Şimdi Ara

Script kullanan oyunuma geldi (Videolu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BSG

Bilmiyorum yaptıkları zor, ama imkansız değil.

Bu derece skilleri hızlı kullanan biri 8 ölüm ortalamasına sahip olmaz. Lorencia noobundan biliyorum onunda KD çöptü ama ne hikmetse range'ne girdiğinde tutturamadığı skill olmuyordu.

Script kullananlar genelde çok ölür çünkü oynamasını bilmeyenler kullanıyor çoğunluk olarak. Script sayesinde skill tuttururlar, pratik oyuna gelince ne yapacaklarını bilemezler. Kendilerini koruyamazlar falan. Eğer ki biri çok iyi skill tutturuyor ve dodgeliyorlarsa ortalama ölüm oranına dikkat edin.

Edit: Ortalama farm desen supportla yarışacak nerdeyse, kesin script.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fasmodey -- 4 Aralık 2014; 20:36:59 >
  • benimde karşıma zed geldi geçenlerde.aynı böyle.bıktık sıktı artık gram zevk alamıyoruz.
  • Makro kullanıyordur belki.
  • Adam script ama kötü bi haberim var. Ban yemeyecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence riota ver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xmithie -- 4 Aralık 2014; 21:34:33 >
  • Yaw o son hareketi kimse yapamaz klavyeninde bir gecikme suresi var kesinlikle script

• Son harekete kadar bir ihtimal iyi oynuyordur dedim fakat o son hareketi makro kullansa bile TR serverında 60 pingle yapamaz. Gecikme yok bi kere
  • benim oyunumada xerath scripti gelmişti gold elo hemde high low farketmiyor artık herkes kullanıyor
  • Evet scripts bir ara bende Synda ve Xerath oynarken kullanıyordum sırf merakdan araştırıp nasıl yapılır bulmuştum..Hatta o kadar uyuz olmultumki Vip üyelik için 10 dolar bile verdim.
    Syndra ve Xerath en yaygın kullanılan otomatik ulti tutustur ve aktif itemleri kullanabiliyorsun.Hatta adamın canını hesaplayıp ona göre ulti tutusturu otomatik atıyor:)
    Bütün bunları tek tuşla yapıyorsun:)
    Şu anda kullanmıyorum zaten jungle oynuyorum artık jungle de pek işe yaramıyor scripnt :)
    Avrupa sunucularında nerdeyse 5 kişiden 3 kişi kullanıyor.Trde cogu arkadaş bilmiyor malesef :(
    Script Lua ve Sharpdan anlayan herkez yazabilir bu arada:D
  • banlandı sanırım 4 gündür oyuna girmemiş. sevindim. oyunda hala umut var demek ki.
    http://www.lolking.net/summoner/tr/1872768#matches
  • İlk başlarda scriptten eser yok dedim. O son hareketi görünce %100 script olduğumu anladım
  • Script nedir beyler oyunda yeniyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reckalesce

Boşa uğraşma TRde ban yemiyor kimse scriptten.Normalde eudayım geçen Trde master olan arkadaşın hesabına girdim karşıda 2 tane script var, inkarda etmiyorlar seri maçım diye açtım normalde açmam felan diyor ve tanıdığım bir sürü kişi var master-challengerda şuan hepsi script ile çıktı.Kısacası boşa uğraşma sende script aç oyna yada TRde oynama benim gibi.

Bitane arkadaşım banlandı. riot banlara yavaștan başlıyor

• Beyler Riota sordum turnuvada scripti ne yapıcaksınız bi çözüm bulun dedim kapadık ya dedi :D dedim ne kapanması abi şakamı yapıyon ? sonra diyor bana mahvolmuş bugunu demiyormusun kapadık işte :D adamların daha elemanları scripti bilmiyor ki la
  • beyler ciddi söylüyorum her 5-6 oyunda bana geliyor scriptler ya ben yanılıyorum ya da herifler çok iyi (gold liginde imkansız)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

Beyler Riota sordum turnuvada scripti ne yapıcaksınız bi çözüm bulun dedim kapadık ya dedi :D dedim ne kapanması abi şakamı yapıyon ? sonra diyor bana mahvolmuş bugunu demiyormusun kapadık işte :D adamların daha elemanları scripti bilmiyor ki la

Bi ss atarmısın

• quote:

Orijinalden alıntı: kursat1167

quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

Beyler Riota sordum turnuvada scripti ne yapıcaksınız bi çözüm bulun dedim kapadık ya dedi :D dedim ne kapanması abi şakamı yapıyon ? sonra diyor bana mahvolmuş bugunu demiyormusun kapadık işte :D adamların daha elemanları scripti bilmiyor ki la

Bi ss atarmısın

ne sssi adamla kafede konuştuk :D diyorum ki boşluk tuşuna basıyorsun o hallediyor herşeyi :D o da diyorki allah allah çok ilginç hiç görmedim :D
  • Bende gecen gün kata oynadim kullanmamis olmama rağmen script diye sucladilar report attiklarini söylediler bir şey olmadi hala

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.