Şimdi Ara

Samsung Galaxy GT-S5830i (Vatancomputer)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
5.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler ben vatanbilgisayardan aldığım samsung galaxy GT-S5830i telefonunda Ana ekranda (widgetlerin oldugu kısım değil) kısa yolar var (rehber, mesaj vs). Ben bu kısayollara yalnışlıkla yeni kısayollar ekledim(örneğin birini hemen aramak için o kişinin kısayolunu)
    Şimdi ben bu kısayolları silmke istiyorum nasıl yapabilirim?

• çözümü arkadaştan öğrendim... iphone daki gibi iconun üzerine parmağımızla basılı tutuyoruz ve telefonda titreşim oluyor. Altta kaldır çıkıyor kaldıra sürükleyip bırakıyruz. Bu sırada parmağımız hep kısayol simgesinin üzerinde basılı kalıyor
  • bu konu iyi olmui normal ace den İ yi ayırınca acaba ne gibi paylaşımlar olur.
    1) neden video recorder 240*320 normalinden daha düşük
    2) normalinde root olup flash player yükleyebiliyotsunuz bunda güya işlemci 832 olmuş ama flash player yok galima işlemci ARM6 yani diğeri ile aynı
    birde çok şikayet var aslı astarı ne anlamadım yeni bir telefon alacağız çzür telefon değil ace alacağız İ mi normal mi karar veremedik.
    bu arada ace plus da iyidir bakmayın ekran çözünürlüğü kötü muhabbetine telefon için yeterde artar bakın bakalım laptopların birim alana düşen pikselleri ne kadar
  • böyle farkli bi model oldugunu bilseydim daha bilincli bi sekilde gider s5830 alırdım. s5830 i de video kalitesi aynen toros un dediği gibi düşük. diğer sürümde 640*480 kayıt yapılabiliyor. s5830 un açabildiği bir çok 3d oyun s5830i de açılmıyor. daha aldıgım 1 haftayı geçmedi ama şimdiden soğudum telefondan... kaldı ki samsung un kendi sitesinde bahsi bile geçmiyor bu modelinin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.