Şimdi Ara

SAY VE EA MAĞDURLARI İÇERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.change.org/p/m%C3%BChendislik-ve-hukuk-baraji-g%C3%B6zden-ge%C3%A7irilsin Desteklerseniz sevinirim. İnsanlara yardım etmekte gaddarlık aranmamalı.

• Mühendislik ve hukuk barajı gözden geçirilsin ama ters yönde
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLove

Mühendislik ve hukuk barajı gözden geçirilsin ama ters yönde
    Abi şöyle yazanlara kıl oluyorum.Herkes şu sınavda süper yapmak zorunda değil.Düşük olanlar sınava girmesin o zaman mantıgına bakarsak.Sınavın zekayı ölçmediğini hala kavrayamadınız.Düşük yapan biri de başarılı mühendis,avukat olabilir.
  • EfsaneMan E kullanıcısına yanıt
    Meseleye puandan ziyade kontenjan açısından baktım.Bence mevcut kontenjanlarla hem hukuk hem mühendislik patlayacaktır.O yüzden kontenjanlar düşürülmelidir ve buna paralel olarak barajlar da yükselmelidir.Yoksa düşük puan alan zeki değildir adam olmaz diye bir düşüncem yok.Öyle anlaşıldıysa özür dilerim.Hatta sadece bu seneliğine bu barajların geri çekilmesini bile kabul edebilirim zira tmcilerin sayısala,sayısalcıların da tm sıralarına bir işgali söz konusu.Gelecek yıl için de 0,5 net kuralı getirilmeli ve barajlar da ona göre uyarlanmalıdır.
  • benim başlatığım kampanya ne ara 200 ü geçti ümidimi kesmiştim :D arkadaşlar bu her hedef dolunca kendisimi yoluyor ney nasıl oluyor bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wrath34 -- 1 Ağustos 2018; 17:43:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLove

Meseleye puandan ziyade kontenjan açısından baktım.Bence mevcut kontenjanlarla hem hukuk hem mühendislik patlayacaktır.O yüzden kontenjanlar düşürülmelidir ve buna paralel olarak barajlar da yükselmelidir.Yoksa düşük puan alan zeki değildir adam olmaz diye bir düşüncem yok.Öyle anlaşıldıysa özür dilerim.Hatta sadece bu seneliğine bu barajların geri çekilmesini bile kabul edebilirim zira tmcilerin sayısala,sayısalcıların da tm sıralarına bir işgali söz konusu.Gelecek yıl için de 0,5 net kuralı getirilmeli ve barajlar da ona göre uyarlanmalıdır.
    Fikrine saygım var şuan oldu .
  • EfsaneMan E kullanıcısına yanıt
    dostum bu 100 imza idi hedef kendisi otomatik 500 yapmıs hedefine ulasınca bu her hedefine ulasınca yoluyormu ne yapıyor anlamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wrath34

dostum bu 100 imza idi hedef kendisi otomatik 500 yapmıs hedefine ulasınca bu her hedefine ulasınca yoluyormu ne yapıyor anlamadım ?
    Sanırım ösymye dilekçe yollanıyor.
  • Bencede barajın gerilemesi mantikli olur en azindan muhrndislik icin yoksa sadece daha fazla issiz muhendis olacak
  • Ne olursa olsun yeni sistemde eski sistemden bir şeyler taşıması saçma. Bu yeni sistemse yeni baraj sınırları gelmelidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.