Şimdi Ara

Sapphire hd 5870 mi Sapphire hd 6870 mi Zotac GTX 460 mı Gigabyte gtx460 MI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaslar ekran kartı almayı düşünüyorum sistemi tamamladım sadece ekran kartım vede monitörüm eksik monitöre karar verdim 2 el bi ekran kartı bakıyorum BU kartan birini almayı düşünüyorum bu modelerde hangisi daha iyi ve performanslı calısır benim sistemi yazıyım
    ANAKART : Asus M+A89GTD PRO/USB3
    İŞLEMCİ OLARAK : AMD PENOM 2 X6 1055 T 2.8GHz ,3.3GHz TURBO CORE MODELİ İŞLEMCİ
    REM OLARAK : DDR3 PATRİOT PSD32G16002H 2X2 4 GB DUAL KİD
    POWER OLARAK : HİNG POWER 750 WATT ORJİNAL POWER KULANIYORUM
    KASA OLARAK : ASUS VENTO A9 KULANIYORUM
    HDD : Western Digital 1 TB 32 MB SATA 2 MODELİ
    CPU SOGUTUCUSU : TERMALTAKE CONTAC 29 CPU COOLER
    MONİTÖR OLARAK : PHILIPS 107 S7 17 'İNÇ MODELİ KULANIYORUM
    EKRAN KARTI : ?
    Sapphire hd 5870 mi Sapphire hd 6870 mi Zotac GTX 460 mı Gigabyte gtx460 MI İYİDİR SAYGILAR

• hd5870 Kaç lira ayırdın?
  • 5870 al.6870 den tek farki daha fazla fatura gelir.
  • 6950 alın 5870 alabiliyorsanız
  • 6950 alamam ya gtx 460 3d monitör albilirsem ilerde ama amd sistem kurdum amd ekran kartı daha iyi olur diye düşünüyorum bu ekran kartlarında marka farkedermi vede neye göre sınıflandırılıyorlar bu kartların tam bi test çizelgesi varmı acaba yeni nesil kartrların tamamının performanslarını görebilecegimiz bi liste para olarakta 2 el almayı düşünüyorum sahibinden.com a bakıyorum eski ekran kartım zotac gtx 260 amp2 dı aslında melundum sistemi yenilemek için eski kasayla bilikte satım sadece hdd ile power satmadım 300 tl kadar alabilirim saygılar
  • Ekran kartına ayırdığınız makisumum bütçeniz ne kadar hocam?

Ona göre belirleyin bizde ona uygun kartı yazalım böyle giderse kafada bir ton düşünce oluşucak o yüzden önemli olan bütçenizdir.
  • 2 el alıcagım için 300 320 civarı düşünüyorum
  • 2.El kart alana kadar 20 lira daha verip 6850 Gibi seriyi 330 Gibi fiyata alabilirsiniz örneğin Msı 6850 Alınabilir ama yok ben fazla para veremem diyorsanız bi 5850 Serisi alın derim ve rahat edin diyorum bence ama ne olursa olsun ikinci el fiyatına sıfırı satılıyor kartın zaten.
  • aslında dogru söylüyorsunuz zaten garantili 2 el bakıyorum ilginiz için teşekür ederim herkeze saygılar
  • ikinci ellere hiç bakma kardeşim.
    kampanya indirimlerini takip et.
    ikinci elden daha ucuz indirimler sözkonusu.
    teknoloji böyle birşey.
    sadece 2 ay önce çıkmış bir ürünü yarı fiyata bulabilirsin.
  • 5850 al işte 300tl ye
  • evet bi abide aynısını dedi 1 ay bekle yaz geliyo satışlar atrıcak kar oranını düşürüp seri satıştan kar yapıcak dedi en iyisi dediginiz göbi az daha bekleyip düşmesini beklemek gerçektende ilginiz için teşekürler
  • sıfır olarak satnlarda oluyo geçen Hdd degiştirdim adam garntiye yolamıs gelmesini beklemden 2 incisini almış ürün iadeden fıfırı gelmiş 170 tl civar baktım neten ben 100 tl aldım ambalajını ben yırıtım yani sıfır bu şekildede bazen düşebiliyo garentili şekşlde ama en iyisi sabretmek az daha sabretmek saygılar
  • slm arkadaşlar 2 adet Sapphire hd 6870 aldık arkadaşla beraber yarın geliyor inşallah testlerini yazarım saygılar
  • Güle güle kullan.
  • asus eax 6870 aldım super arkadaşlar tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhafiz1923 -- 14 Haziran 2011; 19:32:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.