Şimdi Ara

satılık mitsubishi lancer

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
2.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3700 km'de 2009 Model Mitsubishi Lancer Invite 1.5 M/T
    aracı fazla kullanmadım km den de belli zten istedigim fiyat 35.500 tl dir.

[img=
    ]

[img=
    ]

[img=
    ]

[img=
    ]

[img=
    ]

İnternete fazla takılmıyorum. Tel no:0541 305 69 84 / 0533 392 60 23

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webstern -- 9 Ekim 2009; 12:49:42 >

• Pahalı diyen arkadaşlar buyrun,daha ne olacak 40 nere 32 nere alın tepe tepe kullanın sıfır gibi,Hayırlı satışlar kardeş,alıcısınada hayırlı olsun inşallah.
  • sevgili webstern,

aracınız çok güzel MaaşAllah...inşAllah maddi sebepler sebebi ile satmak zorunda kalmamışsınızdır...Allah kolaylık verin...pazar ola...
  • hayırlı satışlar aracınız gerçekten çok güzel. keşke beyaz olsaydı

fiyatı çok uygun. umarım istediğiniz sürede satarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitsulover -- 2 Eylül 2009; 21:38:30 >
  • gerçekten harika bir aracınız var maşallah. umarım bacey ın dediği gibi ihtiyaçtan satmıyorsunuzdur, yoksa gözünüz gibi baktığınıza eminim bu siyah köpekbalığına.
    bu siyah köpekbaığı ilk çıktığında kurtlar vadisi dizisinde sponsor olsaydı en az 10 kat satardı yeni lancer. hele düşünsenize Alemdar Polatın bu arabaya bindiğini. valla yer yerinden oynardı...
    beyaz_siyah_kırmızı lancerin bence en favori rengi. ama beyaz lancerin dünyada geçerli rengi tabi unutmamak lazım. siyahın asaleti yeter, yakut kırmızı da tam bir dikkat çekici
  • quote:

Orijinalden alıntı: webstern

3700 km'de 2009 Model Mitsubishi Lancer Invite 1.5 M/T
    aracı fazla kullanmadım km den de belli zten istedigim fiyat 32.500 tl dir.

Neden satıyorsunuz? ayıptır sorması! (özel değilse durum)
  • Elimde 2 tane daha arac var ve bunu fazla kullanmıyorum... ve bosu bosuna sitede bekliyor. bosuna vergı kasko felan odemek ıstemıyorum bırde malum ortam krız bu krızde ev almaklazım onun ıcın satıyorum yoksa arabamda memnunum. hıc bır problemı yoktur. ustune cızık bıle yok :D
  • quote:

Elimde 2 tane daha arac var ve bunu fazla kullanmıyorum... ve bosu bosuna sitede bekliyor. bosuna vergı kasko felan odemek ıstemıyorum bırde malum ortam krız bu krızde ev almaklazım onun ıcın satıyorum yoksa arabamda memnunum. hıc bır problemı yoktur. ustune cızık bıle yok :D

Antalyanın meşhur yaylası feslikandan arsa verelim size :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bacey

quote:

Elimde 2 tane daha arac var ve bunu fazla kullanmıyorum... ve bosu bosuna sitede bekliyor. bosuna vergı kasko felan odemek ıstemıyorum bırde malum ortam krız bu krızde ev almaklazım onun ıcın satıyorum yoksa arabamda memnunum. hıc bır problemı yoktur. ustune cızık bıle yok :D

Antalyanın meşhur yaylası feslikandan arsa verelim size :)

yok hocam sımdılık. antalya felan dusunmuyorum. simdilik istanbul ilerki zamanlarda olabılır ama teklıf ıcın sagolun.

• Valla benim pederde 2006 model 1.6 Lancer Plus var bence oldukça kaliteli bir araç. Hyundai'nin peynir ekmek gibi gittiği ülkede Mitsubishi neden tutulmaz aklım fikrim ermiyor. Amcamda da 2000 Carisma var onun aracı da gerekli bakımlar hariç servis yüzü görmemiştir. Yakıt konusuna gelince öyle atik ve kuvvetli bir motora göre kesinlikle tasarruflu bir araç. Bunu oto test dergilerinde de görebilirsiniz. Yeni kasa Lancer hiç kullanmadım ama bizdeki kasa bile son derece tatmin edici olduğunda göre köpekbalığı kesinlikle üst düzey bir otomobildir. Alacak arkadaşa hayırlı olsun...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.