilirsiniz/743616-guzel-net-tr-guzelhosting-com-nasil-bilirsiniz.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.