Şimdi Ara

SAVUNMA GEREÇLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sizce savunma gereçlerinin yapılması gereken en iyi 3 tanesi nedir

• gaus plazma hafif lazer bence bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AntiEveryThink

gaus plazma hafif lazer bence bunlar
    Bence savunmanın şahı Plazma Atıcılardır.... Sonrasında ise Gaus Topu gelir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oiven

Bence savunmanın şahı Plazma Atıcılardır.... Sonrasında ise Gaus Topu gelir...

Alıntıları Göster
    Plazma ile muhribin istediği malzemeler aynı miktarda bence muhrip yapılmalı ve iyon topunu da unutmayın en güçlü kalkan puanı iyon topunda savunmada ama en iyi atıcılar gaus ve plazma onların hakkından bombardıman ve muhrip gelir.
    Fırkateyn ve komuta gaus karşısında zorlanr plazma karşısında şansları yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE GaSeS

Plazma ile muhribin istediği malzemeler aynı miktarda bence muhrip yapılmalı ve iyon topunu da unutmayın en güçlü kalkan puanı iyon topunda savunmada ama en iyi atıcılar gaus ve plazma onların hakkından bombardıman ve muhrip gelir.
    Fırkateyn ve komuta gaus karşısında zorlanr plazma karşısında şansları yoktur.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ThE GaSeS

Plazma ile muhribin istediği malzemeler aynı miktarda bence muhrip yapılmalı..

Evet haklısın plazma yapmak her yiğidin harcı değildir

• yakalıyıcı yap 30 un üstünde 50 tane de plazma yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoltRider

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Fatih Sultan Mehmet

quote:

ama 100 muhribe karşı 100 plazma kapışsa muhrip kaybeder + muhribi filo yerine kullanmaya kalkarsan çok deut yakar

1- plazma atıcı
    2- gaus topu
    3- iyon topu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6CB3B4454

quote:

quote:

ama 100 muhribe karşı 100 plazma kapışsa muhrip kaybeder + muhribi filo yerine kullanmaya kalkarsan çok deut yakar

1- plazma atıcı
    2- gaus topu
    3- iyon topu

Alıntıları Göster
    madem böyle bir topic açılmış bende sorayım dedim. en iyi gezegenimde belki size ezik gelebilir
    4.800 roket
    100 hafif lazer
    100 ağır lazer
    40 gaus
    35 plazma

savunma var.. 50 firkateyn ve 50 komuta yörüngede tutuyorum herzaman.. nelere karşı dayanabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: kaiberdono

madem böyle bir topic açılmış bende sorayım dedim. en iyi gezegenimde belki size ezik gelebilir
    4.800 roket
    100 hafif lazer
    100 ağır lazer
    40 gaus
    35 plazma

savunma var.. 50 firkateyn ve 50 komuta yörüngede tutuyorum herzaman.. nelere karşı dayanabilirim?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: BrightDaggers

4.800 roket
    100 hafif lazer
    100 ağır lazer
    40 gaus
    35 plazma

Hafif lazerler neden o kadar azki?

Ben şöyle uyguluyorum.

her 100 roketatara paralel olarak;

50 hafif lazer

10 ağır lazer

3 gaus

1 plazma

• quote:

Orijinalden alıntı: kaiberdono

4.800 roket
    100 hafif lazer
    100 ağır lazer
    40 gaus
    35 plazma

Alıntıları Göster
    quote:

4.800 roket
    100 hafif lazer
    100 ağır lazer
    40 gaus
    35 plazma

Hangi evren ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Drazy

quote:

4.800 roket
    100 hafif lazer
    100 ağır lazer
    40 gaus
    35 plazma

Ben şöyle uyguluyorum.

50 hafif lazer

10 ağır lazer

3 gaus

1 plazma

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Drazy

quote:

4.800 roket
    100 hafif lazer
    100 ağır lazer
    40 gaus
    35 plazma

Ben şöyle uyguluyorum.

50 hafif lazer

10 ağır lazer

3 gaus

1 plazma

iyon kullanmyomusun

• quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

quote:

Orjinalden alıntı: Drazy

quote:

4.800 roket
    100 hafif lazer
    100 ağır lazer
    40 gaus
    35 plazma

Ben şöyle uyguluyorum.

50 hafif lazer

10 ağır lazer

3 gaus

1 plazma

iyon kullanmyomusun

Alıntıları Göster
    bence
    150 rokete parelel
    85 hafif
    55 ağır
    3 gaus
    2 iyon
    1 plazma
    yada kısaca ağır hafif ve roketatar artı plazmaya abanacan

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6CB3B4454

bence
    150 rokete parelel
    85 hafif
    55 ağır
    3 gaus
    2 iyon
    1 plazma
    yada kısaca ağır hafif ve roketatar artı plazmaya abanacan

Alıntıları Göster
    konuyu görünce yazmadan edemedimeskiler bilir beni ama artık aktif olarak ogame oynamıyorum,çok eski bi hesabım var arada girip kademe basıyorum,ogame.org 12. evrendeyim,ana gezegenimin şu anki savunmasını yazmak istedim(o kadar savunma bastık biraz hava atalım demi)

Rocket Launcher (120.000 available)
    Light Laser (40.000 available)
    Heavy Laser (50 available)
    Gauss Cannon (150 available)
    Ion Cannon (5 available)
    Plasma Turret (1.000 available)
    Small Shield Dome (1 available)
    Large Shield Dome (1 available)
    Anti-Ballistic Missiles (60 available, max. 0)

bunların yanında 10 tane de ölüm yıldızı var,tabi o savunma gereci değil ama ben hiç saldırı yapmayıp ana gezegende tuttuğum için onlarda savunmacı sayılabilir

oyuna ilk başladığımda adamlar nası o kadar plazma atıcı basıyolarki diye düşünmüştüm,demekki zamanla olabiliyomuş,tabi bir seneden fazla zamandır aktif olarak ogame oynamadığım için bu kadar savunma bastım,hesap boş kalmasın diye biriken malları savunmaya yatırdım,bu kadar savunmanın gerekli olup olmadığını tartışmıycam(zamanında çok tartışmıştık)bu sizin ne tür bir oyun oynamak istediğinizle alakalı eğer aktif olarak hergün saldırı yada saldırılar yapacaksanız tabiki bu kadar savunmaya gerek yok,filo basmanız menfaatinize olacaktır,neyse uzun zamandır konulara mesaj yazmıyodum özlemişim,herkese iyi oyunlar.

bi de unutmadan bu hesap 10-11 ay önce oyun 1.sinden saldırı yemişti,yoksa daha fazla bişeyler olabilirdi,ayrıca 1 senedir askerdeydim yeni geldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ©em -- 17 Aralık 2007; 18:18:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ©em

konuyu görünce yazmadan edemedimeskiler bilir beni ama artık aktif olarak ogame oynamıyorum,çok eski bi hesabım var arada girip kademe basıyorum,ogame.org 12. evrendeyim,ana gezegenimin şu anki savunmasını yazmak istedim(o kadar savunma bastık biraz hava atalım demi)

Rocket Launcher (120.000 available)
    Light Laser (40.000 available)
    Heavy Laser (50 available)
    Gauss Cannon (150 available)
    Ion Cannon (5 available)
    Plasma Turret (1.000 available)
    Small Shield Dome (1 available)
    Large Shield Dome (1 available)
    Anti-Ballistic Missiles (60 available, max. 0)

bunların yanında 10 tane de ölüm yıldızı var,tabi o savunma gereci değil ama ben hiç saldırı yapmayıp ana gezegende tuttuğum için onlarda savunmacı sayılabilir

oyuna ilk başladığımda adamlar nası o kadar plazma atıcı basıyolarki diye düşünmüştüm,demekki zamanla olabiliyomuş,tabi bir seneden fazla zamandır aktif olarak ogame oynamadığım için bu kadar savunma bastım,hesap boş kalmasın diye biriken malları savunmaya yatırdım,bu kadar savunmanın gerekli olup olmadığını tartışmıycam(zamanında çok tartışmıştık)bu sizin ne tür bir oyun oynamak istediğinizle alakalı eğer aktif olarak hergün saldırı yada saldırılar yapacaksanız tabiki bu kadar savunmaya gerek yok,filo basmanız menfaatinize olacaktır,neyse uzun zamandır konulara mesaj yazmıyodum özlemişim,herkese iyi oyunlar.

bi de unutmadan bu hesap 10-11 ay önce oyun 1.sinden saldırı yemişti,yoksa daha fazla bişeyler olabilirdi,ayrıca 1 senedir askerdeydim yeni geldim

Alıntıları Göster
    Sizin gibi deneyimli bir oyuncuyu 43. evrende Mafya ittifağında görmekten gurur duyarız..

• quote:

Orijinalden alıntı: BoltRider

Sizin gibi deneyimli bir oyuncuyu 43. evrende Mafya ittifağında görmekten gurur duyarız..

Alıntıları Göster
    quote:

iltifatın için teşekkürler dostum ama dediğim gibi askerden yeni geldim biraz dolanıyım diyorum ortalıkta ayrıca yapacak birkaç işim de var,en önemlisi de ogame özel hayatıma cok zarar veriyodu zaten o yüzden bırakmıştım,ama bir iki ay sonra belki ufak bir başlangıç yapabilirim yeni açılacak bir evrende o zaman haberleşiriz

• quote:

quote:

iltifatın için teşekkürler dostum ama dediğim gibi askerden yeni geldim biraz dolanıyım diyorum ortalıkta ayrıca yapacak birkaç işim de var,en önemlisi de ogame özel hayatıma cok zarar veriyodu zaten o yüzden bırakmıştım,ama bir iki ay sonra belki ufak bir başlangıç yapabilirim yeni açılacak bir evrende o zaman haberleşiriz

Alıntıları Göster
    Her zaman ulaşabilirsiniz :) oyuna çabuk ısınmanız içinde elimizden geleni yaparız.. :)

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ©em

quote:

i love you cem:P

• quote:

Orijinalden alıntı: Malâyani

quote:

Orjinalden alıntı: ©em

quote:

i love you cem:P

Alıntıları Göster
    Aslında savunmada Gaus ve Plazma dan başka bir şey basmak saçma ama yinede HL ve Roket leri de metalleri değerlendirmek için basıyoru ben

Ayrıca Muhripler Plazma ların hakkından gelemez ama belki bombardıman lar Gauss ları ındireblir ama inanın kimse bombardıman gemisi basmıyor Kom ve Fır la geliyorlar bence bunlar için de en iyi savunma Plazma Gauss ve Roket

• quote:

Orijinalden alıntı: Carmelo_Anthony

Aslında savunmada Gaus ve Plazma dan başka bir şey basmak saçma ama yinede HL ve Roket leri de metalleri değerlendirmek için basıyoru ben

Ayrıca Muhripler Plazma ların hakkından gelemez ama belki bombardıman lar Gauss ları ındireblir ama inanın kimse bombardıman gemisi basmıyor Kom ve Fır la geliyorlar bence bunlar için de en iyi savunma Plazma Gauss ve Roket

Alıntıları Göster
    ark lar bence savunmadan zıyade fılon alacak ben 20 tane gaus basmak ıcın nelere katlandım adam 50 fırkateynle benm butun savunmamı (sadece gasu topu yoktu tabı savunmadaa) hıc kayıp vermeden yok ettı bence en ıyısı fılo yu sureklı havada tutmak lazım tabı fılo basmak mesela hızını %10 yap kendı ana gezegenıne o gezegendekı tum hammaddelerı yukle gezegende hammadde de kalmasın yolla naklıe veya konuslandırma yap sabah a yakın fılo ulasır neyse gerısı sıze kalmıs ssadece fılo yu yerde yakalamasınlar yoksa gercekden cok kotu oluyor buun emekler pufff olup yokoluyor neyse ıyı oyunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: saw_saw_saw

ark lar bence savunmadan zıyade fılon alacak ben 20 tane gaus basmak ıcın nelere katlandım adam 50 fırkateynle benm butun savunmamı (sadece gasu topu yoktu tabı savunmadaa) hıc kayıp vermeden yok ettı bence en ıyısı fılo yu sureklı havada tutmak lazım tabı fılo basmak mesela hızını %10 yap kendı ana gezegenıne o gezegendekı tum hammaddelerı yukle gezegende hammadde de kalmasın yolla naklıe veya konuslandırma yap sabah a yakın fılo ulasır neyse gerısı sıze kalmıs ssadece fılo yu yerde yakalamasınlar yoksa gercekden cok kotu oluyor buun emekler pufff olup yokoluyor neyse ıyı oyunlar

Alıntıları Göster
    Sadece fılo ya bakma sen ayrıca Fırfır larlar savumayı asla yok edemzsin hele bir de Plazma ve Gaus varsa o fırfır lar harap olurlar hep ben kendım yaşadım çünkü

fırkateyn fılo ındirmek için birebir komuta düşmanı

Savunma kitleyeceksen bomardıman basacaksın Plazma içinde Muhrıp ama savunma yok etmek istersen bombardıman dan başkası işe yaramaz.

Çünkü Bir tane bombardıman tek raund da 20 tane koket ve hafif lazer 10 tane ağır lazer ve 10 tane ıyon u kitleyebiliyor
    quote:

Orjinalden alıntı: saw_saw_saw

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.