Şimdi Ara

saü ceng (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şehrin serdivan kısmındasın genelde zaten çok kötü değil eğlenceli bile ama alkollü mekan arıyorsan bana denk gelmedi. belki açılmıştır yakın zamanda izmite gidersin istersen yakın zaten. ya da sapanca tarafında kesin vardır zaten. Adapazarı kısmı işte o yoğun akli kesim burada daha çok. o taraflar hoş değil. şehir ama doğası itibari ile güzel . insanı eh işte

• notthatonefr N kullanıcısına yanıt
    Genel olarak yerel halkla esnaf hariç pek muhatap değilsiniz ayrıca yakınlarda iki tane avm var serdivan ve cadde 54 olmak üzere. Bu avm ler nispeten üst belir grubunun vakit geçirdiği avm ler. Beklenti meselesi tabi bu işler spesifik bi noktayı sorarsanız o konuda da yardımcı olmaya çalışabilirim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hsn69 H kullanıcısına yanıt
    cok muhafazakar mi insanlar

• damakcatlatan kullanıcısına yanıt

ban yemiş 20 günü kalmış

2 seneyi aşkındır ordayım hocam dediğim gibi üniversite çevresi yerel halka oldukça uzak. Bana ilginç gelen bi olayı örnek vereyim mesela. Ben bağcılarda yaşıyorum şu an. Sakaryada kampüse bi 10-15 dk uzakta bi bakkal var bütün okulun kargo teslim noktası diyebilirim. Kimsenin de benim kargom çalındı dediğini duymadım. Örneği verme sebebim şu okulun çevresi neredeyse yüzde 90 öğrenciden oluşuyor. Bu yüzden belli bi kesimle muhatapsınız. Giyim, eğlence vb konularda kimseden bana şöyle karıştılar tarzı bir şey de duymadım.

anladım eğitimden memnun musun peki genel olarak, iö yazıcam eksisi var mıdır sence çok

SİNEKLİ BAKKAL ORUL ORUL

ADAMA SİGARA ALMAYA GİDYORUZ 1 LİRA KESİYOR SÜREKLİ FAZLADAN

BİR ŞEY ALIYORUZ ABİM NAKİTİM YOK ÇAKMAKLA TAMAMLA DİYOR

KARGOLAR YERDE CİRİT ATIYOR İCE TEA ALMAYA GİDERKEN BİRİNİN KARGOSUNU EZDİM CIRTTT DİYE SES GELDİ

SAKARYANIN DA İNSANININ DA TA AG

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Eğitimden genel olarak memnunum. Fakat bölüm kendi dinamikleri itibariyle insanı öğrenmeye iten bi bölüm. Bir makineci ele alırsak fizik kanunları bellidir termodinamik yasaları bellidir. Fakat bilgisayarda bir konunun bile aşırı geniş bir yelpazesi var. Örneğin kodu yazıcaksınız ama hangi ide de visual var eclipse var jet brains var. Var da var. Bu yüzden okulda verilen eğitim mecburen giriş seviyede kalıyor. Top okullar harici bu dediklerim aşağı yukarı benzerdir. Okul ve piyasa bağlantısı konusu ise bu sorunuzda bence önemli bir yere sahip. Çünkü hocalar ne kadar piyasaya iş yaparsa o kadar vermesi gereken eğitimi yönlendiriyor. Okuldaki çoğu hoca dışarıya iş yapıyor. Hatta bir hocamız havelsanla oldukça yakın. Sonuç olarak buranın itü odtü olmadığının farkındayız ama. Bu sıralamalarda yazılabilecek en iyi seçenek bana kalırsa.

• karimbe K kullanıcısına yanıt
    Hocam sinekli bakkaldan bahsetmiyorum ama bu da bi tecrübe tabi :)

SAKARYA BK GİBİ BİR ŞEHİR

FARK ETTİYSEN OKULDAKİ KIZLAR YA KAŞAR YA DA ÇOK MUHAFAZAKAR. OKULDAKİ KIZLAR HAKKINDA SORUN VAR ÇOĞU KAŞAR

BU OKULDA EFENDİ ADAMIN DEĞERİ YOK.

anladım, üninin sitesinde yönelmek istediğim alana göre dersler verildiğini gördüm. yazılım, oyun geliştirme, yapay zeka gibi. ben yazılım mühendisi olmak istiyorum asıl. bunlar hakkında bilgin var mı? sen hangi yöne kaymayı düşünüyosun

Hocam ben gömülü sistemler üzerine bi şeyler düşünüyorum şimdilik. Fakat siz kesin olarak yazılım mühendisliği derseniz okulda yazılım mühendisliği bölümü de var. Onu da araştırmanızı tavsiye ederim.

onu da yazıyorum ama gelmez çok büyük ihtimal. çap imkanları nasıldır okulun çok zorlanır mıyım? yazılım mühendisliğiyle çap yapsam

Çap kontenjanları da internette mevcut. Ayrıca kazananlar listesine bakıp tahmin yürütebilirsiniz. Ama yetersiz diyemem. Notlarınız en azından 3 üstü olursa yaparsınız yüksek ihtimalle.

tamamdir tesekkur ediyorum cevaplar icinn

Rica ederim umarım istediğiniz gibi olur.

• peoxy P kullanıcısına yanıt

ben tanıyorum ve bende sau ceng 2ye gectim la

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.