Şimdi Ara

Satılık Phoenixte 2.163.332 Sp'li (Eu) 2.155.189 Sp'li (Ch) Statlar Verilmemiş Charlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: cilingir.s

charLara harcadığın emeğin karşıLığını aLırsın ins.. up

İnş Satar Ben Kendisi Aracılıgıyla 69 lvl Bow Charımı Silk Karşılıgı Sattım Sorun Cıkmadı...Gayet Güvenilir Biridir..

Hayirli İşler Hasan Abi
  • Teşekkürler Upppp
  • Tam olarak karsın neresinde işlettiğin kafe
  • ewt gerçekten fiyatda uygun çarlarda spr ama para yok :D
  • Arkadaşlar Şuan Gelen Son Teklif 2000 Silk ve 400m Gold 2 Char İçin...2000 Silk Yazdık Ama Fiyatı Artırmak İsteyenler Oldu...Alacam Diyecek Arkadaş Varsa Çarşamba Gününden Sonra Hazır Teklifiyle Gelsin...O Gün Alacağım Yok Bugün Alacağım Olayı Olmasın
  • Abicim tam olarak Kars'da nerde olduğunu söyler misin internet kafenin ben karsda Şahnalarda görev yapmıştım hala orda görev yapan arkadaşlarım var sana ulaşıp bir görüşelim msj olarak telefon ve adresini bewkliyorum.
  • Konu Günceldir
  • quote:

Orjinalden alıntı: prisoncafe

Arkadaşlar Şuan Gelen Son Teklif 2000 Silk ve 400m Gold 2 Char İçin...2000 Silk Yazdık Ama Fiyatı Artırmak İsteyenler Oldu...Alacam Diyecek Arkadaş Varsa Çarşamba Gününden Sonra Hazır Teklifiyle Gelsin...O Gün Alacağım Yok Bugün Alacağım Olayı Olmasın

çok saçma satış ilanı. konudaki ilk mesajında öyle bu da.. diyelim 2000 silk alıp karşına geldim, charları alacağım silkim hazır diye. fakat sen sattım dedin, e bu durumda ne yapacağım? tabii ki müşteriyle önceden konuşmalısın pat diye iş yapıldığı nerede görülmüş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: cngnsry

quote:

Orjinalden alıntı: prisoncafe

Arkadaşlar Şuan Gelen Son Teklif 2000 Silk ve 400m Gold 2 Char İçin...2000 Silk Yazdık Ama Fiyatı Artırmak İsteyenler Oldu...Alacam Diyecek Arkadaş Varsa Çarşamba Gününden Sonra Hazır Teklifiyle Gelsin...O Gün Alacağım Yok Bugün Alacağım Olayı Olmasın

çok saçma satış ilanı. konudaki ilk mesajında öyle bu da.. diyelim 2000 silk alıp karşına geldim, charları alacağım silkim hazır diye. fakat sen sattım dedin, e bu durumda ne yapacağım? tabii ki müşteriyle önceden konuşmalısın pat diye iş yapıldığı nerede görülmüş..

Elbet ki Öyle Ama En Azından Gelmeden Önce Parası Hazır Olsun veya Hazırda Silki Varsa Silki Hazır Olsun...Bundan Sonra Zaten Kimseye Söz Vermiyorum Chara Parayı Veren Alacak...Char Satıldığı Anda Konu Silinecektir

• Konu Hala Günceldir
  • Msn Bakarsan Konuşalım Buradan Zor Olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: seymen3333

Msn Bakarsan Konuşalım Buradan Zor Olabilir

Msn'deyim :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prisoncafe -- 9 Temmuz 2009; 18:10:01 >
  • ben seni Ekledim ama Kapalı Görünüyorsun. Symn_quant@hotmail.com eklersen sevinirim. yanlış eklemiş olabilirim
  • Konu Günceldir
  • Konu Fake Charım var diye bir arkadaşımızın charını çalmıştır Herkes dikkatli olsun bu arkadşa karşı
  • Böle Herifleri Barındırmayalım Forumda...
  • Kanadal @
    quote:

Kendisi Aracılıgıyla char sattım oyun internet cafesıne takılan birine gayet güvenilir biridir saol hasan abi

adam char çalmış bölüm yöneticileri adamı hala banlamamış forumdan Kanadal la işbirlikçi olduğu belli olmuyormu yani bunu çocuk bile anlar biraz dikkat.

• KEsinlik inanmıyan alışveriz yapmayın bunla bastan kaybedersınız PrisonCafe sana tek diceğim allahtan kork .

http://forum.donanimhaber.com/m_32974368/tm.htm burdan detaylarıla inceyelin ve nasıl bir insan oldugunu gorun...Lütfen Dikkatli olunn benım durumuma düşmemek için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: noclips

KEsinlik inanmıyan alışveriz yapmayın bunla bastan kaybedersınız PrisonCafe sana tek diceğim allahtan kork .

http://forum.donanimhaber.com/m_32974368/tm.htm burdan detaylarıla inceyelin ve nasıl bir insan oldugunu gorun...Lütfen Dikkatli olunn benım durumuma düşmemek için.

açtığın konudaki resimlere baktım
    açıkcası bende bu arkadaşa güvenmiyorum dürüst ve gerçekten satmayı isteyen biri olsa
    böyle charlar çoktan satılırdı kaçırmazdı kimse
    ama resimlere bakıpta günahını almak istemem
    bir alışveriş takas konusu söz konusu ama
    yapmıştır yada yapmamıştır diye kimseyi zan altında bırakıcak yorum yapmam istemem
    ama ben char alıcak olsam kesinlikle bu arkadaştan almazdım
    zerre kadar güven vermiyor konuşmaları ve yazdıkları

• Prison cafe kdar dolandırıcı bi insan görmedim inş. diğer dünyada allah cezasını verir bölelerinin bende 2 defa dolandırıldım bölelerin diğer dünyada yeri bellidir zaten kul hakkı yiyenlerin !!!!!
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.