Şimdi Ara

Schweppes tonik içecek içen varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
39.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu içecekten içen varmı aranızda tadı gerçekten berbat midem bulandı

• Yapay Zekanın Yanıtı

Schweppes Tonik: Bilmeniz Gereken Her Şey

Schweppes Tonik Nedir?

Schweppes Tonik, 1783'ten beri üretilen ferahlatıcı ve acı bir tonik içecektir. Kinin içerir ve genellikle cin, votka veya viski gibi alkollü içeceklerle karıştırılarak tüketilir.

Tonik İçecek Nedir?

Tonik içecekler, genellikle kinin içeren acı ve karbonatlı alkolsüz içeceklerdir. Karıştırıcı olarak kullanılmaları veya kendi başlarına içilmeleri yaygındır.

Schweppes Tonik Ne İle İçilir?

Schweppes Tonik, çeşitli içeceklerle karıştırılabilir, ancak en yaygın olarak şu içeceklerle servis edilir:

• Cin
    • Votka
    • Viski
    • Rom

Schweppes Tonik Alkollü Mü?

Hayır, Schweppes Tonik kendi başına alkollü bir içecek değildir. Alkollü içeceklerle karıştırıldığında alkollü hale gelir.

Schweppes Tonik Viski ile İçilir Mi?

Evet, Schweppes Tonik yaygın olarak viski ile karıştırılarak viski tonik adlı bir içecek yapılır.

Kinin Nedir?

Kinin, Schweppes Tonik'e acı tadını veren ve sıtmayı tedavi etmek için kullanılan bir alkaloiddir. Ancak günümüzde tonik içeceklerdeki kinin miktarı sıtmayı tedavi edecek kadar yüksek değildir.

Sonuç

Schweppes Tonik, acı tadı ve kinin içeriği ile bilinen ferahlatıcı bir tonik içecektir. Genellikle cin, votka veya viski gibi alkollü içeceklerle karıştırılarak tüketilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • quote:

Orijinalden alıntı: im Vendetta

Bu içecekten içen varmı aranızda tadı gerçekten berbat midem bulandı

bunun limonlusu vardı galiba onun tadını çok sevdim ben ekşi ya. bir de mandalinalısını için bence onun tadı daha iyidir.

• sek tonik içilir mi
  • Tatilde bardan limonlu şiveps istemiştim bu toniğin içine bi dilim limon atmışlar önüme koydu barmen.

Havamı bozmadım ve çileyle geçen 7 dakikayı ''Oh, ımm, ehh, leziz..''lerle doldurdum. Limon dilimini cebime attım hatıra olarak saklıyorum.

Özet: Şiveps Tonik içmeyin.
  • Onu başka bir içecekle karıştırıp içerler genellikle.Alkollü veya alkolsüz farketmez.Ben sade de içmiştim o kadar kötü değil bence.
  • quote:

Bu içecekten içen varmı aranızda tadı gerçekten berbat midem bulandı

baş ağrısını geçirir
  • kusmak ve kusamamak arasında git gel yaptırdı resmen bana bir daha almam ama alkolle nasıl olur bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: (@yberk)

kusmak ve kusamamak arasında git gel yaptırdı resmen bana bir daha almam ama alkolle nasıl olur bilmiyorum

İşte bende ondan bahsediyorum berbat bir tadı var boğazdan geçmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamingLight

sek tonik içilir mi

ne insanlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sade içince fena olmuyor. Gazozun toniklisi gibi düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

Tatilde bardan limonlu şiveps istemiştim bu toniğin içine bi dilim limon atmışlar önüme koydu barmen.

Havamı bozmadım ve çileyle geçen 7 dakikayı ''Oh, ımm, ehh, leziz..''lerle doldurdum. Limon dilimini cebime attım hatıra olarak saklıyorum.

imzandaki adam fazıl say'mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

Sade içince fena olmuyor. Gazozun toniklisi gibi düşünün.

Sade içince asıl boğazdan geçmiyor inanılmaz acı tadı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radiohead

quote:

Tatilde bardan limonlu şiveps istemiştim bu toniğin içine bi dilim limon atmışlar önüme koydu barmen.

Oha harbiden benziyomuş. Şahan Gökbakar.

• arkadaşla aldık denemek amaçlı
    birer yudum aldık sonra birbirimizin suratına bi bakışımız var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

Sade içince fena olmuyor. Gazozun toniklisi gibi düşünün.

Sade içince asıl boğazdan geçmiyor inanılmaz acı tadı var

Valla ne bileyim alkol acılığı var ama 2 arkadaş 1 litresini aldığımız gibi bitirmiştik.
  • Ulan cahilliğim aklıma geldi 3-4 yıl önce marketten gazoz alim dedim baktım bu illet dedim schweppes gazoz mu çıkardı aldım eve gittim içiyorum ulan bi değişik birşey tad yok birşey yok bir bardak içtim zorla da olsa para verdik ya sonra baktım üstünde tonik yazıyo tonik ne la dedim,araştırdım ettim,şişeyi attım sonra.Bir daha da almadım
  • Ben de sek içmeyi başarmıştım hatta bu forumdan bir arkadaşımla içmiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Radiohead

quote:

Oha harbiden benziyomuş. Şahan Gökbakar.

o adamın öyle garip pozları var dedim heralde onlardan biri ama değilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VROOOM -- 14 Ağustos 2012; 0:16:14 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.