Şimdi Ara

SAM-SA PREMİER_Cİ ZOBİES V.B

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BAKIN BEN Bİ HATA YAPTIM DURMADAN FAKE NİCK ALDIM AMA PREMİER PHT-37500 DİYİNCE MİLLET DALGA GEÇİYODU CREATİVE ÇİN MALI DEĞİLMİ PREMİER E ÇİN MALI DİYE MİLLET DANDİK DİYO BAKIN ARTIK BEN BU FORUMDA ARTIK PREMİER DEMİCEM TAMAM AMA ARTIK SİZDE BENİ ARANIZA ALIN SORUNLARIMI SİZİNLE PAYLAŞICAM SİZDE SORUNLARINIZI BANA AÇIKLAYIN AMA ARTIK FAKE DEMEYİN ESKİ NİCK LERİMİN HEPSİNİ UNUTUN TAMAM DİYENLER SÖYLESİN YOK HAYIR DIITTIR GİT DİYENLER VARSA SÖYLESİN NEYSE HERKESE İYİ GÜNLER ÇOK SAYGILARIMLA.... Z5500 KADAR GİGA MİGA KADAR MUHTEŞEM SİSTEMLER YOK TAMAM BUNU DALGA OLARAK ANLAMIYORUM GERÇEKTEN ÖLE DÜŞÜNÜYOM SİZİN DEDİKLERİNİZE GÖRE

• tamam dolby_dijital sen bu nick i değiştirme bende sana sam_ sa falan demem tek nick le takıl forumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: THUNDERBIRD

tamam dolby_dijital sen bu nick i değiştirme bende sana sam_ sa falan demem tek nick le takıl forumda
    Ya arkadaşım, (@dolby digital) öyle yazmışsın ki sanki biz sen her gelmdende seni dışladık. Yok öyle bişey. Ama sen en zaman yazsan ya sony, ya premier, ya gigaworks dedin durdun ve bunu hep fanatikçe yorunlayarak yazdın. Bu yüzden tepki aldın hep. Şimdi bunları yapmadan yorum yapacaksan tabii ki de sorularına burda cevap yazılır. Yeter ki insanlarla dalga geçmeden, fanatikçe yorumlar yapmadan sor. Umarım bu dediklerin konusunda sadık kalırsın. Saygılar...
  • bak dostum senin eski nicklerini bende biliyorum ve kötü bir ürünü övüp duruyordun premier iidir onu alın falan... yani bunlara gerek yokki bak noldu sonuçta bir sürü fake nick aldın sonra bi daha aldın falan saçma şeyler söyledin ozman onları okuduğumda cevap falan yazmamıştım ortam gerilmesin kavga falan çıkmasın diye ama olan oldu tabi başkaları yazdı yorumlarını vs... şimdide benide alın aranıza falan diyosun yaa tamam kardeşim gel tabikide artık gereksiz mesaj yazma be kardeş yani gerek yok böle şeylere sen şimdi creativde çin malı ona niye kimse dandik demio falan demişsinde be kardeş creativle premier birmi yaw allah aşkına yani yapma böle diğer arkadaşların sana öyle davranmasının sebebi senin premier i gereksiz yere övüp alın bunu bu daha ii falan demen oldu bence.. tamam şimdi uslandım diyosun çok güzel güzelce adam gibi soru sorarsın cevap veririz.. ama artık böyle saçma şeyler yazma lütfen..

saygılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: venom800

bak dostum senin eski nicklerini bende biliyorum ve kötü bir ürünü övüp duruyordun premier iidir onu alın falan... yani bunlara gerek yokki bak noldu sonuçta bir sürü fake nick aldın sonra bi daha aldın falan saçma şeyler söyledin ozman onları okuduğumda cevap falan yazmamıştım ortam gerilmesin kavga falan çıkmasın diye ama olan oldu tabi başkaları yazdı yorumlarını vs... şimdide benide alın aranıza falan diyosun yaa tamam kardeşim gel tabikide artık gereksiz mesaj yazma be kardeş yani gerek yok böle şeylere sen şimdi creativde çin malı ona niye kimse dandik demio falan demişsinde be kardeş creativle premier birmi yaw allah aşkına yani yapma böle diğer arkadaşların sana öyle davranmasının sebebi senin premier i gereksiz yere övüp alın bunu bu daha ii falan demen oldu bence.. tamam şimdi uslandım diyosun çok güzel güzelce adam gibi soru sorarsın cevap veririz.. ama artık böyle saçma şeyler yazma lütfen..

saygılar..
    dolby digital kardeşim özür dilerken bile saçmalamışın. sen zaten adam gibi soru sorsan biz yine cevaplardık

• quote:

bak dostum senin eski nicklerini bende biliyorum ve kötü bir ürünü övüp duruyordun premier iidir onu alın falan... yani bunlara gerek yokki bak noldu sonuçta bir sürü fake nick aldın sonra bi daha aldın falan saçma şeyler söyledin ozman onları okuduğumda cevap falan yazmamıştım ortam gerilmesin kavga falan çıkmasın diye ama olan oldu tabi başkaları yazdı yorumlarını vs... şimdide benide alın aranıza falan diyosun yaa tamam kardeşim gel tabikide artık gereksiz mesaj yazma be kardeş yani gerek yok böle şeylere sen şimdi creativde çin malı ona niye kimse dandik demio falan demişsinde be kardeş creativle premier birmi yaw allah aşkına yani yapma böle diğer arkadaşların sana öyle davranmasının sebebi senin premier i gereksiz yere övüp alın bunu bu daha ii falan demen oldu bence.. tamam şimdi uslandım diyosun çok güzel güzelce adam gibi soru sorarsın cevap veririz.. ama artık böyle saçma şeyler yazma lütfen..

saygılar..
    Oh be ses sistemlerinde artık premier rüzgarı esmicek desenize Tamam dostum bu nick ile kal degiştirme ama lütfen bir daha öyle saçma ürünleri övme yani tamam belki onlar da iyi olabilir ama asla bir premier ile creative karşılastırılmaz

• quote:

saygılar..
    ARKADAŞLAR ÇOK SAĞOLUN VALLA BEN TAKILICAM ARTIK BURALARDA

• quote:

Orijinalden alıntı: *ZzZzZ*

Oh be ses sistemlerinde artık premier rüzgarı esmicek desenize Tamam dostum bu nick ile kal degiştirme ama lütfen bir daha öyle saçma ürünleri övme yani tamam belki onlar da iyi olabilir ama asla bir premier ile creative karşılastırılmaz

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: dolby_digital

ARKADAŞLAR ÇOK SAĞOLUN VALLA BEN TAKILICAM ARTIK BURALARDA

Alıntıları Göster
    BAKIN BİDE PREMİER E SAÇMA DEMEYİN ARTIK PREMİER DEMEYİN ÇÜNKÜ O BANA YETİYOR TATLI TATLI VURUYO MİDLERİ O KADAR MUHTEŞEM DEĞİL AMA TİZLERİ BANA GÖRE ÇOK GÜZEL BANA ZEVK VERİYOR YANİ NEYSE BİR SORU SORABİLİRMİYİM ARKADAŞLAR BENİM SURROUND HOPERLÖRLERİNİN KOLONLARININ YANINDAN İP GİBİ BİŞEY ÇIKIYOR SANIRIM İÇİNE PAMUK DÖŞEMİŞLER NEDEN PAMUK DÖŞÜYOLAR VE ŞU İPİN ÇIKMAMASINI SAĞLARIM

• quote:

BAKIN BİDE PREMİER E SAÇMA DEMEYİN ARTIK PREMİER DEMEYİN ÇÜNKÜ O BANA YETİYOR TATLI TATLI VURUYO MİDLERİ O KADAR MUHTEŞEM DEĞİL AMA TİZLERİ BANA GÖRE ÇOK GÜZEL BANA ZEVK VERİYOR YANİ NEYSE BİR SORU SORABİLİRMİYİM ARKADAŞLAR BENİM SURROUND HOPERLÖRLERİNİN KOLONLARININ YANINDAN İP GİBİ BİŞEY ÇIKIYOR SANIRIM İÇİNE PAMUK DÖŞEMİŞLER NEDEN PAMUK DÖŞÜYOLAR VE ŞU İPİN ÇIKMAMASINI SAĞLARIM

Alıntıları Göster
    Dostum imzanı da lütfen gercek haline cewirirmisin ?

• quote:

Dostum imzanı da lütfen gercek haline cewirirmisin ?

Alıntıları Göster
    NASIL DEĞİSİYO
  • quote:

NASIL DEĞİSİYO

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: dolby_digital

NASIL DEĞİSİYO

senin bu konuda usta olman gerekirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: tibi

quote:

NASIL DEĞİSİYO

Alıntıları Göster
    NE
    quote:

Orjinalden alıntı: tibi

quote:

NASIL DEĞİSİYO

HAKKATEN KOMİKTİ AMA NASIL DEĞİSİYO SÖYLEYİN

• quote:

Orijinalden alıntı: tibi

quote:

NASIL DEĞİSİYO

Alıntıları Göster
    yukarıda profilim diye bişey var gir oaraya oradan değiştir

• quote:

NE
    quote:

Orjinalden alıntı: tibi

quote:

NASIL DEĞİSİYO

HAKKATEN KOMİKTİ AMA NASIL DEĞİSİYO SÖYLEYİN

Alıntıları Göster
    yukarıda profil war oraya gir ordan aşaı in imza diye yazıo zaten bu arada artık premier filan yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Ephe

yukarıda profil war oraya gir ordan aşaı in imza diye yazıo zaten bu arada artık premier filan yok

Alıntıları Göster
    TEŞKÜR EDERİM
  • quote:

TEŞKÜR EDERİM

Alıntıları Göster
    dostum imza hala imza aynı
  • quote:

dostum imza hala imza aynı

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar, yüklenmeyin bence bu kadar, gidişat iyi. Sorduğu soruya çözüm bulmaya çalışalım bence arkadaşımızın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolverine

Arkadaşlar, yüklenmeyin bence bu kadar, gidişat iyi. Sorduğu soruya çözüm bulmaya çalışalım bence arkadaşımızın...

Alıntıları Göster
    ewet büyük ilerleme war imzasını da degiştirmiş
  • quote:

ewet büyük ilerleme war imzasını da degiştirmiş

Alıntıları Göster
    beyler aman printscreen filan yapın kaydedin bu imzayı... muhtemelen gercek donanımı bunlar sonra ki herhangi bir değişimde gözden kaçabilir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.