Şimdi Ara

Samsung J Serisi (Tizen) PVR ve Timeshift Aktif Etme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
6
Favori
6.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
     Samsung J Serisi (Tizen) PVR ve Timeshift Aktif Etme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Servis menüsünden PVR'ı aktif hale getirdim. Kayıt yapabiliyorum fakat kaydı sadece bitirdikten sonra oynatmak istiyormusunuz ekranı çıktığında oynatabiliyorum. Onun haricinde diskin içini görüntülediğimde kayıt dosyalarını göstermiyor. İlave bir ayar mı yapmak gerekiyor?
  • arkadaslar bende hersey normal bir şekilde oldu fakat kanal listem gitti ve kanalları göremiyorum
    netten buldugum j7000 için hazır listeleride bölge hatası diyerek almıyor
    bilgisi olan varsa yada manuel nasıl kanalları ekleyebilirim Teşekkürler
  • Ju6070 benim tv ama dediginiz menude pvr diye birsey cikmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yardımcı olabilecek kimse yok mu ? çaresiz kaldım bu özelliği aktivite etmem lazım.
  • Merhaba arkadaşlar rahatsız ediyorum. Bende 65ju7500 var service menüsüne girip yanlışlıkla hdmi test yaptım görüntü renkleri bozuldu düzeltemiyorum. sizden ricam service menü-adc/wb-adc result daki değerlerin resmini çekip gönderebilirmisin çok zorda kaldım kusura bakmayın. teşekkürler
  • Guguk kardeş geçmiş olsun. G2 telim olmadığı için bizzat bakamıyorum. Belki bu link yardımcı olur sana... Umarım yasak değildir.

http://www.avsforum.com/forum/166-lcd-flat-panel-displays/1618210-samsung-hdmi-calibration-adc-results-led-6-series.html#/topics/1618210?page=1

• hellinger H kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam teşekkürler hallettim gibi tv ye yazılım gelince güncelledim hemen halloldu
  • merhaba. hepsini yaptım en son ntfs formatlı hdd de taktım ama pause tuşuna basınca yine uygun değil diyor. timeshift ve pvr çalışmıyor. 50js7200 tv modelim. tavsiyenizi bekliyorum

• merhaba. hepsini yaptım en son ntfs formatlı hdd de taktım ama pause tuşuna basınca yine uygun değil diyor. timeshift ve pvr çalışmıyor. 50js7200 tv modelim. tavsiyenizi bekliyorum

• tesadüf eseri sorunun kaynağını buldum. kaynak olarak TV secilirse kayıt yapıyor. HDMI ile bağlı olan bir kaynak örneğin Teledünya kablo tv çalışıyorken kayıt yapmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SwordsMan

Ben logitech kullandım ama manuel olarak IR kodlarını girebileceğiniz her hangi bir kumanda olabilir.

Selamlar

Bende Logitech 650 var ama belirtilen hex kodlarını nasıl girecegimi bulamadım.
    Nasıl yapabilirim ?
  • 55mu7000 kullanıyorum...bunu yapmaya çalıştım...bende pvr suppord diye bir özellik yok...ama onun yerine türkçesi gelişmiş pvr diye bir özellik var..bunu on yapınca kapatıp açında kendiliğinden off oluyor..bunun olmaması için yapılması gerekenide yazmışsınız fakat saatlerce uğraşıp neler yapmadımki olmuyor..benim menüde local set diye bir menü yok..menü dizaynıda sizin fotodan biraz farklı..belkide var gizli .bilemiyorum..yüzlerme satır var.birçoğunun içerisine girip saklıdır belki diye aradım ama bulamadım..belkide bu modelde daha farlı bir şey yapmak gerekiyordur bilemiyorum..
    bu konu ile ilgili bir bilginiz varmı.yardımcı olurmusunuz...

birde ben bu menüden tvde olmayan bir özelliğide aktif ettim...bulanıklık azaltma özelliğini.diğer kullanıcılarda bu özellik ayarlarında yok...buradan herşeyi yapabiliyoruz gibi...ama riskli çok dikkatli gezinmek gerekiyor.
  • muhterem11 M kullanıcısına yanıt
    55mu7000 kullanıyorum...bunu yapmaya çalıştım...bende pvr suppord diye bir özellik yok...ama onun yerine türkçesi gelişmiş pvr diye bir özellik var..bunu on yapınca kapatıp açında kendiliğinden off oluyor..bunun olmaması için yapılması gerekenide yazmışsınız fakat saatlerce uğraşıp neler yapmadımki olmuyor..benim menüde local set diye bir menü yok..menü dizaynıda sizin fotodan biraz farklı..belkide var gizli .bilemiyorum..yüzlerme satır var.birçoğunun içerisine girip saklıdır belki diye aradım ama bulamadım..belkide bu modelde daha farlı bir şey yapmak gerekiyordur bilemiyorum..
    bu konu ile ilgili bir bilginiz varmı.yardımcı olurmusunuz...

birde ben bu menüden tvde olmayan bir özelliğide aktif ettim...bulanıklık azaltma özelliğini.diğer kullanıcılarda bu özellik ayarlarında yok...buradan herşeyi yapabiliyoruz gibi...ama riskli çok dikkatli gezinmek gerekiyor.
  • fairmen1993 F kullanıcısına yanıt
    Kardeş merhaba bahsettiğiniz servis tuşu benim girmiş olduğum programda yok önerebileceğiniz başka bir program var mı niye giremiyorum

• PVR özelliğini aktif ettim fakat HBBTV özelliği kayboldu, ayarlarda da HBBTV çıkmıyor. Sorun ne olabilir?
  • Arkadaşlar anlatım için teşekkürler..harfiyen uyulursa KU7350'de kayıt dahil herşey normal ama kumanda da sayısal tuş-extra tuşu ve play-stop tuşu çalışmıyor..anroid cihaz üzerinden aynı tuşları çalıştırabiliyorum.. Bir fikri olan var mı?
    Edit:locale set Eu Turkey olarak değiştirdiğimde kumanda çalışıyor ama bu defa da kayıt yapmıyor..
     Samsung J Serisi (Tizen) PVR ve Timeshift Aktif Etme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emyn1907 -- 1 Mayıs 2018; 21:28:34 >

• 65MU7400 televizyonu olan var mı.
    Fabrika ayarlarındaki bilgiler lazım.
  • 8 in 1 kumandada harf yok kodlardaki harfleri giremiyorum nasıl servis tuşunu bulabilirim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.