Şimdi Ara

satılmıştır.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lunar_strain -- 2 Nisan 2015; 18:39:05 >

• Günceldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lunar_strain

Günceldir.
    Güncel.
  • sticker namludan dipçiğe doğru 1-4 sıralarsak kaçıncı pozisyonda kazınmış mı ve kaç liralık iteme karşılık takasladığınızı öğrenebilir miyim ?

mw look mu tabi

tüm soruları 1 ss ile de cevaplayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S,W,A,T -- 28 Şubat 2015; 11:08:54 >
  • Buyrun hocam, fiyat konusunda da teklif bekliyorum şuana kadar aldığım en iyi teklif 6 keydi.Birazcık üstüne satabilirim.
     satılmıştır.
  • lunar_strain L kullanıcısına yanıt
    hocam sticker falan guzel ancak silah cok cizikliymis olmasa daha iyi fiyata gidermis hayirlisi olsun iyi satislar
  • fokof kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • Günceldir.
  • quote:

Günceldir.
    4 katowiceli m4a1-s var pmden ulaş bana
  • sAssaren S kullanıcısına yanıt
    pm attım
  • quote:

Buyrun hocam, fiyat konusunda da teklif bekliyorum şuana kadar aldığım en iyi teklif 6 keydi.Birazcık üstüne satabilirim.
     satılmıştır.

bence ver 6 k hocam çok çizikli

• CaimaN kullanıcısına yanıt
    yok hocam 6 key yeterli değil, stickerın kendisi 23 dolar zaten.
  • Güncel.
  • Birader görünümü kötü. Temiz görünümlü olsa daha pahalıya bile satarsın
  • XMusty kullanıcısına yanıt
    Hocam istediğim fiyat uygun daha fazlası veya azı yanlış olur.
  • quote:

Hocam istediğim fiyat uygun daha fazlası veya azı yanlış olur.
    Güncel.
  • lunar_strain L kullanıcısına yanıt
    Öncelikle herkes istediği fiyatı söylemekte özgür birkaç gündürde yazıp yazmamak konusunda kararsızım ama istediğim fiyat uygun filan yazdığınızı görünce dayanamadım yazdım . İstediğiniz fiyat uygun filan değil kendinizi kandırmayın .

Herşeyden önce silah WW ye çok yakın bir FT . Üzerindeki Stickerın 23 dolar olması birşey değiştirmez . 20 TL Silahın kendisi 57 de sticker . . O zaman bunu 35 TL den satarım diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz emin olun . Zaten burada filan birşey satıyorsanız öncelikle Pazar fiyatının %70-80 ine satmanız lazım ki alınsın ki açılan konuları incelerseniz satış yapan birçok kişinin konusuda bu şekildedir . Steam 20 TL ye satmaya çalışsanız elinize geçecek para yine 17.50 TL dir .
    Yani 20-22 TL olan bu silah tek başına burada zaten 15-17 TL dir . Şu forumu biraz takip ediyorsanız zaten bu fiyatada baya satıldığını görürsünüz . Üzerindeki sticker ise birkaç TL etki eder etmez . Çünkü insanlar Steam markette zaten çok değerli stickerlı silahları satıyorlar normal fiyatına . Sadece biraz takip edip kısa bir süre zaman ayırmak yeterli . O kadar uğraşmak istemeyen insanlarda 3-4 lira fazla verip 20-22 liraya yine market fiyatından burdan alır .

Yakın bir zaman içerisinde 100 TL lik Howling Dawn stickerlı AK-47 Redline FT aldım forumdan 20 TL ye ve üzerinde bir çizik bile yok .
     satılmıştır.

2-3 gün önce 2014 Katowice Fnatic Stickerlı M4A1-S Muhafız (FN) aldım . 20 TL ye .

Yani ikiside market fiyatı . Bunun normali budur . Ha siz yüksek fiyata satmak istersiniz saygı duyarım ama bari gelip burada istediğim fiyat uygun filan yazmayın anlatmak istediğim buydu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga277 -- 5 Mart 2015; 13:55:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolga277

Öncelikle herkes istediği fiyatı söylemekte özgür birkaç gündürde yazıp yazmamak konusunda kararsızım ama istediğim fiyat uygun filan yazdığınızı görünce dayanamadım yazdım . İstediğiniz fiyat uygun filan değil kendinizi kandırmayın .

Herşeyden önce silah WW ye çok yakın bir FT . Üzerindeki Stickerın 23 dolar olması birşey değiştirmez . 20 TL Silahın kendisi 57 de sticker . . O zaman bunu 35 TL den satarım diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz emin olun . Zaten burada filan birşey satıyorsanız öncelikle Pazar fiyatının %70-80 ine satmanız lazım ki alınsın ki açılan konuları incelerseniz satış yapan birçok kişinin konusuda bu şekildedir . Steam 20 TL ye satmaya çalışsanız elinize geçecek para yine 17.50 TL dir .
    Yani 20-22 TL olan bu silah tek başına burada zaten 15-17 TL dir . Şu forumu biraz takip ediyorsanız zaten bu fiyatada baya satıldığını görürsünüz . Üzerindeki sticker ise birkaç TL etki eder etmez . Çünkü insanlar Steam markette zaten çok değerli stickerlı silahları satıyorlar normal fiyatına . Sadece biraz takip edip kısa bir süre zaman ayırmak yeterli . O kadar uğraşmak istemeyen insanlarda 3-4 lira fazla verip 20-22 liraya yine market fiyatından burdan alır .

Yakın bir zaman içerisinde 100 TL lik Howling Dawn stickerlı AK-47 Redline FT aldım forumdan 20 TL ye ve üzerinde bir çizik bile yok .
     satılmıştır.

2-3 gün önce 2014 Katowice Fnatic Stickerlı M4A1-S Muhafız (FN) aldım . 20 TL ye .

Yani ikiside market fiyatı . Bunun normali budur . Ha siz yüksek fiyata satmak istersiniz saygı duyarım ama bari gelip burada istediğim fiyat uygun filan yazmayın anlatmak istediğim buydu .

kardeşim yanılıyorsun, tamam %70-80 in altına satılır stickersız hali. görünümü de kötü olabilir.
    ama sticker 1-2tl etkiler demek yanlış.
    1.si bu stickerlar birdaha gelmeyecek bu sene çıkanlar da berbat zaten.
    birçok katowiceli item alıp sattım, 11 liralık silahı 1 tane ibuypower olduğu için steam pazarda 23 liraya satıldı.

2.si ise ben bir konumda nadir ifade satıyodum, yine senin attığın yorum gibi saçma sapan bi yorum geldi. yok efendim burada satılmaz,
    yok efendim 1-2 lira eder bu. pazarda tam 24 liradan sattım o ifadeyi.

demek istediğim adam istediği fiyatı yazar, alıcısı bellidir satıcısı bellidir. sen abidik gubidik yorum yapınca eline bişe geçmez.
    o yüzden konuyu baltalıyacak saçma sapan yorumlar yapmayın.

• sAssaren S kullanıcısına yanıt
    Valla kardeşim ben her gün şu forumun şu bölümüne girer ilk sayfadaki tüm konulara fiyatlara bakarım . Çok değerli stickerlı silahların market fiyatından satıldığına çokca şahit oldum . İBuypower lı bile birçok silah satıldı burda. Market fiyatının çok az üstünde .

Biliyorum aslında şu yazdığım yorum yanlış bunuda ilk defa yapıyorum inan bana . Hatta mesajı yazdıktan sonra bile gönderip göndermemek arasında kaldım düşündüm . Ama 6 keyden fazla istenip uygun fiyat denmesi ilgincime gitti . 1 saat markette takıl 2014 Katowice li bir çok skin alırsın emin ol . Yada sadece ben denk geliyorum heralde bu kadar fazla . Dediğim gibi daha 2-3 gün önce M4 aldım . Bu sticker bi daha çıkmayacak diye bu stickera sahip silahların değeri uçmuyor sende biliyorsun .
    Konuyu açan kişininde ya işte ben uygun fiyata satıyorum demesinden sonra yazdım zaten.

Rica etsem bana özelden yazarmısın . Şu konudaki silahı sen alacak olsan kaç TL ye alırsın satacak olsan kaç TL ye satarsın . Lütfen özelden yaz vereceğin cevabı çok merak ediyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga277 -- 5 Mart 2015; 14:33:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolga277

Valla kardeşim ben her gün şu forumun şu bölümüne girer ilk sayfadaki tüm konulara fiyatlara bakarım . Çok değerli stickerlı silahların market fiyatından satıldığına çokca şahit oldum . İBuypower lı bile birçok silah satıldı burda. Market fiyatının çok az üstünde .

Biliyorum aslında şu yazdığım yorum yanlış bunuda ilk defa yapıyorum inan bana . Hatta mesajı yazdıktan sonra bile gönderip göndermemek arasında kaldım düşündüm . Ama 6 keyden fazla istenip uygun fiyat denmesi ilgincime gitti . 1 saat markette takıl 2014 Katowice li bir çok skin alırsın emin ol . Yada sadece ben denk geliyorum heralde bu kadar fazla . Dediğim gibi daha 2-3 gün önce M4 aldım . Bu sticker bi daha çıkmayacak diye bu stickera sahip silahların değeri uçmuyor sende biliyorsun .
    Konuyu açan kişininde ya işte ben uygun fiyata satıyorum demesinden sonra yazdım zaten.

Rica etsem bana özelden yazarmısın . Şu konudaki silahı sen alacak olsan kaç TL ye alırsın satacak olsan kaç TL ye satarsın . Lütfen özelden yaz vereceğin cevabı çok merak ediyorum .

şu yazdıklarının hepsine katılıyorum ama stickerlar silahın fiyatını etkilemek demek olmaz. illaki alıcısı oluyo birçok kez şahit oldum. ben mesela şuan açtım pazarda katowice stickerlı kendim kullanacağım m4a1-s arıyorum. bulursam isterse 1 liralık silah olsun hoşuma giderse 20 lira vericem inanki.

yaptığın yorum yanlış değil kesinlikle. burdan da yazayım ben key ile item almam, ben deli gibi cslg de takas kovalamam. kullanmalık alırım sıkılınca satar başka alırım. bu ak-47 benim hoşuma gitmedi, kırmızı üzerine mavi sticker hoş durmamış, çizikleri var şarjörde. 18e görsem bile almam. ama hastası varsa 30 bile verir.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.