Şimdi Ara

SAPPHIRE 512 MB ATI Radeon X1650 Pro AGP DDR2 TV Out DVI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 6/4 A yazıyor galiba psu değişmek zorunda kalacam ? marka ve model önerir misiniz?
  • gercekten o sekılde ıse o psu yu kullanmayın zaten sıstemınız ve x1650 ıcın lınktekı psu gayet yeterlıdır
    http://www.exa.com.tr/fsp/power_supply/fsp_350w-343-2503.html
  • markası bılındık psu degıl ve 12v den 10a verıyormus ısınızı gormesıne gorebılır ama ben 20 lıra fazla verıp bılındık fsp asus aopen gıbı bır psu alın derım
  • bugün büsürü bilgisayarcı gezdim psu almak için adamlar 240 W psu'nun yeterli oldugunu sölediler bende psu almaktan vazgeçtim ekran kartını sipariş edecem kartın zarar görme ihtimali var mıdır?risk alacaz artık çalışmazsa eğer psu arayışlarına başlayacağım..
  • psu asırı akıp cekılıp zorlanmadan yanarsa beraberınde ekran kartını +anakartını yakma rıskı tabıkı var taktınız kartı oyuna gırdınız restart atıyorsa donuyorsa takılmalar oluyorsa goruntude bozulmalar oluyorsa psu yetersızdır ozaman psu yu degıstırın
  • quote:

Orjinalden alıntı: pegasus1881

psu asırı akıp cekılıp zorlanmadan yanarsa beraberınde ekran kartını +anakartını yakma rıskı tabıkı var taktınız kartı oyuna gırdınız restart atıyorsa donuyorsa takılmalar oluyorsa goruntude bozulmalar oluyorsa psu yetersızdır ozaman psu yu degıstırın

peki arkadasım bir çok konuda yardımcı oldun bana teşekkür ediyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheMatador2

quote:

Orjinalden alıntı: pegasus1881

psu asırı akıp cekılıp zorlanmadan yanarsa beraberınde ekran kartını +anakartını yakma rıskı tabıkı var taktınız kartı oyuna gırdınız restart atıyorsa donuyorsa takılmalar oluyorsa goruntude bozulmalar oluyorsa psu yetersızdır ozaman psu yu degıstırın

peki arkadasım bir çok konuda yardımcı oldun bana teşekkür ediyorum...

bende 1650 kullandım dandik bir psu ile bozdu ekran kartını...yani psunun kaç watt olduğundan ziyade gerçek verdiği güç önemlidir...psu nun üstünde 500w yazar verdiği güç 300w ancadır...buna dikkat etmeni öneririm...
  • alacağım psu nun markasını ve modelini sizlerle paylaşacağım onay verirseniz o durumda siparişi verecem arayış içindeyim şu an
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.