Şimdi Ara

Sapphire 7850 2GB oc ayarları hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar amd ccc dan ayarları degismek istiyorum ama kartı yormadan, en uygun degerler nelerdir?

• CiHKLeT kullanıcısına yanıt
    En uygun değerleri sizin bulmanız gerek. Her ekran kartının overclock değerleri aynı olmaz. Dolayısıyla en optimum ayarları kademe kademe arttırarak siz bulacaksınız.
  • kartı zorlamak istemiyorum sadece ufak bir performans artisi istiyorum suan gpu saati 1050 bellek saati ise 1280, accc dan yaptim, sıkıntı olur mu, optimum degerleri nasil bulabilirim?
    AC black flag oynarken, ayarlar yuksek bicimde 56 dereceyı goruyor en fazla kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CiHKLeT -- 9 Mart 2014; 23:11:10 >
  • Olmaz, CCC'deki son limitler düşük zaten. Stabil çalışıyorsa GPU'yu 1050'de kullanın. Bellekler çok sorun değil fazla yükseltmenin anlamı yok, 1300lerde çalışır muhtemelen ama rahat.
  • CiHKLeT kullanıcısına yanıt
    Kardesim ben 1200/1350 kullanıyordum +20 e cek powerı..
  • Her OC GPU'yu öldürür Voltaj vermeden çıkabildiğiniz kadar çıkın voltaj istediği yerde bırak
  • Anladım arkadaslar tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oc yapmasan bile o kartın referans değerleri her türlü yeter şimdiden overclock ile uğraşma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.