Şimdi Ara

Samsung ML1610 MacOS Ventura 2022 Driver Sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çocuk okula başladı yazıcı lazım oldu, eski bir modelde olsa kenarda duran bir yazıcımız vardı. Toner'i değiştim çalışıyorda güzel. Buraya kadar her şey yolunda idi. Ancak MacOS Ventura için samsung'un geriye dönük cihazlar için sürücü güncelleme sorunu karşıma çıkana kadar. Windows ta iken bazen yazıcı driver olmasada standard bazı yazıcı modelleri tanıtır idik eskinden o dahi iş görürdü, ancak MacOS da bunu yapamadım.

En Son GitHub da bir geliştiricinin 2017 de çıkardı şu desteği gördüm lakin oda yeni sürüm Ventura için geçersiz artık. Uzun zamandır teknik donanım konulara girmiyorum, aranızda haşır neşir olanlar vardır, MacOS belirli standart sürücüler ile destek verdirip yazdıranlar olabilir. Belkim bir yerlerde doğru bir link vardır gözümden kaçan. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

github
    GitHub - docdawning/ml1610-blaster: This little repo stores files needed to support the Samsung ML-1610 on modern macOS
    https://github.com/docdawning/ml1610-blaster

• Bahsettiğiniz projenin ilerlemesi çare olabilir diye düşünüyorum. Samsung'un yazıcı bölümünü HP satın aldı bildiğim kadarıyla, onlar da destek sunmuyorsa kişisel çabalar yardım sağlayabilir, aciliyet varsa ve size uyarsa düşündüğünüz bir yazıcıyı alın derim, kolay gelsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.