Şimdi Ara

Samsung level u mu? Huawei am61 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bu iki Bluetooth kulaklık arasında kaldım. Gürültülü ortamda çalışıyorum. Telefon görüşmesi yapmak birinci önceliğim. Dış ses yalıtımı da önemli benim için. Sizce hangisi

• Neredeyse 1 yıl sonra aynı karşılarına için burdayım.
    Cidden merak ediyorum kullanıcı görüşlerini
  • ercuezel kullanıcısına yanıt
    Ben level aldım. Ama hiç memnun kalmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reus88MC

Ben level aldım. Ama hiç memnun kalmadım.
    Bugün huawei sipariş ettim.

bi huawei freelace (350 tl civarı) olmayacak ama

Umarım üzmez
    Bende almayı düşünüyorum hocam. Var mı verebileceğin bilgi. Çok işime yarar açıkcası 😁
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mell88

Bende almayı düşünüyorum hocam. Var mı verebileceğin bilgi. Çok işime yarar açıkcası 😁
    Ben kaybettiğimde, kırıldığında çok canımı sikmayacak 150 200 arası bişey baktığım için ikisi Arasında kalmıştım.
    Huawei sport lite am61 gayet dengeli geldi bana fiyat/kalite/kullanım olarak.
    Ben kaybedecek yada kıracağımı sanmıyorum. Çok dikkatli kullanırım. Bende ikisi arasındayım bir türlü karar veremiyorum. Deneyimin nasıl? Benim alım amacım da kablolardan bıktım artık. Uzun yürüyüşler yapıyorum, müzik çok dinliyorum. Güzel bir ses yalıtımı da olsun istiyorum. Ses nasıl? Bir de am61 de yan taraflarda ki tuş ve mikrofon bölgesi biraz yukarda ya rahatsız ediyor mu?
  • quote:

Ben kaybedecek yada kıracağımı sanmıyorum. Çok dikkatli kullanırım. Bende ikisi arasındayım bir türlü karar veremiyorum. Deneyimin nasıl? Benim alım amacım da kablolardan bıktım artık. Uzun yürüyüşler yapıyorum, müzik çok dinliyorum. Güzel bir ses yalıtımı da olsun istiyorum. Ses nasıl? Bir de am61 de yan taraflarda ki tuş ve mikrofon bölgesi biraz yukarda ya rahatsız ediyor mu?
    Level u kullanan bir öğretmen arkadaş kol çantasına özenle koyduğu halde kırıldığını söyledi. Ki youtube, ekşisozluk gibi yerlerde de 1 yıl kullanıp kırmayani duymadım. O taç kısmınun kırılmasından dolayı eledim.
    Hem burada hem tecnopath forumda ikisini de kullananlar Huawei bi tık üstün görmüşler.

Benim 3 4 günlük yorumum :
    Şarj hakikaten üzmüyor
    Taç olmadığı için kaybeder miyim diye korkuyorum.
    Dış sesleri iletiyor. Sanırım bisiklet sürerken konuşma işi yalan olacak rüzgardan.
    Müzik kısmı şöyle oldu. İlk 1 2 saat ses çok zayıf ve tiz geldi. Kulaklıkları elimle itince güzeldi ama beğenmemistim yine de . Sonra büyük uçları takınca tam kapattı kulağımı o zaman baslar doyurucu oldu ve ses seviyesi yeterli oldu.
    155tlye şahane. 350 verip freelace de tercih edilebilir ama şu fiyat farkına değmez sanki

Yok ben level u değil zaten Huawei ler arasındayım 🤣Bir de bende sadece type c hızlı şarj var. Nasıl şarj ederim onu da düşünüyorum. Freelace type c ve hızlı şarj. Am61 normal sanırım. Hızlı şarj özelliği olduğunu sanmıyorum. Aslında bir de sony vardı baktığım wı xb400 ama servis olayını da düşünüyorum, Huawei daha ulaşılabilir konumda.
  • quote:

Yok ben level u değil zaten Huawei ler arasındayım 🤣Bir de bende sadece type c hızlı şarj var. Nasıl şarj ederim onu da düşünüyorum. Freelace type c ve hızlı şarj. Am61 normal sanırım. Hızlı şarj özelliği olduğunu sanmıyorum. Aslında bir de sony vardı baktığım wı xb400 ama servis olayını da düşünüyorum, Huawei daha ulaşılabilir konumda.
    Kutusundan şarj kablosu çıkıyor
    (microUsb-usb)
    2 saatte full şarj oluyo
    Hızlı şarj yok, bilgisayardan vs şarj olabiliyor.
    Düzgün kullanırım, kaybetmem, ekonomim müsait diyorsanız elbette üst model iyidir tabi
    Kablo bende de var ama adaptör yok, bilgisayarı da devamlı açmıyorum oğlan küçük çok müsait değil yani öyle ortada durmaya. Orta halli birşey alsam daha iyi bütçe için ama uzun ömürlü ve kullanım kolaylığı olması da asıl almak isteme sebebim. Tecrübelerini paylaştığın için teşekkür ederim 👍🏻
  • quote:

Kablo bende de var ama adaptör yok, bilgisayarı da devamlı açmıyorum oğlan küçük çok müsait değil yani öyle ortada durmaya. Orta halli birşey alsam daha iyi bütçe için ama uzun ömürlü ve kullanım kolaylığı olması da asıl almak isteme sebebim. Tecrübelerini paylaştığın için teşekkür ederim 👍🏻
    Rica ederim,
    20 30'a bi şarj başlığı alırsın olur biter.
    🖖🖖✋
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.