Şimdi Ara

Satılık CLERİC 50 GorGos (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: EeRrHhAaNn

satilmamasi ilginc
    upup

bence normal :)) miragent armor set + miragent +10 weaponlu karakterler bu fiyata satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grafmaster

quote:

satilmamasi ilginc
    upup

bence normal :)) miragent armor set + miragent +10 weaponlu karakterler bu fiyata satılıyor.

600 Liradan başlıyor o karakterler. Karakterin fiyatı sandığınızdan çok daha ucuz. Benide şaşırttı hala satılmaması. Gerçi benim işime gelir. Teklifim aynen devam ediyor kanka

• sizin server amerikada ozaman eu serverinde arkadaşlarım dediğin fiyatlara almadı
  • quote:

sizin server amerikada ozaman eu serverinde arkadaşlarım dediğin fiyatlara almadı

Gorgos serverında oynuyorum. Piyasa hakkında oldukça bilgili olduğuma inanıyorum ve fenril'li bir karakteri 600den aşağı gerek metamatiksel olarak gerek oyun deneyimi olarak alamazsınız. 600den aşağısını satanı görmedim bu fiyatın üstünde satan 5 karakter gördüm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batu -- 28 Haziran 2010; 19:54:01 >
  • Satılmıştır...
  • quote:

quote:

satilmamasi ilginc
    upup

350 tl ye FULL MİRAGENT +10 Weaponlu KARAKTER NERDE YAA ALİM HEMEN..
  • Geçenlerde birisi bana 250 liraya +10 fenris silahlı karakter alırsın demişti. Bul öyle bir karakter 250 liraya alacam sanada 10m kinah verecem bedavan dedim adam birden 750 liraya bulursun deyiverdi :)

Ben fenris i sevmiyorum fakat çok fazla emek ve zaman isteyen bir set, 500 liradan aşağı bir fiyata satılıyorsa kesinlikle acil bir durum vardır.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.