Şimdi Ara

Satılık Renault Clio 1.2 Authentique 16350TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar arabamı satıyorum. Ilgilenen olursa http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-2004-model-clio-1-2-authentique-16valf-hb-97747337/detay/bakabilir, pm yollayabilir.
    Renault Clio 1.2 Authentique, 16350TL, İletişim: 0543 315 00 81.
    Araç Ankara'da ve orijinal Ankara plakalı. 2004 model, çelik gri renk, 73bin km’de, 1.2 motor (16Valf), 75 beygir, benzinli, orijinal Fransa’dan ithal. ABS, arka park sensörü, manuel klima, direksiyon teyp kontrolü, elektrikli ön camlar, sürücü ve yolcu hava yastıkları mevcuttur. Ben ikinci sahibiyim, 2009`dan beri kullanıyorum. Hiçbir sorunu yok, yeni araç aldığım için satıyorum. Araç trafige çıktıgı tarihten beri kaskolu olarak kullanılmıştır; herhangi bir kazası, boyası, değişen parçası yoktur. Periyodik bakımları yetkili serviste yapılmıştır (ilk sahibi Neziroğlu’nda, ben Akbak Plaza’da yaptırdım). Tüm servis kağıtları, yedek anahtarı, kullanım kılavuzu mevcuttur. İçinde sigara içilmemiştir. Uzun yolda 22 kuruş, ortalama ise 27 kuruş (6lt/100km) yakar, MTV taksidi 94.5TL’dir. Muayenesi haziran 2014'e kadar geçerlidir. 4 adet Michelin Alpine lastik beraberinde verilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chains -- 17 Eylül 2012; 18:24:45 >

• pm attım hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chains

Vereceğiniz 2.el araç ilanlarında aracın bulunduğu ili belirtmek ve araç hakkında detay bilgiyi konu içinde vermek mecburi hale getirilmiştir.
    Bundan sonra verilecek ve aracın bulunduğu ili ve detay bilgiyi içermeyen ilanlar ilk uyarıyı mütakip silinecektir.
    Sadece link içeren mesajlar uyarı yapıldığı halde düzeltilmemesi durumunda silinecektir...
  • linki fotografları içerdigi icin silmedim, silmem gerekiyorsa onu da sileyim...
  • Hocam olabilecek son fiyatı pm atarmısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16bin, araç başında kücük bir miktar daha indirim olabilir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.