Şimdi Ara

Script kullanan oyunuma geldi (Videolu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Elemanın adı: Jony06
    Lolkingi:http://www.lolking.net/summoner/tr/1872768#matches

Videoda açıklamaya çalıştım. Böyle hile kullananlar devam ettikçe oyunu oynamaya devam etmenin bir manası olmadığını düşünmeye başladım. Ticket attım. Umarım en kısa sürede sınırsız ban yer. Her hileci için video hazırlayamam ama riotun bunu bir şekilde çözmesi lazım. Siz de lütfen duyarsız kalmayın böylelerine karşı. Çok fazla script kullanan var. Oynarken video çekemeseniz bile lolnexustan adamın sonraki oyununu izleyebilirsiniz. Ve bandicam ile kayıt yapabilirsiniz.

• Bu kadar iyi olabilme ihtimali var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAhin

Bu kadar iyi olabilme ihtimali var mı acaba ?

yok hocam. q-e kombosunun salisenin daha aşağısında yapıyor. bu e-q yapmak için binlerce oyun atman lazım neredeyse 100 oyun syndra oynamışımdır normal game'de yok hala böyle refleks oluşmadı. hele vi'yi aldığı bölüm resmen 3 sn'den daha kısa sürüyor bütün olay.
  • Het türlü kombonun scripti var. En göze batanları ise Xerath ve Syndra oluyor. Bir ara sinirlenip AutoSmite ve ZoomHack kullandım 5-6 oyun. Gram zevk almadım oyundan. Bu tarz heriflerle de sürekli karşılaşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C6B037E8D

quote:

Orijinalden alıntı: ŞAhin

Bu kadar iyi olabilme ihtimali var mı acaba ?

yok hocam. q-e kombosunun salisenin daha aşağısında yapıyor. bu e-q yapmak için binlerce oyun atman lazım neredeyse 100 oyun syndra oynamışımdır normal game'de yok hala böyle refleks oluşmadı. hele vi'yi aldığı bölüm resmen 3 sn'den daha kısa sürüyor bütün olay.

Alıntıları Göster
    Banada mantıklı gelmedi de ne bileyim adam hakkaten pro olabilirmi dedim bir an :)

• Guzel bi video hazırlamissin yolla riota ban yer bence
  • Ben de bu şekilde oynuyorum Syndra'yı ancak son yaptığı kombo herkesi aşar. O nedenle ikna oldum. Ayrıca q-e yi de çok hızlı yapıyor. Top neredeyse daha çıkmadan, etkileşime geçeceği süreyi biliyor. Tabii büyük ihtimalle script.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

Ben de bu şekilde oynuyorum Syndra'yı ancak son yaptığı kombo herkesi aşar. O nedenle ikna oldum. Ayrıca q-e yi de çok hızlı yapıyor. Top neredeyse daha çıkmadan, etkileşime geçeceği süreyi biliyor. Tabii büyük ihtimalle script.
    Boşa uğraşma TRde ban yemiyor kimse scriptten.Normalde eudayım geçen Trde master olan arkadaşın hesabına girdim karşıda 2 tane script var, inkarda etmiyorlar seri maçım diye açtım normalde açmam felan diyor ve tanıdığım bir sürü kişi var master-challengerda şuan hepsi script ile çıktı.Kısacası boşa uğraşma sende script aç oyna yada TRde oynama benim gibi.
  • Ben adcden ebedi kılıç alıp dupe yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

Ben adcden ebedi kılıç alıp dupe yapıyorum
    script evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

script evet.

Alıntıları Göster
    şu sonlara kadar hadi eyse dedimde en son 1 sn olmadan boşalttı df dahil ne var ne yoksa
  • tr serveri hafta içi geceleri script kullanan dolu bulsam bende kullanıcam ban yedikleride yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.Vasquez

tr serveri hafta içi geceleri script kullanan dolu bulsam bende kullanıcam ban yedikleride yok
    Hadi bu arkadaş ban yedi diyelim, bunlardan onlarca var TR sunucusunda olay kullananları belirleyip banlamak değil.. Bana kalırsa asıl olay, resmen oyunu kıran bi' hileyi, bu kadar kolay yayımlayan yayımcı siteleri durdurmak haklarında yasal işlem başlatmak olur.

Fakat ne hikmetse League of Legends HQ'dan bile bir hareket gelmiyor, bu yayımcı elemanlar hakkında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neurosius

Hadi bu arkadaş ban yedi diyelim, bunlardan onlarca var TR sunucusunda olay kullananları belirleyip banlamak değil.. Bana kalırsa asıl olay, resmen oyunu kıran bi' hileyi, bu kadar kolay yayımlayan yayımcı siteleri durdurmak haklarında yasal işlem başlatmak olur.

Fakat ne hikmetse League of Legends HQ'dan bile bir hareket gelmiyor, bu yayımcı elemanlar hakkında.

Alıntıları Göster
    EUda scripte izin yok mu ona göre geçmeyi düşünüyorum? TR bitmiş artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valefor

EUda scripte izin yok mu ona göre geçmeyi düşünüyorum? TR bitmiş artık.
    Bilmiyorum yaptıkları zor, ama imkansız değil.
  • sonuna kadar inanmamıştım ama sonda tamam dedirdi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: loststarr

sonuna kadar inanmamıştım ama sonda tamam dedirdi :D
    bunun ping 40 senin ping 100 olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarjinaL_Kedi

doğru benim 100 ama bunun pingi bildiğin 5 :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarjinaL_Kedi

Alıntıları Göster
    script.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norton_E

script.

Alıntıları Göster
    özellikle derecelide cok moral bozuyorlar
    bir kac kez bizede denk geldi
    elemana kullandıgın hile script ne diye sorun
    işlk başta o ne diyip bilmiyorum ayagına yatıyorsa kesin vardır bir şeyler :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.