Şimdi Ara

samsung galaxy i7500

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iki gundur kullaniyorum ama sitede gördüğüm kadarıyla inceleme yapmış olan yok.

kısıtlı tecrübemi sorarsanız boyutu güzel, ince, ekran parlak, renkler canlı, duyarlılık genel olarak çok iyi, işletim sistemi hızlı sorunsuz, ilk yüklediği uygulama labirent herkesi delirtti.

şu an iki sorun android market olmaması ve Outlook senkronizasyonunun kolay bir yolunun olmaması

bence fiyat performans dengesi süper

• vayyyyyy be
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssungurlu

Iki gundur kullaniyorum ama sitede gördüğüm kadarıyla inceleme yapmış olan yok.

kısıtlı tecrübemi sorarsanız boyutu güzel, ince, ekran parlak, renkler canlı, duyarlılık genel olarak çok iyi, işletim sistemi hızlı sorunsuz, ilk yüklediği uygulama labirent herkesi delirtti.

şu an iki sorun android market olmaması ve Outlook senkronizasyonunun kolay bir yolunun olmaması

bence fiyat performans dengesi süper

sağol inceleme için. Bende bugün mediamarkt'a gidip inceleme fırsatı buldum fakat klavyesi yan yatınca bile küçük geldi. Fakat ekranı muhteşem. Market sorununu şu forumda <http://forum.donanimhaber.com/m_31495280/mpage_3/tm.htm> verdiğimiz linklerden biri ile çözebilirsin sanırım.

Herkese iyi bayramlar

• hocam alalı nerdeyse 1 hafta oldu yorumların ne pili nasıl uzun gidiyor mu sence htc hero mu yoksa galaxy mi ?
  • --------------------------------------------------------------------------------

akadaslar bugün telpadan samsung firmasının 2010 yılı şubat ayında mobile world kongresinde çift hatlı iki hatta görüntülü görüşme,tri band 3g,hsdpa,hsupa,dört band gsm edge wifi desteği ve android işletim sistemini kullanan bir telefon çıkaracak bilgisini aldım
  • ben telefondan genel olarak cok memnunum, windowstan sonra android cok keyifli, hizli. hero bence destegi ve tecrubesi yuzunden daha iyi bir tercih samsung programi hala galaksigi tanimiyor mesela. Ama bu telefon benim yurtdisindan hero almaya hazirlandigim fiyata, 8 taksit ve garantili cikinca bunu tercih ettim ve pisman degilim. Market icin kac tane ROM cikti. Pil kurcalarsan bir gun dayanmiyor ama yeni ROMlar ile daha iyi gidiyormus. Bu hafta sonu vaktim olursa yuklicem.Haftaya da onun haberlerini veririm
  • hocam nerden ve kaça aldın 8 taksitle ve daha ayrıntılı inceleme yaparsan sevinirim.

acilpda..com sitesi sözde 2 haftaya kadar htc hero ön siparişi alacaktı ama hala ses seda yok .bende son 1 ay daha bekleyip htc hero gelmezse galaxy almayı düşünüyorum ama pil ömrü ve android market kafama takılıyor.
  • ben ankamall daki bir elektronik dükkanından aldım, 1080e. Bayramdan önce Turkcell iletişim merkezlerinde vardı, taksitli alabilirsin. Samsunga sorduğumda tüm büyük elektronik zincirlerine gideceğini söylemişlerdi.

Eğer Türkiyedeki Hero dağıtıcısı (Turkcell?) telefon çıkana kadar Google ile anlaşma yapmazsa Hero'da da market olacağını zannetmiyorum, onda da ancak ROM yükleyerek markete ulaşabilirsin. Pil galaxy'de kolay halledilecek bir soruna benzemiyor, şarjla gezilecek.

ayrıntılı inceleme beni aşar ama merak ettiğin her şeyi cevaplıyım. Çok kısaca iyi tarafla ekran, boyut, kötü taraflar pil, PC suit çalışmaması. :)
  • i7500ü vatandan yeni bir turkcell hatla alırsanız biraz daha uyguna geliyor arkadaşlar bilginiz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalsana -- 5 Ekim 2009; 20:18:23 >
  • forumda okuduğum kadarıyla sms leri kayıt yapacak yer yada program yokmuş öyle mi ??
  • Samsung i7500 Galaxy İnceleme + Foto Galeri + Telefon ile çekilmiş resimlere buradan bakabilirsiniz.

http://www.mobilhat.com/samsung-i7500-galaxy-inceleme-foto-galeri.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.