Şimdi Ara

SAMSUNG 2012 MODEL TV - ES8000 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
38.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xpclient

Sanırım Samsung'un Ocak ayında Ces fuarında sergilediği Oled olan tv KN55ES9000
    Şu anda samsung.com 'da (http://www.samsung.com/us/video/tvs/UN55ES8000FXZA )
    da ki Tv UN55ES8000F.Özellikler bölümünde hiç bir Oled açıklaması göremedim.

OLED ler 2013 serilerinde olacaklar LG ve Samsung.Ama belki bu yaz iki firmada az sayida OLED TV cikartabilirler tanitim ve reklam amacli.Umarim 2013 de OLED Monitorlerde cikar.

• Güzelmiş samsung yapıyor
  • Organik ledler çıkana kadar D8000 ile idare edicez :D
  • Samsung Ue-32es5500 alsam üstteki bütün özellikler mevcut olacak değil mi arkadaşlar? 3D'den vazgeçeceğim bu yüzden. Samsung Türkiye garantili 1400 TL.
  • Alan var mı ? SAMSUNG ES8000
  • Smart TV 7 serisi bir ürün almıştık geçen hafta fakat pixel hatasından dolayı ürünü geri iade ettik ve dün üzerine biraz ekleme yaparak 8 serisi aldık. İncelemeyi yapmak isterdim fakat babamın yersiz korkularından dolayı kutusunu bile açamadık.. mecburen servis gelmesini bekleyeceğiz. Kurulumdan sonra görüşlerimi burada belirteceğim.. Şunu belirtmek isterimki 7 serisi çok hoşuma gitmişti görüntü ve özellik bakımından..

Not; Pixel hatası dediğim şey Tv ilk açıldığında sol alt tarafta küçük bir mavi noktadan ibaret ama sağolsunlar iade aldılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frievent -- 28 Nisan 2012; 6:24:24 >
  • nereden almistiniz? samsung bayisinden mi yoksa paralel ithalattan mi?
    sunun icin soruyorum, diger konuda da sorunlu tv'ye denk gelmis arkadaslar iade icin bayagi bir ugrasiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frievent

Smart TV 7 serisi bir ürün almıştık geçen hafta fakat pixel hatasından dolayı ürünü geri iade ettik ve dün üzerine biraz ekleme yaparak 8 serisi aldık. İncelemeyi yapmak isterdim fakat babamın yersiz korkularından dolayı kutusunu bile açamadık.. mecburen servis gelmesini bekleyeceğiz. Kurulumdan sonra görüşlerimi burada belirteceğim.. Şunu belirtmek isterimki 7 serisi çok hoşuma gitmişti görüntü ve özellik bakımından..

Not; Pixel hatası dediğim şey Tv ilk açıldığında sol alt tarafta küçük bir mavi noktadan ibaret ama sağolsunlar iade aldılar..

bana kalırsa babanın korkuları yersiz değil arkadaşım.forumdan bir arkadaş servis gelmeden kutuyu açmış ekran kırık çıkmış servise derdini anlatmaya çalışıyor.kesinlikle servis kendisi açsın kutuyu.

• Bugün Buyaka Diye alışveriş merkezinde dolanıyordum.
    Bimeks te es8000 modeli 117 ekran idi sanırım 4800 küsür idi.
    samsung kendi mağazasında 5200 küsür idi.
    cihaz güzel ancak el hareketleri ile kullanımda pek tatmin etmedi.
    kumandasını mikrofon gibi kullanıp ses ile komutlar vermek ve Türkçe olarak kullanmak güzeldi, kumandasının üzerindeki ped alanındada oku yönlendirmek ilginç idi.
    teknoloji artık baya baya bi aşmış.
    görüntü gerçekten çok tatmin edici. ancak sensör ve ses ile komut konusunda biraz daha güncellemeler gerekecek gibi.
    Alırmısın derseniz. Elbette Alırım ama fiyatları biraz daha düşünce
  • bugün vatan ve teknosada ilk defa karşılaştım kendisiyle yanlarında duran düne kadar almak istediğim 46d6500 gözüme crt gibi gözüktü bir an
  • quote:

Orijinalden alıntı: brave5213

nereden almistiniz? samsung bayisinden mi yoksa paralel ithalattan mi?
    sunun icin soruyorum, diger konuda da sorunlu tv'ye denk gelmis arkadaslar iade icin bayagi bir ugrasiyorlar.

Ürünü Gold Bilgisayardan aldık. İlk düşük piksel hatasından dolayı değişim yapamayacaklarını söylediler ardından değişimi gerçekleştirdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekor

quote:

Orijinalden alıntı: Frievent

Smart TV 7 serisi bir ürün almıştık geçen hafta fakat pixel hatasından dolayı ürünü geri iade ettik ve dün üzerine biraz ekleme yaparak 8 serisi aldık. İncelemeyi yapmak isterdim fakat babamın yersiz korkularından dolayı kutusunu bile açamadık.. mecburen servis gelmesini bekleyeceğiz. Kurulumdan sonra görüşlerimi burada belirteceğim.. Şunu belirtmek isterimki 7 serisi çok hoşuma gitmişti görüntü ve özellik bakımından..

bana kalırsa babanın korkuları yersiz değil arkadaşım.forumdan bir arkadaş servis gelmeden kutuyu açmış ekran kırık çıkmış servise derdini anlatmaya çalışıyor.kesinlikle servis kendisi açsın kutuyu.

Kesinlikle doğru söylüyorsun aslında. Bize herhangi bir zorluk çıkarmadılar 7000 serisini ben açıp kurmuşdum fakat sabah servis gelip kendi kurmuş gibi okey verdi bundan sıkıntı yaşamadık.

• Satın alan,kullanan arkadaşlar şimdiye kadar hiç sorunla karşılaşan oldumu?Özellikle 46 inç serisiyle.Birde D serisine göre en büyük farkı nedir?
    Teşekkürler...
  • Sanalpazardahttp://www.sanalpazar.com/urunalin__selaniomani arkadasa aldık burdan...
  • dün teknosada es 7000 bini gördüm ve yanındaki diğer bütün tv ler sönük kaldı önce dedim dinamik konsrattır ama baktım samsung es7000 bin yazıyor yani 2012 yeni bir model ve dün bayıldığımız tv ler bile arka planda kalabiliyor ama fiyatı da bi hayli güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...F.E.A.R...

Satın alan,kullanan arkadaşlar şimdiye kadar hiç sorunla karşılaşan oldumu?Özellikle 46 inç serisiyle.Birde D serisine göre en büyük farkı nedir?
    Teşekkürler...

buradaki konu daha aktif, biz de kullanici yorumlari bekliyoruz.

http://forum.donanimhaber.com/m_58956807/mpage_3/key_/tm.htm
  • Bende Samsung 40ES7000 televizyon var.Şimdi internetten 3d film indirdim sbs dual.Şimdi ben bu filmi televizyonda orginal 3d olarak izleyebilcekmiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahyadogan -- 25 Ağustos 2012; 13:24:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyadogan

Bende Samsung 40ES7000 televizyon var.Şimdi internetten 3d film indirdim sbs dual.Şimdi ben bu filmi televizyonda orginal 3d olarak izleyebilcekmiyim.

filmlerin, half sbs(yan yana) yada half ou (üst üste) olaması gerekir.Film başlarken ona göre TV nin 3d tuşu ile seçilmelidir.

Aşağaıdaki örnekler gibi.

Hugo.3D.2011.1080p.BluRay.Half.OU.DTS.x264-HDMaNiAcS
    Transformers.Dark.Of.The.Moon.2011.3D.HDTV.H264.1080P.HSBS.Eng.DTS.3D4ALL
    Piranha.2010.3D.Half-SBS.1080p.Bluray.x264

saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: monodes

quote:

Orijinalden alıntı: yahyadogan

Bende Samsung 40ES7000 televizyon var.Şimdi internetten 3d film indirdim sbs dual.Şimdi ben bu filmi televizyonda orginal 3d olarak izleyebilcekmiyim.

filmlerin, half sbs(yan yana) yada half ou (üst üste) olaması gerekir.Film başlarken ona göre TV nin 3d tuşu ile seçilmelidir.

Aşağaıdaki örnekler gibi.

Hugo.3D.2011.1080p.BluRay.Half.OU.DTS.x264-HDMaNiAcS
    Transformers.Dark.Of.The.Moon.2011.3D.HDTV.H264.1080P.HSBS.Eng.DTS.3D4ALL
    Piranha.2010.3D.Half-SBS.1080p.Bluray.x264

saygılar...

Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.