Şimdi Ara

Satio dan mail alabiliyorum, ama gönderemiyorum! (yahoo ve gmail)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni aldığım Satio telefonda (symbian) yahoo ve gmail account oluşturdum. Gelen mailler cebe düşüyor sorun yok ama ikisinden de mail gönderemiyorum
    3-4 defa tekrar tekrar account oluşturdum, pop3 mail adreslerini (gelen,giden) dikkatle doldurdum gene olmadı.

Nasıl çözüleceği konusunda fikri olan var mı acaba?

Teşekkürler.

• Giden portunda bir sorun vardır. Araştırıp gerekli portu tekrar gözden geçirmeni tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuMETALxx

Giden portunda bir sorun vardır. Araştırıp gerekli portu tekrar gözden geçirmeni tavsiye ederim.

Port dediğin telefonla alakalı bir ayar mı? yoksa direk yahoo yada gmail in internet sayfalarına girip ayarlarına mı bakmam lazım?

Gerçi bu ayarlarla ben önceki E71 ve samsung telimle sorunsuz kullanıyordum maillerimi..
  • Telefonla alakalı değil. Yahoo ve Gmail'in sunucularında kullandığı portu ayarlaman gerekiyor. Google'da arat bulursun port numaralarını.
  • ben de hotmail in ayarlarını yapamadım ne gelen nede giden var yardımcı olabilecekmisiniz.
  • quote:

Telefonla alakalı değil. Yahoo ve Gmail'in sunucularında kullandığı portu ayarlaman gerekiyor. Google'da arat bulursun port numaralarını.

Yahoo daki bilgileri aynen girdim. yinede mail alıyor..ama göndermiyor
    [simage][/simage]
    [simage][/simage]

• quote:

Orijinalden alıntı: mamboking

quote:

Telefonla alakalı değil. Yahoo ve Gmail'in sunucularında kullandığı portu ayarlaman gerekiyor. Google'da arat bulursun port numaralarını.

Yahoo daki bilgileri aynen girdim. yinede mail alıyor..ama göndermiyor
    [simage][/simage]
    [simage][/simage]

orada bi "use authentication" diyor..onu anlamadım gerçi...onla alakalı olabilir mi?

• çözüldü..teşekkürler..
  • mamboking bende de aynı sorun var.nasıl çözdünüz siz yardımcı olabilir misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.