Şimdi Ara

Samsung Galaxy S24 VS İPhone 15?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

(En Son Oy Tarihi: 15.10.2024)
Giriş

İphone 15

Hepiniz bu iki cihazın özelliklerini az çok biliyorsunuzdur, bahsetmeye gerek yok bence.

Dünya da bu 2 marka da birbirine rakip şu bu modelleri, keza Türkiye de de öyle.

Sizce hangisi daha iyi, daha üstün, sizce hangisi tercih edilir, bu kapışmayı kim alır sizce Samsung Galaxy S24 VS İPhone 15? 

• Kim alır bilmiyorum da benim alamayacağım kesin
  • 60fps ekran sorun değilse kafa kafaya gibiler

kamera foto bas çek performansı iphone

sistem sadeliği ve arayüz anlamındaki uyumluluk iphone

uygulama kalitesi iphone

2. el değeri iphone

faceid iphone

video çekim kalitesi samsung

daha az ısınma ve daha stabil işlemci kullanımı samsung

sistem ve arayüzde daha az takılma, daha az glitch, daha az minor bug samsung

daha uzun süreli ve performanstan daha az yiyen ve daha çok özellik eklenen yazılım desteği samsung

daha uzun süre batarya kalitesini muhafaza etme samsung

ilk satın alış fiyatı samsung

elbette daha fazla kişiselleştirme, arayüzde özgürlük samsung

samsungun klavyesi daha iyi (swiftkey)

ikisi de çok iyi, her işi görecek cihazlar, sonuç olarak kişiye kalmış bir şey.

ben bu devirde 60fps telefon almam onun için üzerini direk çizerdim iphone'un.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team McLaren -- 22 Ocak 2024; 23:13:42 >
  • Team McLaren kullanıcısına yanıt
    bende s23 var belki bir şeyler değişmiştir s24 te ama video konusunda kesinlikle iphone. s23 te lensler arası geçişler 4k30fps leş maalesef 1080p de sıkıntı yok ama. arayüzde takılma glitch konusunda da iphone daha iyidir s23 te yatay uygulamalardan oyunlarda çıkışta nadiren ufak tefek animasyon bugları oluyor ama 2020 ipad de böyle glitchler hatalar yok. s23 ten çok memnunum ama iphone 15 sanki biraz daha ağır basıyor
  • Baldbani kullanıcısına yanıt
    4k için dediğiniz gibi olabilir ben 1080pden yola çıkmıştım.

Glitch takılma konusundaysa aksini gözlemledim açıkçası. Apple eski apple değil sürekli ufak tefek bir sorun çıkıyor bir yerlerinde son 2-3 senedir. Güncelliyorlar bu sefer de başka bir yer bozuluyor. Tam tersine de Samsung da zayıf olduğu bu alanda çok ilerleme katetti. Bende de S23 var uzun vadeli kıyas fırsatım oldu, düz iPhone'lardan gerçekten daha seri ve stabil çalışıyor, kullanması daha keyifli. Pro'da işler değişir tabi.

Eskidenki olan akıcılık ve stabilite farkı kalmamış artık aralarında.

Ha şurada sıkıntı var işte, Samsunglarda sistemde bir çift başlılık, bir karmaşa oluyor hem Google hem de Samsung uygulamaları ve hesapları bulunduğundan dolayı. Bu durum iphone'da yok, düz apple hesabı var herşey ona bağlı, sistem daha derli toplu.

Bir de uygulamalara kendi yazı tipini dikte ettirmesi gibi sistem genelinde tutarlılık sağlayan kısıtlamaları var apple'ın, onlar da fark yaratıyor göze hoş gelmesini sağlıyor.

Bunlar hariç kullanımda geri kalan herşey için Samsung desem yeri var. İphone'da o bildirim sisteminin karmaşası bile delirtiyordu insanı dinamik adayla biraz düzeldi ama hala bir garip, hepsi ayrı telden çalıyor

• Ben android işletim sistemini sevdiğim icin s24 plus şuan ülkede bana en uygun cihaz

Amerikada olsam sony alırım belki ama trde samsung maalesef tekel Çinli markalara s20fe ve üstüne param yeterken 5 kuruş vermem

S24 serisini çok başarılı buldum kesinlikle tavsiye ederim

iPhone 15 de harika bir cihaz siyah ve mavi olanın malzeme kalitesi harikulade ve görselliği çok güzel ios sevenler 60hzi dert etmiyorlarsa alabilirler

İkisi de küçük ekranı problem görmeyen herkesi memnun eder
  • Exynoslu bir cihazı kimseye önermem. Ancak Samsung Exynos 2200`den sonrasını helal olsun ki başarabildi. 2400 gayet verimli bir işlemci oldu. S23`ten sonra en alınabilecek telefon S24`tür. Bana kalırsa Apple`ın suratına bile bakmam.
    Şahsen iPhone 15`te Telefoto, 120HZ vb. bulamıyorsam o cihaza boşuna para vermem. S24 daha işlevsel,nesnel ve güncel bir cihaz. Samsung güncelleme politikasını da düzeltti. Şu da var,Samsung cihaz alıyorsan ömürlük kullanacaksın,Samsung`ta Apple gibi seri ve hızlı satış muhabbeti yok. Ederinin 3-5 altına veriyorsun. Piyasası yok işte. Alan ömürlük kullanıyor geçiyor.

Cevabım: S24 256 GB :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 24 Ocak 2024; 23:19:22 >
  • S24 tabi ki.

• Anketin kazananı ucu ucuna İPhone 15 görünüyor, ben de 15 dedim Samsung Galaxy S24 VS İPhone 15? 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.