Şimdi Ara

Samsung UE-32H6270 yardımmm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • www.hepsiburada.com/liste/samsung-ue-32h6270-32-dort-cekirdekli-wifi-uydu-alicili-smart-3d-led-tv-2-adet-gozluk/productDetails.aspx?productId=evsamue32h6270&categoryId=163192

arkadaşlar bu smart tv nin tarama hızı 100 mü 200 mü?
    Clear Motion Rate 100 yazıyor sitesinde ama müsteri temsilcisi 200 hz diyor.

kullanan varmı arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim genel anlamda peformansı nasıldır?

• actros_5457 A kullanıcısına yanıt
    up
  • bu tvnin gerçek hertz değeri ya 50 yada 100'dür. 200 olan yazılımla yükseltilen hertzdir.
    önemli olan gerçek hertz değer ki bence 50'dir. (kişisel görüşüm)
  • Gercek hz 100 diye biliylrum.Ama cmr ile 200.Gayet barasili bir cihazdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • müşteri temsilcisi ile görüştüm ve 6270 modelleri 200 hz dir diyor
    yazılımsal hız 200 hz ama gerçek panel hızı önemli <<< bu model 50 yada 100 hz

200 cmr 50 yada 100 hz oluyor internette 100 de diyen var 50 de tam emin değilim ........

1 tane panel belli olmuştu

UE48H6200 panel type:48A1AF0V , M-Star X14. buna göre 100hz oluyor hile varsa bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: actros_5457

müşteri temsilcisi ile görüştüm ve 6270 modelleri 200 hz dir diyor

200hz zaten.Ama cmr 200 hz.Clear motion Rate...Gerçek panel hızını sorun.200 hz diyorsa ve ses kaydı yaptıysanız alın tvyi.Sonrasında iade edersiniz yanlış bilgi verdikleri için.
  • Ürünü aldınız mı pek bir bilgi yok ortada ? ps 4 için uygun mu tavsiye eder misiniz ?
  • MnYk88 M kullanıcısına yanıt
    ürünü aldım gayet güzel laptoptan bağlanamadım bi tek smartview programına gösteremedim tv yi bi türlü.
    oyun için gayet uygun
    32h6270 almayı düşünüyorum. Biraz araştırdım ama pek yorum bulamadım. Sd yayın ve maç izlemekte kullanacağım. Bir tek İstanbul bilişimde 1099 Tl. bulabildim. Tv'ye akıllı telefonda bağlantı yapılabiliyormu, Smart ve 3d özelliklerinden memnunmusunz? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • ben de bu tv'den alacaktım. hepsiburada.com satıyordu, artık satmıyor. 32" alacak kullanıcı fazla para vermek istemez diyerek kaliteli modelleri getirmiyorlar. istanbul bilişim'de bu tv'yi stokta görmedim.

• talat78 T kullanıcısına yanıt
    ben geri verdim
    neden geri verdiniz?

• FuaTT kullanıcısına yanıt
    sadece küçük geldiği için bi sıkıntısı yoktu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.