Şimdi Ara

Sansa Clip İçin Kafaüstü Kulaklık Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam Arkadaşlar Bende Sansa Klip Mp3 Çalar Var.Hiphop Müzik Dinleyicisiyim.Bu Müzik Türüne Uygun Kafaüstü Kulaklık Tavsiyelerinizi Bekliyorum.

Skullcandy Nasıldır Mesela ? Onun Yerine Alına Bilecek Neler Var Yardımcı Olursanız Sevinirim.Dışarda Kullanacağım İçin Göze Hitap Eden Birşeyler Arıyorum.Yüksek Ses Vermesi Önemli Tabiki Kalitesini Kaybetmeden.Bu Arada Kulaklık İçin Ampli-fi De Alacağım Bilginiz Olsun.Tavsiye Edermisiniz?
    Kulaklık İçin Bütçem 150 TL

Hayırlı Geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghanhan -- 18 Ağustos 2011; 1:34:01 >

• bende metallica sig. vardı.. işime yaradığını söyleyemem çok çabuk bozuluyor sc kulaklıklar ki artık türkiyeye gelmemeye de basladı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghanhan

Selam Arkadaşlar Bende Sansa Klip Mp3 Çalar Var.Hiphop Müzik Dinleyicisiyim.Bu Müzik Türüne Uygun Kafaüstü Kulaklık Tavsiyelerinizi Bekliyorum.

Skullcandy Nasıldır Mesela ? Onun Yerine Alına Bilecek Neler Var Yardımcı Olursanız Sevinirim.Dışarda Kullanacağım İçin Göze Hitap Eden Birşeyler Arıyorum.Yüksek Ses Vermesi Önemli Tabiki Kalitesini Kaybetmeden.Bu Arada Kulaklık İçin Ampli-fi De Alacağım Bilginiz Olsun.Tavsiye Edermisiniz?
    Kulaklık İçin Bütçem 150 TL

Hayırlı Geceler.

creative aurvana live işini görür.
  • Saolun Arkadaşlar SkullCandy Hakkında Bir Fikrim Oldu En Azından.Dostum Creative Aurvana Live 150x2=300 TL Vatan Computer'da Bana Sandisk Sansa Clip Gibi Fiyat Performans Ürünü Tavsiye Edermisiniz Dediğim Gibi Ampli-fi de Alacağım.Buna Göre Birşeyler İstiyorum.
  • vatana bakmayın bu forumda temiz ikinci el olanlar 90-100 tl gibi fiyatlara satıldı.
  • Tekrar Saolun Siz Kullandınız Mı ? Ses İzolasyonunun İyi Olmadığını Okudum Az Önce DH'de Açılan Bir Konuda.
  • kullanmadım, ama fiyatına göre ses kalitesi çok iyi olan bir kulaklık, ama izolasyonu çok iyi değil.
  • İzolasyon Önemli Ama Gerçekten Çok Yüksek Seste Dinlerim Toplu Taşımada İnsanlar Rahatsız Olsun İstemem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.