Şimdi Ara

samsung galaxy s gümrükte kaldı YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İngiltereden kardeşimden galaxy s cep tel.göndertitdim.ancak gümrük el koydu.geri göndermem için de 500 dolar istiyolar..nedir çaresi

• gncl
  • Cep telefonun gümrükten geçmediğini sana kimse söylemedi mi ? Onu bırak , sen bilmiyormusun geçemeyeceğini ? Biraz mantık yürüt ya.Yurt dışından telefon getirtilebilse tr de telefon alan kalırmı hiç.heh gitti güzelim tlefon.Ne yapıcaksın şimdi bakalım.
  • gümrükten 3310 bile geçiremezsin yolcu beraberinde gelmiyorsa.
  • 150 dolar üzerindekiler gümrükden geçmez.
  • ya o parayı vereceksin ya bu diyardan gideceksin
  •  samsung galaxy s gümrükte kaldı YARDIM
  • hadi yaa.o kadar kötümü durum..yani hiç bi çaresi yok hee..vay anassını be
  • Hangi kargo firması ile gönderdi söyleyebilirmisin ?
  • Neyse yazmadın hangi kargo firması eğer kardeşin ups ve fedex ile gönderdi ve telefonun gümrüğe takıldı ise yapacağın tek şey telefonu almayacaksın ve unutacaksın ama normal Türkiye kargo karşılığı ptt olan kargo ile gönderdi ise geri çok mebla çıkmadan gönderirsin aslında ptt ise ücret almadan gönderiyor tekrar diye biliyorum.Özel kargo ise dediğim gibi fedex yada ups yada tnt mi ne diyorlar bırak almayı bile düşünme hatta almadığın hergün için ürüne en az 50tl ücret bindiriyorlar.
  • MNG dostum maalesef
  • Özel kargo firmaları kendi gümrük müşavirlerini kullandıkları ve bunun için ekstra para aldıklarından dolayı (Kağıtta yazan 150 TL onun parası) ellerinden geldiği kadar ürünlerin gümrükte takılmasını sağlıyorlar.
    MNG / FEDEX gördümmü kaçıyorum arkadaşlar.
  • sen üç kuruş için milleti dolandırırsan çıkar bunun acısı. Allahuekber...
  • o telefon gitti
  • %18 kdv sini ödeyip alabilirsin diye biliyorum ben.Araştır bi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.