Şimdi Ara

ScorDrag 4 all .. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet güzel olmuş ama uzun olmuş gibi geldi bana. bi de sadece 1vs1 ler olsa tam süper olacak. Eline sağlık genede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XIMMORTALBEAUTYX -- 22 Aralık 2006; 16:49:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusufsametkoc

Ana Maşşallah . Yiğenim napıtın sen yav o nasıl np kasışı süpersin tebrikler. Bu arada o mavi itemler ne??

mavi itemler gold premiumlulara özel yani mavi item değilde itemleirni kitliolar hacklendiklerinde soyamıolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: XIMMORTALBEAUTYX

evet güzel olmuş ama uzun olmuş gibi geldi bana. bi de sadece 1vs1 ler olsa tam süper olacak. Eline sağlık genede.

Eleştri icin sagol, 1vs1 lerin oldugu guzel bi video gelicek ilerde . yorum ve eleştrilerinizi bekliyorum :)
  • güzel video, şarkının adı ne ? ve gold pre ile itemlerini kitileyince pre bittiği zaman kilit kalkıyormu ?
  • arkadaslar youmlarınızı bekliyorum hala 1 cule bisey yazın bi eleştri benim icin önemli. izleyip gecmeyin. iyi kötü eleştrilere acıgım.
  • bu 72 skill ini AYRIN İMPAK la olanı daha nefis şaka bi yana videon çok güzel dostum bu arada str pries undying +9mu giysiler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaGiE_Watt -- 22 Aralık 2006; 18:37:10 >
  • gayet olumlu tepkiler aldım. aldığım eleştriler de şekillendirdi sagolun hersey icin. UP yapılabilirse bi kac yorum daha gorebilrim belki ?
    UP UP UP pls ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: foxthefox

ilk denemem eleştirilerinizi beklerim. +7 yaş altı eleştri yazmasın, video u da izlemesin. ok ? ok.
    youtube a da atıyorum üşenenler sabredersen ordan da izleyebilir. küçük boyutlu da olsa..

Eleştrileriniz önemli arkadaşlar dedigim gibi ilk denemem. video u forumdan ögrendiklerim ile yaptim yardımsever arkadaslara tesekkür birkez daha.

http://****.com/files/8338339/scordrag.wmv.html => **** şeklinde görünen yere rapidshar-e yazın tiresiz olarak. EDIT : VIDEO YOUTUBE A AKTARILMIŞTIR !..
    http://www.youtube.com/watch?v=BpeKevbW5QY

muhteşemsiniz türk milleti hepinizi seviyorum

not:cümlemde hiçbir kinaye unsuru yoktur

• quote:

Orjinalden alıntı: brobiy

güzel video, şarkının adı ne ? ve gold pre ile itemlerini kitileyince pre bittiği zaman kilit kalkıyormu ?

cevap bekliyorum
  • harika yaaa ne güzeli harikaaaa hakkını vermek lazım
  • quote:

quote:

güzel video, şarkının adı ne ? ve gold pre ile itemlerini kitileyince pre bittiği zaman kilit kalkıyormu ?

cevap bekliyorum

Pre bittiğinde kilit açtıramıyorsun, hatta geçtiğimiz bir ay boyunca inanımaz para sıkıntısı cektim 15 gunlugune chari bırakmıstım o da herseyi kitlemis hic bisey satamadım :)
    Sorduğun şarkı sanırım ilk baştaki ; Linkin - a place for my head

• saol, bişey daha soracam imzanda ne anlatmak istiyorsun
  • quote:

saol, bişey daha soracam imzanda ne anlatmak istiyorsun

Osmanlıcadan nefret ettiğimi :)
  • süper. bence priestin olması gereken sensin.ama keşke ilk sahneleri hızlı koymasaydın.yinede izlemek zevkli şu an devamını izliyorum.heycanlıben warior olmama rağmen priestlerden tırsıyorumilk normal ilerleywn sahnede rogue nerdeyse ağlıyorbaşarılarının devamını diliyorum.çalışman iyi.(boşver olumsuz yorumları takma anlamayan konuşur)
  • quote:

quote:

sen türk değilmisin nasıl osmanlıcadan nefret edersin
  • quote:

quote:

quote:

sen türk değilmisin nasıl osmanlıcadan nefret edersin

elbet var bir nedeni ama burası yeri degil konu dısına cıkmayalım merak ediyosan hala pm den sorabilrsin.
  • up up up
  • Hayalimdeki BP

Ama Bana Hızlı Koşma Macrosu wb. bişi kullanıyomuşsun gibi geldi

Değilse Affola...
  • uppppppp
  • lvl kaç sorması ayıptır?

bayaaa iyi indiriyon da:D
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.