Şimdi Ara

Sanssizim(efkarlanmak icin birebir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ygs1 10k ygs2 8900 siralamalarim vardi lys mat sinavlarinda da 55-65 net arasi yapiyordum fakat sinavda heyecanlanip panikledim ve lysde 40 net yaptim.lys fizik 17d13y kimya 25d4y biyo 22d8y olarak lysyi kapattim siralamalarim 28-33bin arasi.iste sanssizlik diye buna derim.su an mezuna kalmayi dusunuyorum fakat bir daha boyle yaparsam ne yapacagimi bilemiyorum AYRICA tm-3te 7bin ve ts-1 1.2k ts-2 1.7k yaptim istanbul universitesi hukuk f ikinci ogretim yazmayi dusunuyorum.cok buyuk sanssizlik yasadim.batirdim.
    eger benim yerimde olsaydiniz ne yapardiniz arkadaslar.cok uzgunum
    (burada yazdigim sayilarin hepsi dogrudur.lutfen saygi gosterin ve fikirlerinizi belirtin.yardima ihtiyacim var)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bak dostum ben kendi açımdan senin lysde yaşadığını ikisindede yaşadım 47k var sıralamam ve hukuk gelse ben yazarım çnkü seviyorum ama sen hiç aklından bile geçirmiyorsan mezuna kal

• istanbul hukuk iyidir başgan

bir arkadaşım var o da istanbul hukuk ikinci öğretimde okuyo halinden memnun

hukuk bunaltmaz diyosan kalma mezuna
  • mesajin icin cok sagol.ben ki 4-5bine cekip tip secmeyi dusunurken rezalet bir sonuc cikardim.ygsde de mat yetismedi 30d 1y 9bos yaptim.eger mezuna kalirsam yapabilirim gibi geliyor.benim gibi dusunenler varsa ozel mesajdan ya da buradan yazsin konusalim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.