Şimdi Ara

SAM-SA PREMİER_Cİ ZOBİES V.B (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: tibi

beyler aman printscreen filan yapın kaydedin bu imzayı... muhtemelen gercek donanımı bunlar sonra ki herhangi bir değişimde gözden kaçabilir

MAŞALLAH CEM YILMAZ BU FORUMA TAYİN OLMUŞ HERALDE
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolverine

Arkadaşlar, yüklenmeyin bence bu kadar, gidişat iyi. Sorduğu soruya çözüm bulmaya çalışalım bence arkadaşımızın...

YÜKLENİN AMA DOĞRU SORUYU DA CEVAPLAYIN O KADAR CEVAPLARIZ DEDİNİZ
  • Araya almak diye bir durum söz konusu değil, çünkü alınacak bir ara yok.Foruma her takılan kişide bizden sayılmaz, bunuda unutma.

İyi forumlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KillForYou!

Araya almak diye bir durum söz konusu değil, çünkü alınacak bir ara yok.Foruma her takılan kişide bizden sayılmaz, bunuda unutma.

İyi forumlar.

BİZ ARKADAŞLARLA SORUNU ÇÖZMÜŞTÜK SEN NE DALIYONKİ ARAYA?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dolby_digital

quote:

Orjinalden alıntı: KillForYou!

Araya almak diye bir durum söz konusu değil, çünkü alınacak bir ara yok.Foruma her takılan kişide bizden sayılmaz, bunuda unutma.

İyi forumlar.

BİZ ARKADAŞLARLA SORUNU ÇÖZMÜŞTÜK SEN NE DALIYONKİ ARAYA?

Bekle sen, birazdan dalacaklar sana.
  • YA NE GÜZEL ADAM AKILLI ÖZRÜMÜ DİLEDİM KARIŞMA YA
  • gerçkten ender rastlanan bir konu olmuş.ama dolby dürüst oldugun için seni kutlamak gerekir.
    bu arada creative çin malı değil,amerikan malı.tıpkı diğer (neredeyse) tüm ürünler gibi çin üretimi.nasıl olsa orda bol bol işçi var,herkes orda yapıo ürünleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tylor -- 3 Ocak 2006 20:32:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: dolby_digital

ARKADAŞLAR BAKIN BEN Bİ HATA YAPTIM DURMADAN FAKE NİCK ALDIM AMA PREMİER PHT-37500 DİYİNCE MİLLET DALGA GEÇİYODU CREATİVE ÇİN MALI DEĞİLMİ PREMİER E ÇİN MALI DİYE MİLLET DANDİK DİYO BAKIN ARTIK BEN BU FORUMDA ARTIK PREMİER DEMİCEM TAMAM AMA ARTIK SİZDE BENİ ARANIZA ALIN SORUNLARIMI SİZİNLE PAYLAŞICAM SİZDE SORUNLARINIZI BANA AÇIKLAYIN AMA ARTIK FAKE DEMEYİN ESKİ NİCK LERİMİN HEPSİNİ UNUTUN TAMAM DİYENLER SÖYLESİN YOK HAYIR DIITTIR GİT DİYENLER VARSA SÖYLESİN NEYSE HERKESE İYİ GÜNLER ÇOK SAYGILARIMLA.... Z5500 KADAR GİGA MİGA KADAR MUHTEŞEM SİSTEMLER YOK TAMAM BUNU DALGA OLARAK ANLAMIYORUM GERÇEKTEN ÖLE DÜŞÜNÜYOM SİZİN DEDİKLERİNİZE GÖRE

vay be demek yılların çürütemediği primierci sensin
    hoşgeldin baba sen beğeniyosan primieri mesele yok bende gigayı beğeniyorum

• Böyle geyik bi konuda hiç görmemiştim
  • burası ses sistemi forumuna takılan arkadaşlarımızın geyik köşesi olsun zaten mükemmel açılışıda premierci arkadaşımız yapmış
  • creative amerikan değil singapur markası , logitech ise isviçre markası . Yani şu an işlerinin büyük kısımlarını Amerika'da yürütüyolar tahminen ama gayri safi yurtiçi hasılaları isviçre ve singapur'a gidiyor (bugün ekonomi finali vardı da )
  • demek zen touch ın arkasında bu yüzden made in singapur yazıyordu ( ingilizcesi tabi) abimde bana fason bu diyip diyip duruyodu. allahm ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: tibi

burası ses sistemi forumuna takılan arkadaşlarımızın geyik köşesi olsun zaten mükemmel açılışıda premierci arkadaşımız yapmış

BENCE İYİ BİR FİKİR ASLINDA

• quote:

Orjinalden alıntı: civilcivil

creative amerikan değil singapur markası , logitech ise isviçre markası . Yani şu an işlerinin büyük kısımlarını Amerika'da yürütüyolar tahminen ama gayri safi yurtiçi hasılaları isviçre ve singapur'a gidiyor (bugün ekonomi finali vardı da )

Logitech i kanada kökenli biliyodum ben sanırım ordada büyük bir merkezleri var ama söylediğin iyi oldu. Yoksa sınav sorularında Logitech nerenin markasıdır diye soru mu geldi

• ARKADAŞLAR ÇOK RAHATSIZ OLDUĞUM BİR DURUM ŞİMDİ BEN BASS IN SESİNİ 79 A KADAR AÇTIĞIMDA ÇOK FAZLA VURUYO MİDLER YETİŞEMİYO 78 E DÜŞÜRDÜĞÜM ANDA İSE BASS YETERSİZ KALIYO İKİ SAAT UĞRAŞTIM SES KARTINDAN EQULİZER İLE UĞRAŞTIM OLMUYO BİİRDE ÇOKK ÖNEMLİ 79 A ALDIĞIMDA MİDLERİN YETİŞEMEME NEDENİ MİDLERİN KALİTESİNDEN DEĞİL BASS PORTUNDAN POFF POFF SES GELİYO ASLINDA BEN BU SESİ ÖNLEMEK İSTİYORUM GİNE ÇOK VURSUN GÜZEL AMA ŞU SES OLMASA BAYA İYİ OLCAK
  • %78 den %79 a mı çıkarınca bu değişmler oluryor? yani bütün bu değişimler %1 lik dilimde mi oluyor
  • BİRAZ ÖYLE AMA TABİ YANİ 78 E GETİRİNCE GİNE HAVA SESİ GELİYO ANCAK 79 DA COŞUYO SES ÖNEMLİ DEĞİL ÖNEMLİ OLAN POFF SESİNİN KAYBOLMASI
  • ARKADAŞLAR BİDE BEN BU SETİ ALDIM 125 W R.M.S. GÜCÜ VAR ANCAK ŞUAN 250 BEN 300 E ALDIM AMA DİYO MİLLET PREMİER KADAR DANDİK SET YOK YANİ ŞİMDİ BEN KAZIKLANMIŞMI OLUYORUM ZAMANINDA X530 DAHA İYİ DEDİ PHT-37500 AMA X530 150 YTL PHT-37500 250YTL NE BU YANİ EĞER KAZIKLANDIYSAM SÖYLEYİN BANA ÖNERENİN AĞZINI GÖZÜNÜ KIRIYİM
  • pahalı diye ürün muhteşem mi olacak? Saçma bir o kadarda anlamsız.Seni kınıyorum

Kın Kın Kın!
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.