Şimdi Ara

Satılık iPhone 13 Beyaz Starlight - 256 GB - Pil %89 - Temiz / Hasarsız / Tamirsiz - 30500 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz. Satın Al
    1
    1 Satılık iPhone 13 Beyaz Starlight - 256 GB - Pil %89 - Temiz / Hasarsız / Tamirsiz - 30500 TL

Merhabalar,

Daha üst bir modele geçtiğim için telefonumu satıyorum.

iPhone 13 Starlight 256 GB

Pil Sağlığı: %89

Temiz, hasarsız, tamirsiz, problemsizdir

Spigen cam filmi, kamera koruyucusu ve arka kaplama mevcut. Tamamen ev ortamında ve kılıfla kullanılmıştır.

Sim iğnesi, Apple stickerı mevcuttur. Orjinal kablo ve kutuyla birlikte teslim edilecektir.

Yanında 2 adet orjinal Spigen kılıf hediyesi ve yedek cam filmi de vardır.

Garanti Nisan 2024'te sona ermiştir. Telefonun ikinci sahibiyim. Faturayı bulamadım ama yakın arkadaşımdan almıştım telefonu. Aksi bir durumda sonra bulmaya çalışabiliriz. Arçelik Türkiye sitesinden satın alınmıştı telefon.

Tercihen İstanbul Avrupa elden teslim olarak satılacaktır. Ödeme hesaba havale-eft yöntemleriyle alınacaktır.

30500 TL

Teşekkürler.

Satılık iPhone 13 Beyaz Starlight - 256 GB - Pil %89 - Temiz / Hasarsız / Tamirsiz - 30500 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 30500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Selamlar, ürünü almak istiyorum anadolu yakasındayım, son fiyat ne düşünüyorsunuz pm e de gelebilirsiniz.

• ogulcanozugenc kullanıcısına yanıt
    Pm atıldı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.