Şimdi Ara

Sculpture d&p benziyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dp den sculpture aldım s2 kodlu yalnız şunu fark ettim ki eskiden promosyon bir koku hediye etmişlerdi ve kodu I1 di biraz araştırdım galiba Iceberg berenice twice ın açık hali yalnız kokular neredeyse birebir aynı gibi. Kafam karıştı acaba orijinali ile benzer mi

• Daha önce hiç dp den S2 alan olmadı mı beyler???
  • Ben Scuplture ı David Walkerdan aldım.Daha önce de orjinalini kullandım.Trendyol'dan satın almıştım.

Sculpture ı DP'den de denedim koku güzel benziyor orjinaline.Ama David Walkerdan aldımSebebi de DP de ki kızın hem suratsız hem dövecek gibi bakması

David Walker'ın Sculpture'ıda orjinale benziyor merak etmeyin.

Iceberg berenice twice olayını bilmiyorum maalesef.
  • Teşekkür ederim cevabınız için. Peki memnun muydunuz kokudan çevrenizden olumlu veya olumsuz yorum aldınız mı?

Trendyol dan aldığınız kalıcı mıydı? Bende o siteden parfüm almak istiyorum ancak bazı şikayetleri okuyunca yine vazgeçiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zlataneral0

Teşekkür ederim cevabınız için. Peki memnun muydunuz kokudan çevrenizden olumlu veya olumsuz yorum aldınız mı?

Trendyol dan aldığınız kalıcı mıydı? Bende o siteden parfüm almak istiyorum ancak bazı şikayetleri okuyunca yine vazgeçiyorum.

Ben kokudan memnunum. Çevreden yorum alamadım parfüm hakkında

Zaten pek bilinen bir parfüm değil bu. Kırk yılda bir sokakta burnuma gelir kokusu.

Trendyol güvenilir bir sitedir. Aldığım parfüm kalıcıydı. Ben devamlı alışveriş yaparım sorun çıkmadı hiç.
  • Anladım hocam çok teşekkür ederim
  • Hocam orjinalide pahalı değil.İnternetten alın.Açık parfümlerin çoğunda sadece orta notayı hissedersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklısınız sanırım İnternette birçok olumlu yoruma rastladığım nikos sculpture benim hoşuma gitmedi. Belki benim zevkim farklıdır belki açık parfüm orijinal e pek benzemiyordur bilemem.

Orjinal olarak en son versace blue jeans de karar kıldım. Fiyatı uygun geldi ve yorumları olumluydu. Kör alış yaptım ama inşallah pişman olmam.

• Sculpture d&p benziyor mu?

bir ara a101 de spot olarak satılan slazenger gym'yi tavsiye ederim.Koku olarak sculpture'ye benziyor...şuan bizim ildeki a101 ler de hâlâ bulmak mümkün...50 ml si 15 tl

Bir de kırmızısı ( power ) var. O da Rochas'ın aynısı tavsiye edrim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 21 Ocak 2017; 14:17:22 >
  • Teşekkür ederim en yakın zamanda bakıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: Zlataneral0

Teşekkür ederim en yakın zamanda bakıcam

bulabilirsen bak bencede...kalite olarak dp,david walker dan falan üstün...en azından tüm notalar hissediliyor ,kalıcı da!!!ayrıca fiyatı da uygun.davidwalker de şuan 50 ml 25 tl...

bulamazsan da dönem dönem ( spot olarak) a101 lere geliyor...perşembeleri takip et.çok sık getiriyorlar..şubatta falan tekrar gelir ( sevgililer günü diye...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 21 Ocak 2017; 14:33:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.