Şimdi Ara

Sapphire 1650Pro Agp (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Palit 7300 gt sonic in 4087 aldığı yerde.o kart iyi puan almamış gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tcoalngsau

bugünde 3D mark 05 testi yaptım...4620 cikti...sanırım catalist 6.10 sürücüsünü yüklemem gerek...

sistemin diğer bileşenleri nedir
    1650 pro için düşük bir puan gibi geldi bana
  • valla bende öyle düsünüyorum ..

sistem:
    Intel Pentium 4A, 2800 MHz (5.25 x 533)
    2x512 DDR
    Gigabyte i865 PE1000 mainbord
    80 GB Samsung 7200 rpm
  • Puanın biraz dusuk.Son birkac gundur Nfs Carbon oynuyorum oyun guzel lakin bilgisayarı inanılmaz kasıyor.Bence o kadar abartı ekran kartına ihtiyac duymaması gerekiyor herhalde sorun ea in programcılarında.Shder modeli mediuma alarak 1024*768 hersey sonda ortalama 30fps civarı oynuyorum ama bazen 15fps lere de dusuyor.Bilmiyorum bu canımı sıktı.Sizlerde durum nasıl.Forumlarda okuduguma gore bundan daha ust sınıf nvidia kartlarının carbon performansı icler acısıymıs.Gunde yarım saat oyun oynasam da sinir olmadan ve en guzel sekliyle oynamalıyım.Carbon oynarken kartın Gpu ısısı da 60-62 derecelere cıkıyor fan o arada tam performans calısıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRQX

quote:

bugünde 3D mark 05 testi yaptım...4620 cikti...sanırım catalist 6.10 sürücüsünü yüklemem gerek...

sistemin diğer bileşenleri nedir
    1650 pro için düşük bir puan gibi geldi bana

Düşük ewt.Benim x1600pro yla 4400 görmüştüm ki, x1600 le o skorlara yaklaşan arkadaşlar var..
  • quote:

valla bende öyle düsünüyorum ..

sistem:
    Intel Pentium 4A, 2800 MHz (5.25 x 533)
    2x512 DDR
    Gigabyte i865 PE1000 mainbord
    80 GB Samsung 7200 rpm

temiz bir xp kurulumu ve en güncel sürücülerle bir deneme daha yap bence
  • Valla Carbonun kastırması doğal, 7800gs+ ile ortalama 24 kare ful ayarlarda. Most wanted da 2 katı performans alıyorum. Parlamalar felan çok fazla oyunda. Ama çok güzel görüntüler
  • quote:

az önce test yaptim ...3D mark 03 sonucu 8010 cikti...o/c yaparsam sanirim daha iyi sonuc alirim..ama^3D mark 05 de kac olur bilemem...

cok az yawen azından 9000+ bişey almalıydın
  • düşükmüş gerçekten ama bu sistemlede alakalı arkadaşlar herşeyi tek başına ekran kartından beklememek lazım
  • yaw basima gelenler nedir..6.11 yükledim bu sefer daha beter oldu 3D 2005 skoru 4100 oldu
    off offff...
    2 kere formatladım ayniii..

sadece driver mi yüklesem acaba?? bi yardim beyler...
  • Son cıkan oyunları(anno1701,medieval2,flight simulatorx,nfs carbon...)kurdum.1024*768 hemen hemen tum ayarları sona aldım.Ekranda gordugum fps 30 civarlarında.Bence kartta bir problem yok sorun yeni cıkan oyunlarda.Hafıza olarak 1gb ram de kesinlikle yetersiz onu da anladım.Yuksek gucte pc istiyor oyunlar.Gunde ortalama yarımn saat oyun oynarım bu aralar biraz arttı ama agp ciler icin cok buyuk masrafa girmeden ancak idare edebilecek bir kart sapphire 1650pro.Memnunum ama sınırda bir kart.İmkanınız varsa ps3 alın pc yi de oyun dısı amaclar icin kullanın.yakında 4cekirdekli islemciler yeni tip ram ler dx10 lu ekran kartları daha guclu guc kaynakları ... gelecek.Bunun sonu yok ve eskiye gore cok masraflı olmaya basladı.Oyun performanslaarında sizlerde durum nasıl bu kartın altı kartlar demek hayal meyal youn oynatıyor ya da komple yetersiz kalıyor.

• hayırlı olsun piyasadaki en iyi agp.Bende almayı düşünüyorum.Burda da bi vatan bilgisayarda var.
  • hayırlı olsun performansı hakkında detaylı bilgi ve ss yayınlarsan almak isteyenlere yardımın olur

AGP tıkandı zaten artık özellikle Türkiye'de
  • 2gün önce sistemimde bulunan Thermaltake 300w psu adeta yandı.3dmark 2005 testini ardarda 3 defa yaptırmaya ayarladım bıraktım o halde pc yi .20dakika kadar sonra geldigimde oda yanık kokuyordu pc de kapalıydı.Herhalde komple pc yi anakart islemci ekran kartı psu... yaktık dedim.Güc kaynagının icindeki iki komponent patlamıstı gorebildigim buydu.Multimetre ile guc kaynagına baktım tum cıkıs voltajları 0.Yani guc kaynagı mefta.Garantide doldugunda yapılabilecek tek sey yeni psu almak.Su anda yedek duran 12 dolarlık everest 35owatt ı kullanıyorum tabii oyun acmıyorum haliyle.İsin ilginci 3d mark05 skorum neredeyse bu psu ile 5200 e dayandı.Sapphire 1650pro ekstra guc konnektorune sahip yani saglam bir guc kaynagınız olacak.İnternette bu kartın istedigi gucun hayli fazla oldugunu hatta yuklenme durumunda 150watt!!! civarına gelebildigini okudum.Yani psu her an gidebilirmis zaten 12v cıkıs gucu olarak 13 a cok yetersiz.Markalı bile olsa 300-350watt guc kaynaklarına pek guven olmuyor ben yine ucuz kurtardım.Carsamba gunune asus un 45owatt guc kaynagını alacagım.Ekran kartını alacaksanız bu kadar suredir de bekliyorsanız psu nuzdan emin olun.

• DÜN ZTN GOLDA GİTTİM VATANCOMPUTERİN İLERSİNDEKİ X1650PRO ALACAKTIM AGP YOK DELİ OLDUM İSTANBULDA YOKMUS HEPSİ BURADA COMA GELİYORMUS ORDAN NASIL YAPACAM BİLMİYORUM.
  • bende x1650pro almak istiyorum aerocool 380w psu var sizce yeterli olur mu ?
  • x1650xt agp geliyor

penta ile konuştum..aralık 2. hafta dağıtıma girecek dediler
  • quote:

Orjinalden alıntı: xpress

milleti yeni pc toplatmaya zorluyorlar resmen AGP x1600pro kullanıyorum pciexe oranla daha az ısınıyor ayrıca 3dmark05 puanlarıda 3000 venice/pciexli sistemle 4100 alınabilirken imzamdaki sistemle 3900 küsür yaptım bence bu farka değmez kullanılmış 6600gt yada x1600pro şimdilik işimizi görür derim ne zmn ki yeni sistem toplamayı kafaya koyarsam o gün gider PCIEX ekran kartı alırım
    sadece ekran kartı için neden sistem yenileyelim dimi

+1 kesinlikle yeni makine toplamayacaklar için 6600 gt haydi haydi iş görür.

• 6600GT ALMAMAKLA İYİ ETMİŞSİN 6600GT ESKİ TEKNOLOJİ BİR KART VE X1000 SERİSİ İLE ARALARINDA ÇOK GRAFİK KALİTESİ BAKIMINDAN FARK VAR
  • Bugun FSP400 watt guc kaynagı aldım gayet iyi ve en son thermaltake 300wattın yandıgı testten rahatca dogru durust ısınmadan gecti iki adet 12 V rail var 18 er A akım verebiliyor.İyi bir guc kaynagı sart.Bugunlerde xfx 7600gt gelmis;o kart 1650pro Agp den daha iyidir oyle abartılacak boyuta degil ama yuzde 15-20performans farkeder lakin hemen tukenmis beki onumuzdeki gunlerde tekrar gelebilir piyasada agp kart konusundaki boslugu bakalım hangi akıllı ithalatcı dolduracak.Yine de bnde 1650pro her halukarda sınırda da olsa yetecek bir kart.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.