Şimdi Ara

Satılık Curse Voice Keyleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde 5 adet curse voice hesabımın baglı oldugu mail adresime gelmiş beta key bulunmaktadır. 1 key için 400RP kodu istiyorum. alışveriş önce RP kodu sonra Key karşılığında gerçekleşecektir. sütten ağzım yandı yoğurdu üfleyerek yiyorum misali. ilgilenen arkadaşlar varsa konuya etiketleyerek yorum atabilirler.

• 1 lira veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlashKill

1 lira veririm.

Konuda bu gibi troll veya baltalayıcı arkadaşları istemiyorum. Ben söyleyecegimi söylemişim işinize geliyorsa alışveriş yaparız işinize gelmiyorsa yorum da atmayın lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rezalet 20 tane kod geldı elıme mıllete dagıttım bu skın kodumu kardesım 400 rp ye satıyorsun ayıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Révo21

rezalet 20 tane kod geldı elıme mıllete dagıttım bu skın kodumu kardesım 400 rp ye satıyorsun ayıp

bir laf vardır bu yakında bilmemnesini boyayıp bilmemnesine satar diye tam uydu buna.
  • ward kodunun yanında veriyorum 10tlye
  • Tanesini 5 tl demiş ya.

Key arıyan arkadaşlar dhde hala bedavaya dağıtan veya tanesine paypal 50 kuruş, 1 tl gibi fiyata satan arkadaşlar var ve zaten bi süre sonra bedava olucak şeye 5 tl vermek ne kadar akıl karı.
  • oha ben kandırıldım mı 3600 rp attım curse voice key arkadaslarıma hava atmak için birine offff 400e alırdım ne güzel kardeş ekle beni belki alırım ekle tr servar : kolaversenehangikola
  • elf gözlerin neler görüyor legolas....

beleş dağıtılan kodu(hala beleş bi araştırın) parayla satan insanlar görüyorum.
  • Ne adamlar var ya lan onlar beleş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.