Şimdi Ara

SAMSUNG 40C6000 & SAMSUNG 40C750 Arasında kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar tekrar konu açmak yerine burdan devam edeyim dedim.

2 Model arasında kaldım.

Bir tanesi SAMSUNG 40C6000
    Diğeri SAMSUNG 40C750

Farklı markalarda da Model belirten arkadaşlar yazmış oldukları ürünün artıları ve eksilerini de yazabilirler ise çok makbule geçer.

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafkasbeyi -- 10 Kasım 2010; 13:11:09 >

• hisense marka lcd tavsiye ederim çok uygun fiyatları var
  • Hisense mi? Ben hiç duymadım öyle bir marka açıkçası mazur görün.Lg samsung philips sony toshiba panasonic loewe deseniz neyse
  • anadolu grup un ithal etmeye başladıgı bir ürün daha önce samsung ithal ediyormuş artık bırakmışlar hisense getirecekler ben birkaç hisense servisini aradım tavsiye ediyorlar 950 tl ye 42" lcd si var ben 3 adet alacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat2580

anadolu grup un ithal etmeye başladıgı bir ürün daha önce samsung ithal ediyormuş artık bırakmışlar hisense getirecekler ben birkaç hisense servisini aradım tavsiye ediyorlar 950 tl ye 42" lcd si var ben 3 adet alacagım

servis kendi ürününü tavsiye edecektir tabiki:)

ürün tavsiyesi olarak o fiyat aralığında Samsung 40c530 düşünülebilir. Özellikleri için:

http://www.samsung.com/tr/consumer/tv-audio-video/tv/lcd-tv/LE40C530F1WXXC/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=feature

• Yok üstad ben Hisense falan almıyım mümkünse.Evet arkadaşlar yardım pls önümüzde ki ay düğünüm var almam gerek
  • samsung marka bir 40" alınabilir kampanyaları takip ederek.
  • Şuanda aklımda sadece Samsung var açıkçası 40c750 ye bittim normal 2d görüntüyü bile kumandadan 3d moduna alarak 3d olarak izleyebiliyorsun bu beni çok cezbetti ama orda da 40c6000 led ile görüntü farkı var:) Kafam karıştı çok model bakmıyorum 2 - 3 model arasındayım.
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.