Şimdi Ara

ScorDrag 4 all ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk denemem eleştirilerinizi beklerim. +7 yaş altı eleştri yazmasın, video u da izlemesin. ok ? ok.
    youtube a da atıyorum üşenenler sabredersen ordan da izleyebilir. küçük boyutlu da olsa..

Eleştrileriniz önemli arkadaşlar dedigim gibi ilk denemem. video u forumdan ögrendiklerim ile yaptim yardımsever arkadaslara tesekkür birkez daha.

http://rapidshare.com/files/8338339/scordrag.wmv.html => **** şeklinde görünen yere rapidshar-e yazın tiresiz olarak. EDIT : VIDEO YOUTUBE A AKTARILMIŞTIR !..
    http://www.youtube.com/watch?v=BpeKevbW5QY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foxthefox -- 22 Aralık 2006; 16:39:01 >

• Youtube'den Olsaydı İzlerdim Rar.Lı TehliqeLi Oluo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siegeßow

Youtube'den Olsaydı İzlerdim Rar.Lı TehliqeLi Oluo
    quote:

Orjinalden alıntı: Siegeßow

Youtube'den Olsaydı İzlerdim Rar.Lı TehliqeLi Oluo

rarlı degil ki video ? bakmadan yorum mu yapiyosun ? youtube a yukluyorum bu arada.
  • eh indiren yok mu ne üşnegecsiniz ya :) youtube a attım onay bekliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: foxthefox

eh indiren yok mu ne üşnegecsiniz ya :) youtube a attım onay bekliyor..
    indirin güzel video bak söylüyorum :) asdad yorum
    yok mu ? UP ..
  • quote:

yok mu ? UP ..

Alıntıları Göster
    YOUTUBE OR NOT TOBE
  • quote:

Orijinalden alıntı: lWolkyl

YOUTUBE OR NOT TOBE

Alıntıları Göster
    youtube a atıcam da hala onay bekliyor diyor du bakalım kacarı yok ekliycem elbet. Beni xigenonda tanıyan tanır. ScorDrag zipili degil zatne dosya indirebilrsiniz.
  • quote:

youtube a atıcam da hala onay bekliyor diyor du bakalım kacarı yok ekliycem elbet. Beni xigenonda tanıyan tanır. ScorDrag zipili degil zatne dosya indirebilrsiniz.

Alıntıları Göster
    http://www.youtube.com/watch?v=BpeKevbW5QY Yeni topic acmak istemedim youtube yeni onayladı videoyu. UP UP UP UP UP pls !..

evet video artık youtubeda. cektigim ilk video oldugu icin youtube a attım eleştriye ihtiyacım var cunku bundan sonraki videolarımı youtube a atmıycam sadece rapid olucak. kalite inanılmaz dusuyor cunku %70 nerdeyse ne izlediginz belli olmuyor. evet yorumları bekliyorum sagolun simdiden.

• quote:

yok mu ? UP ..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: foxthefox

yok mu ? UP ..

guvenmiyorum direk youtube ye koy
  • Up pls ..
  • quote:

Up pls ..
    ben indirmek istiyorum ancak link i tam anlamadım neyi ters yazacaz . koy aralarına
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free Bird

ben indirmek istiyorum ancak link i tam anlamadım neyi ters yazacaz . koy aralarına

Alıntıları Göster
    haa rapid.share tmm saol
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bence çok güzel olmuş.Dewamını beklioruz
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: oguzci

ya simdi olay su r4pidsh4r3 yazıcaksın ama 3 ü e yap, 4 leri de a olarak gir . reklam yasagı nedenyile cıkmıyor tam adını yazınca forumda. oyunda nası fak filan *** cıkıyor burda da oyle iste. *** yere rapidshar-e yaz aradaki tire i kaldırarak. YORUMLARI BEKLİYORUM EVET ..

• quote:

Orijinalden alıntı: lDarkDaqqerl

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: takopako

Tesekkürler yorum icin devamını getiricem daha guzel videolar cekicem insallah. o aldıgım kayıtların hepsi 1 gunde aldıklarım zaten sabırsızlandım yapmak icin :) ama youtube a atınca video u kalitesi baya dusuyor onu nasıl hallledicem bilmiyorum. gercekte gorseniz nası kaliteli goruntu 60mb yaptım :)

• quote:

quote:

Tesekkürler yorum icin devamını getiricem daha guzel videolar cekicem insallah. o aldıgım kayıtların hepsi 1 gunde aldıklarım zaten sabırsızlandım yapmak icin :) ama youtube a atınca video u kalitesi baya dusuyor onu nasıl hallledicem bilmiyorum. gercekte gorseniz nası kaliteli goruntu 60mb yaptım :)

Alıntıları Göster
    7yaş altı deil aslında 18 altı yazcaktın

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    seni tebrik ederim arkadaşım çok güzel bir video çok güzel bir emek (hem char hemde video için) emeğinin karşılığını görüyorsun.Ben emeğimiin karşlığını göremedim eğer hacklenmesydim şimdi snn gibi olcaktım

• quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunsx

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ceyhunsx

yok 7 den yukarısı izleyebilir siddet var biraz ama olsun :) nese yazıyı gec video a yorum lütfen ? bu arada youtube da begenenlere rapidden idnrmelerini tavsiye ederim eger begendilerse videonun 10 kat daha guzel oldugnun gorucekler tam ekranda.

• quote:

Orijinalden alıntı: LuciD`

seni tebrik ederim arkadaşım çok güzel bir video çok güzel bir emek (hem char hemde video için) emeğinin karşılığını görüyorsun.Ben emeğimiin karşlığını göremedim eğer hacklenmesydim şimdi snn gibi olcaktım

Alıntıları Göster
    offffff.süper video
  • Ana Maşşallah . Yiğenim napıtın sen yav o nasıl np kasışı süpersin tebrikler. Bu arada o mavi itemler ne??
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.