Şimdi Ara

Sakın yapmayın öperler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: nikonavar

Sınavda 30-60 ve 45 harici açı. Verirsen patlarsın. Denedim sallamıyorum.
    Amk davarları anlamıyor işte bir kaç tane sb de soru yazdığını sanan davarın sorusuna denk gelmişler laga luga yapıyorlar
  • Adam Gibi Boru A kullanıcısına yanıt
    rehber mat gayet iyi kanal.gecen sene lti ondan dinleyip hic soru cozmeden 7/10 yaptim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

bu avel kendini bir bok sanan arkadaşi çok takmayın. neymiş de matematikmis. yapma ya. hele anarşist Ergene bak hele. ÖSYM 2+2=5 diyorsa sen 5 olarak alacaksın. çok bilmiş seni. aksini gösteren çıkmış soru varsa göster yoksa boş boş konuşmaya devam etme.
    Ben sana Fizikte almayın ya da parantezde yazarsa okumayın mı diyorum ? Belirtilmedikçe orada 3 4 5 yazılmaz diyorum. Muhalefet olmak için sözlerimi çekmişsin ergenliğimi bitireli de kafadan 3 yıl olmuştur. Belirtilmediyse 3 4 5 yazınca veya 37 53 yazınca çıkmıyor. pi yi 3 alın demeyen soruda şıklarda pi yi görmezsen soru yanlış olmuyor mu ? Eğer Ösym belirtmezse 3 4 5 yazmak sizi yanıltır. Ösym pi yi 3 alın demediği ve cevabın pi yi 3 alınarak bulunduğu bir soru var mı ? Aynı olay işte ama lise fizik öğretmenlerimiz öyle öğretmiş ki inkar edemiyoruz. Herkesin bildiği yanlış doğrudur deyip geçiyoruz. Umarım sınavda böyle bir soru çıkar ve bunları okuduğun için çözmüş olursun. 3 4 5 yazanlar da patlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adam Gibi Boru -- 31 Mayıs 2020; 16:41:32 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.