Şimdi Ara

Samsung HS3000 bluetooth kulaklık (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
395
Cevap
10
Favori
91.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eyw dostum sağ ol
  • Şuan için en uygun fiyatı nerededir ? Birde bilgisayar ve ipad için kullanılabilir bir ürünmü ?
  • bilgisayarda sorunsuzca kullanabilirsiniz oyunlarda microfon çok iyi performans veriyor, sadece ses dosyası dinlerkende çok başarılı ama aynı anda ses ve mic kullanırsanız sesi mono vermeye başlıyor. ayrıca bilgisayarda kullanırken şarj süresisinin gözle görülür azaldığını farkedersiniz.
  • Aldım kullanıyorum gayet yeterli benim için. Bilgisayar ve ipad Air'ı tanıttım sorunsuz kullanıyorum evde dolaşırken hemen hemen her oda da dinleyebiliyorum yalnız bilgisayarda sesi daha kötü veriyor orasını anlayamadım.
  • bluetooth ile ilgili bir durum , ses kalitesi , çokta önemli değil , kulaklıkları değiştirip daha kaliteli kulaklıkla kullanırsanız , çok daha güzel oluyor , ben öyle kullanıyorum , gayet güzel oldu tavsiye ederim
  • Yok memnunum zaten 2011 de piyasaya çıkmış bir ürün için gayet Şahane hala daha şarjı bitmiş değil. Ancak tablette sesi çok iyi, bilgisayar için ise eh. Yani bu durum kulaklıktan bağımsız Bluetooth ile alakalı bir sorun. Ancak genel Kullanım amacım tablet olduğu için sorun yok, çekim mesafesi de gayet yeterli. Yani sokakta tableti çantanın yan göne koyup bu kulaklıkla rahat rahat dinlerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün yaşadığım olay. Buna yorumunuz nedir?

"Zaten ben de öyle düşünerek aldım. Mağazada fiyat çok uygundu. 99 liraydı. Vatanbilgisayar'da bile 113 liraydı. Ben de 99 lira fiyatı görünce hemen aldım. Alırken dedim de, bakın iade ederim, dedim. Mağazada deneyelim, yoksa iade kabul edemiyoruz dediler. O zaman alıyorum, bakarız çaresine dedim. Hemen çıkar çıkmaz, alışveriş merkezinin içinde denedim. Mesela çağrı yapabiliyordum. Ama youtube ve TuneIn radyo dinleyemedim. Hatta onu geçtik, telefona dokununca dokunma sesleri gelmeli di mi? O sesler de gelmedi. Neyse hemen mağazaya döndüm. Dediler ki youtube dinleyemezsiniz. Bana bir acaip geldi. Ama ürünü iade etmenin derdine düştüğüm için fazla üstelemedim artık.

Neyse, ürünü iade aldılar ama biraz surat astılar. Akasya AVM içindeki Samsung Bayi. Oysa çok güzel üründü doğrusu. İçime oturdu resmen.

Eve geldim. Logitech Boombox hoparlörde denedim. TuneIn radyo, youtube hepsini dinleyebiliyorsunuz.

Bu mağazadaki çocukların bilgisizliğinden olabilir mi?"

• quote:

Orijinalden alıntı: mtolgacengiz

radyosu yok işte... Birde radyosu olsa tadından yenmeyecek.

Radyosu olan bluetooth kulaklık var mı ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi finansmen1 -- 1 Kasım 2014; 23:45:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: finansmen1

quote:

Sony nin bir modelinde görmüştüm... Ama fiyatı 300 civarı idi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal0001903

quote:

quote:

Sony nin bir modelinde görmüştüm... Ama fiyatı 300 civarı idi

Sorduktan sonra biraz araştırdım. Sony'nin çok modeli var, radyosu olan. MW1, MW600 vs.

• herkese merhaba arkadaşlar;

ben 10 gün kadar önce aldım ve işe gidip gelirken müzik, online radyo, telefon görüşmesi gibi işlerde kullanıyorum. hakeza otobüste elde çanta vs varken çok işe yarıyo, ses kalitesi ve kullanışlılığı da gayet iyi. ANCAK şöyle bir problemim var benim; kulaklık göğüs hizamda gömlek yakama takılı, samsung note 2 (4.4.2 kitkat) telefonum pantolonumun ön cebinde iken sık sık seste kesilmeler oluyor. telefonu cebimden çıkardığım an düzeliyor. kulaklığa daha yakın olsun diye montumun ceplerine koyuyorum fakat ordada sık sık kopuyor, ses karışıklığı yaşanıyor vs. cebimden çıkardığım an düzeliyor. hatta montumun cebinde iken ve seste problem olmuyor iken elimi cebime koyduğum an ses yine gidiyor.

yani bu telefon ve kulaklık mesafesi en fazla 30cm falan oluyor (kulaklık yakamda iken üstü kapalı değil, tel cepte sadece), sizlerde de bu tarz problem yaşayanınız var mı? eğer böyle ise telefonu sadece elimde tutarak rahatça dinleyebiliyorum, ozaman ne anladım ben kablosuz olmasından..

belki bluetooth ayarı falan vardır makinenin tam bilemiyorum, telefonunki güncel onu biliyorum. birde makinenin güncellenebiliyormu diye araştıracağım. ancak bu işin içinden çıkamadım, internetteki araştırmalarımda da hiçbirşeye rastlamadım malesef..

kalın sağlıcakla..

• quote:

Orijinalden alıntı: zmk

herkese merhaba arkadaşlar;

ben 10 gün kadar önce aldım ve işe gidip gelirken müzik, online radyo, telefon görüşmesi gibi işlerde kullanıyorum. hakeza otobüste elde çanta vs varken çok işe yarıyo, ses kalitesi ve kullanışlılığı da gayet iyi. ANCAK şöyle bir problemim var benim; kulaklık göğüs hizamda gömlek yakama takılı, samsung note 2 (4.4.2 kitkat) telefonum pantolonumun ön cebinde iken sık sık seste kesilmeler oluyor. telefonu cebimden çıkardığım an düzeliyor. kulaklığa daha yakın olsun diye montumun ceplerine koyuyorum fakat ordada sık sık kopuyor, ses karışıklığı yaşanıyor vs. cebimden çıkardığım an düzeliyor. hatta montumun cebinde iken ve seste problem olmuyor iken elimi cebime koyduğum an ses yine gidiyor.

yani bu telefon ve kulaklık mesafesi en fazla 30cm falan oluyor (kulaklık yakamda iken üstü kapalı değil, tel cepte sadece), sizlerde de bu tarz problem yaşayanınız var mı? eğer böyle ise telefonu sadece elimde tutarak rahatça dinleyebiliyorum, ozaman ne anladım ben kablosuz olmasından..

belki bluetooth ayarı falan vardır makinenin tam bilemiyorum, telefonunki güncel onu biliyorum. birde makinenin güncellenebiliyormu diye araştıracağım. ancak bu işin içinden çıkamadım, internetteki araştırmalarımda da hiçbirşeye rastlamadım malesef..

kalın sağlıcakla..

Online radyo (TuneIn) , YouTube videoları dinleyebiliyorsunuz di mi? Ben Samsung bayisinden aldım, bunları dinleyemeyince iade ettim. Bana surat astılar. Dediler ki, bununla o tarz şeyleri dinleyemezsiniz, sadece telefonun içindeki mp3'leri dinleyebilirsiniz. Keşke almadan önce sorsaydınız dediler. Ben de dedim ki, benim Logitech hoparlör var, onda hiç sorun olmadan dinleyebiliyorum, aklıma bile gelmedi bunu sormak.

Neyse, değiştirdiler ama beni de gıcık ettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi finansmen1 -- 8 Kasım 2014; 1:08:13 >

• finansmen1 kullanıcısına yanıt
    evt aynen bilgisizliğinden!! saydıklarınızı geçtim oyun seslerini bile kulaklıktan alıyorsunuz.
  • quote:

evt aynen bilgisizliğinden!! saydıklarınızı geçtim oyun seslerini bile kulaklıktan alıyorsunuz.

Aynen ben de öyle düşünüyorum. Şu anda bu kulaklık hepsiburada'da 80 liraya düştü. Alsam, olmadı iade ederim.

Peki neden denediğimde youtube ve tunein radyo seslerini alamadım. Bir ayarı falan mı var?
  • quote:

Siparişi verdim. Hepsiburada.com 'dan. Umarım bir sıkıntı yaşamam. Olmazsa iade ederim. Ama HB çamura yatar diye endişe ediyorum.

Kulaklık çalışırsa ilk iş Akasya AVM' ye götürüp gözlerine sokacağım.

• quote:

quote:

kalın sağlıcakla..

Online radyo (TuneIn) , YouTube videoları dinleyebiliyorsunuz di mi? Ben Samsung bayisinden aldım, bunları dinleyemeyince iade ettim. Bana surat astılar. Dediler ki, bununla o tarz şeyleri dinleyemezsiniz, sadece telefonun içindeki mp3'leri dinleyebilirsiniz. Keşke almadan önce sorsaydınız dediler. Ben de dedim ki, benim Logitech hoparlör var, onda hiç sorun olmadan dinleyebiliyorum, aklıma bile gelmedi bunu sormak.

evet kardeş, youtube, online radio, internet haber videoları, oyun vs telefonda ses çıkabilecek ne varsa hepsinin sesini kulaklığa veriyor. o konuda çok başarılı. ANCAK online radyo internet çoık yemese bile şarşı öldürüyor resmen. birde dediğim gibi, keşke radyo oyun vs dinleyemeseydim de telefon ve kulaklık adam gibi çekseydi. bazı arkadaşlar bazı sitelerde yorumlarda 10mt falan yazmışlar fakat ben evde telefonu salonun masasına koyuyorum, resmen telefona bakarak yürüyorum ve ses titremeye başlıyor, anında kalitesi çok kötü oluyor (anlaşılamayacak kadar).

belki de benim kulaklığımda da problem olabilir bilemiyorum, fakat bukadar olmamalı. youtube ve radyo konusunda ise telefon-kulaklık uyumu olabilir. telefonumda samsung note 2.

bilgilerinize.

• quote:

quote:

quote:

kalın sağlıcakla..

evet kardeş, youtube, online radio, internet haber videoları, oyun vs telefonda ses çıkabilecek ne varsa hepsinin sesini kulaklığa veriyor. o konuda çok başarılı. ANCAK online radyo internet çoık yemese bile şarşı öldürüyor resmen. birde dediğim gibi, keşke radyo oyun vs dinleyemeseydim de telefon ve kulaklık adam gibi çekseydi. bazı arkadaşlar bazı sitelerde yorumlarda 10mt falan yazmışlar fakat ben evde telefonu salonun masasına koyuyorum, resmen telefona bakarak yürüyorum ve ses titremeye başlıyor, anında kalitesi çok kötü oluyor (anlaşılamayacak kadar).

belki de benim kulaklığımda da problem olabilir bilemiyorum, fakat bukadar olmamalı. youtube ve radyo konusunda ise telefon-kulaklık uyumu olabilir. telefonumda samsung note 2.

bilgilerinize.

Bilgi için teşekkürler. Benim telefonum da S4 mini. Telefonla ilgili bir uyum problemi çıkacağını sanmıyorum.

• Arkadaşlar verdiğiniz bilgilerden sonra hepsiburada'dan sipariş ettim kulaklığı. 80 lira. Kargo ücreti de ödemedim. Az önce teslim aldım. Benim sorum youtube ve tunein radyo dinleyebilir miyim idi. Hemen denedim. Hiç bir sorun yok. Gayet güzel çalışıyor.

Şimdi ilk fırsatta Akasya AVM'deki Samsung Bayiye gideceğim ve kulaklığı bana bilmiş bilmiş "bu kulaklıkla sadece mp3 dinleyebilirsiniz" diyen ve iade alırken "keşke daha önce sorsaydınız" diyerek hava atan çalışanların gözlerine sokacağım. Ben satış elemanlarının bilgisiz olduklarını biliyordum ama bu kadarı da biraz fazla.

Tabi Samsung bayinden 99 liraya kredi kartı tek Çekim almıştım. Şimdi 79 liraya 4 taksitle aldım, 20 lirada cebimde kalmış oldu. O da benim karım.

Ayrıca ben satış elemanı olarak çalışıyor olsam boş boş ortalıkta gezeceğime girerim forum sitelerine, youtube'a falan, ürünleri öğrenirim, kkendimi geliştiririm. Bunların ise dünyadan haberleri yok. Bilmiyorum bana katılır mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi finansmen1 -- 11 Kasım 2014; 13:59:38 >

• merhaba, kulaklığın çekim gücünü de test edebilir misiniz size zahmet. misal telefonu odanın bir köşesine bırakıp diğer odaya geçildiğinde kopma olacak mı, cebe veya çantaya konduğunda keza yanı durum olacak mı? Koptuktan sonra tekrar bağlanması uzun sürüyor mu vb.

yorumların neredeyse hepsini okudum, kimse şarjın süresiyle ilgili sıkıntı beyan etmemiş ama bu kopma mevzusu sıkıntılı gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boog -- 11 Kasım 2014; 16:18:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boog

merhaba, kulaklığın çekim gücünü de test edebilir misiniz size zahmet. misal telefonu odanın bir köşesine bırakıp diğer odaya geçildiğinde kopma olacak mı, cebe veya çantaya konduğunda keza yanı durum olacak mı? Koptuktan sonra tekrar bağlanması uzun sürüyor mu vb.

yorumların neredeyse hepsini okudum, kimse şarjın süresiyle ilgili sıkıntı beyan etmemiş ama bu kopma mevzusu sıkıntılı gibi.

Bu akşam eve gidince dener, sonucu paylaşırım.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.