Şimdi Ara

SATILMIŞTIR Macbook Pro Early 2011 i7 16gb satilik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

-Early 2011
    -16GB ram
    -500gb Harddisk
    -i7 2.7ghz islemcili

Acil degildir, satilmazsa TVye baglayacagim kullanim omrunun sonuna kadar.

Hicbir problemi yok, yurtdisindan aldim. 16gb ram taktim. Isim geregi windows da kurulu daha 1 kere format atmadim, ihtiyac duymadim. SSD takilip senelerce kullanilabilecek super bir makina.SSD'ler tr'de biraz pahali geldi ssd almak yerine air aldim.

Alindigi gunden beri moshi klavye koruyucusu ve incase ici kadife olan apple storedan aldigim kilifla kullaniyorum. Moshi sayesinde klavye tuslarinda parlama yok, 0 gibi piril piril duruyor. Gorunce anlarsiniz. EN Q klavye. Sticker hic yapistirmadim, isteyen yapistirabilir guzel modeller var internette.Cok fazla ulke degistirdigim icin sarj aleti bozuldu yenisini aldim daha 4 aylik max.

Ekranda cizik veya olu piksel yoktur.Kisaca Kozmetiksel olarak 0indan ayirt edemezsiniz.

Bir tane cizik/ezik/vuruk bulursaniz geri alirim o kadar temiz kullandim. Hala ilk alindigi gunku gibi piril piril.Agir gelmeye basladigi icin aire gectim.

Istanbul ici elden referans ile tanisarak satma taraftariyim. Once para gonder sonra urunu kargolarim isi bana biraz ters geliyor.

Pili iyi durumda, yari yolda hic birakmadi. Omrunun 3/1i kullanildi sanirim.

Akliniza takilan bir soru olursa lutfen ilana yaziniz makina ilgili hicbir sikinti yoktur, buradan cevaplarim.

Fiyat olarak dusundugum rakam: 2200TL
    Takas yok.
    Pazarlik illaki yapilir:)

SATILMIŞTIR  Macbook Pro Early 2011 i7 16gb satilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdevran -- 18 Kasım 2013; 10:30:07 >

• mdevran kullanıcısına yanıt
    Konuyu yanlış yerde açmışsınız, 2. el bölümü mevcut.
  • Satılmıştır, teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.